Skocz do zawartości

SONY MDR-Z1R - Flagship anno domini 2016


asmagus

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, majkel napisał:

Za parę z wysyłką musiałem kiedyś dać ponad 1600zł, ale to było po przeliczeniu przez bank złotówek na euro i innych prowizjach, i nie pamiętam po ile wtedy euro stało. Coś mi się kołacze cena 159€ za sztukę.

Jak dla mnie za drogo na eksperymenty :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Perul napisał:

Jak dla mnie za drogo na eksperymenty :(.

Ale z Twoimi umiejętnościami mógłbyś sobie zrobić rewelacyjne słuchawy za stosunkowo niewielkie pieniądze :) kwestia zrobienia/dopasowania pałąka :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bakus1233 napisał:

Ale z Twoimi umiejętnościami mógłbyś sobie zrobić rewelacyjne słuchawy za stosunkowo niewielkie pieniądze :) kwestia zrobienia/dopasowania pałąka :D

Pewnie tak, ale już mam tyle rewelacyjnych słuchawek, że za tą cenę to sobie odpuszczę. Ostatni duet Pionka i M&J GL1 jest dla mnie aż za dobry - bardzo precyzyjny wgląd w nagranie, chyba tylko na Utopiach (z tych słuchawek, które słuchałem) było na tym poziomie, przy czym ich charakterystyka była bardziej męcząca.

Poza tym to otwarte słuchawki by były, a ja nie mam za bardzo warunków, żeby w takich słuchać, już mi HE400 zalegają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, majkel napisał:

To nie sklep tylko firma nagłośnieniowa, ale mieli umowę serwisową z AKG przed laty i został im zapas przetworników. Tzn. nie wiem, czy jeszcze mają.

rw soundsystem

Breslauer Str. 8

74613 Öhringen

Niemcy

 

Dzięki! Napisałem do nich z pytaniem, czy jeszcze mają na stanie te drivery. Zobaczymy co odpiszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie marudzić... przynajmniej dobre słuchawki ze sprawdzonego źródła można kupić taniej 😎.... oby @audionanik kupował więcej słuchawek i taniej je odsprzedawał. Sam bym kupił od niego ZR1 ale zbieram kasę na inne nauszniki... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, Nicodem napisał:

Przecież już sprzedał. Spokojnie. Ruch w sprzęcie musi być :)

 

ruch w sprzęcie jak najbardziej, ale jak szef sprzedał, to ruch w temacie poleci, temat już właściwie do zamknięcia ;)

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, mykupyku napisał:

temat już właściwie do zamknięcia ;)

To zbyt dobre nauszniki, żeby zamykać temat przed dwusetną stroną...ale jak se tam chcecie:D.

@Spawn strasznie mitrężysz, piszże tę recenzję, bo chcę się już stąd katapultować do Świata Normalnych, tylko czekam na nią.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, audionanik napisał:

To zbyt dobre nauszniki, żeby zamykać temat przed dwusetną stroną...ale jak se tam chcecie:D.

@Spawn strasznie mitrężysz, piszże tę recenzję, bo chcę się już stąd katapultować do Świata Normalnych, tylko czekam na nią.

 

Spawn przewracajac sie z boku lewego na prawy, ziewnal leniwie mlaskajac niespiesznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Spawn napisał:

Trzymasz soniacze w szafce w kuchni?

Nie, po prostu tak ją sobie otwierał i zamykał.

3 godziny temu, marekhall napisał:

Ciekawe kto ma więcej radości - czy on wtedy czy chłopaki teraz?

Różnica taka, że on to robił w celach poznawczych, a chłopaki się zaspokajają. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, audionanik napisał:

Tia,a empyreany w koszu na brudną bieliznę.

 

 

W koszu na brudną bieliznę trzyma się marmeladę i proszek do zębów.

 

EDIT

A sorry, to pieniądze się trzyma w koszu na brudną bieliznę, marmeladę i proszek do zębów to w skarpetach.

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności