Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Shanling M1


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

Super okazja co najmniej ok 40 funtów zaoszczędzone. Gdyby mój nie leciał do mnie to bym brał. Słuchawki za darmo :) i ok 20 $ taniej za odtwarzacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nawet nie jakieś, bo na Amazonie za 75$ one stoją choć na pewno za tyle nie grają patrząc po opiniach. Najlepsze, że w tym samym sklepie sam M1 za 142$ chodzi, może tam jest jakiś haczyk w tej promocjo 12*12, nie mam czasu czytać tego.

Edytowane przez _dorian_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można za 39 funtów dostać Final Audio Adagio III


ale i tak okazja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam kilka fajnych zestawów z różnymi słuchawkami jest zerknijcie może komuś się przyda

http://store.jaben.com/collections/vendors?q=Shanling

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, odezwij się najwyżej kiedy będziesz mógł :)

Dopadłeś już M1? Mój przed 15 zwolnili na cle i w poniedziałek dotrze do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie pobawię czekając na Fiio X53. Jak nie będziesz miał za 2-3 tygodnie i będziesz zainteresowany to mogę ci podesłać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój dotarł wreszcie po 9 dniach błakania się po WER Zabrze. Na prawdę miłe urządzonko. można go zamienić w bluetooth receiver do dowolnych słuchawek, np. przy streamingu z telefonu lub innego ustrojstwa. Mocy toto ma sporo. Można też w drugą stronę puścić np. do głośnika bluetooth-u lub wieży.Ma toto galess, co niektórym jest do życia koniecznie potrzebne. Po podłączeniu słuchawek ciemność widzę. Nie mam tak czułych ale podłączyłem: Triple, JVC FRD-80, ZST, Musical Fidelity MF 100 i nic, cisza only. Teraz trzeba będzie pobawić się i posłuchać muzyki. Co ciekawe bardzo szybko zaimportował kartę 64 GB(zapełnione ok 48GB) z Fiio X1. Wczytanie bibloteki trwało ok 5-7 sekund :) Na razie same plusy, na minusy przyjdzie pora

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się trochę pobawię to mogę Ci podrzucić

Jest dużo jaśniejszy niż X1 i bardziej szczegółowy

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma. I muszę powiedzieć, że bardzo ładnie gra po bluetooth. Jest bardzo rozdzielcze w porównaniu do Fiio x1 i Note 4 o kilka klas wyżej. Szczegółowo ale nie sucho. Bardzo przyjemne granie, nawet ścierą zarobiłem wczoraj, bo nie słyszałem mojej lepszej (a może gorszej) połówki :)

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ściągnęłem ale do weekendu nie starczy mi czasu na wymianę. Sporo ma być zmian, szczególnie bluetooth

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może w końcu nawiązywanie połączenia będzie przebiegało bezproblemowo. O ile z takim telefonem wszystko przebiega ok, o tyle z ADV.sound model 3 są czasem problemy...

 

Poza tym może coś w kwestii DACa ruszy do przodu (choć w wykazie zmian nie widziałem) . Na Win7 zainstalować go nie mogę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja łącze z Note 4 i słuchawką SONY SBH 52 i nie mam problemu, przynajmniej na razie, a mam go dopiero 2 dzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie ok 5 godzin pracował. Wg producenta 10 h powinien wytrzymać, zobaczymy jak w realu jest. A bateria ma 950mAh. ale jak nie włączy się na stałe wyświetlacza to powinien wytrzymać

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym może coś w kwestii DACa ruszy do przodu (choć w wykazie zmian nie widziałem) . Na Win7 zainstalować go nie mogę...

A na telefonie? AP60 działał tak bez zająknięcia, może M1 też pójdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności