Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Shanling M1


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja używam z kartą 64GB i chodzi 10,5-11 godzin po BT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem recenzję i nie znajduję w niej niczego niezgodnego z moimi doświadczeniami z M1.

O,przepraszam - mnie wielkość pasuje, bo ręce mam nieduże, a kółko nie sprawia mi żadnych problemów.

 

Można by dopisać, że dłuższe wcisniecie kółka otwiera podręczne menu, bo zdaje się ani w recenzji, ani w instrukcji nie jest ta funkcja opisana.

 

Gdzieś tam wyżej pisałem, że po recenzji Evila może zacząć się nerwowy szelest w skarbonach...

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety część kolegów jak widzi mało znaną firmę szerokim łukiem omija taki sprzęt. Może i dobrze. My, użytkownicy M1 jesteśmy zadowoleni z naszego sprzętu i niech tak zostanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie niedosytu u Panów związanego z brakiem hajpu na naszego kurdupla ;)

U mnie występuje coś odwrotnego - mianowicie przynależność do nielicznej "sekty" wtajemniczonych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na FiiO się ludzie rzucili, bo pewnie streaming oferuje, a Shanling jest za mały, aby dobrze grać :).

Właśnie o tym miałem pisać, o wielkości, która przy "cegiełkach" wygląda wręcz nie poważnie.

Ten efekt nie jest aż tak widoczny na zdjęciach,ale na żywo wrazenie wrecz szokujące - to małe coś ma grać?

W życiu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hibi, z recki Evila :

 

"Na dolnej ściance znalazły się slot na kartę pamięci z obsługą do 200 GB (wieść niesie, że bez problemu działają również 256 GB), wyjście słuchawkowe oraz gniazdo USB typu C, które jest o tyle wygodne, że dwustronne i pozwalające w niektórych wypadkach na puszczenie przez nie sygnału (np. na Chorda Mojo), sprowadzając je do roli cyfrowego wyjścia dźwiękowego. "

 

Źródło: http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-odtwarzacza-shanling-m1/

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hibi, ale z ręki Evila :

 

"Na dolnej ściance znalazły się slot na kartę pamięci z obsługą do 200 GB (wieść niesie, że bez problemu działają również 256 GB), wyjście słuchawkowe oraz gniazdo USB typu C, które jest o tyle wygodne, że dwustronne i pozwalające w niektórych wypadkach na puszczenie przez nie sygnału (np. na Chorda Mojo), sprowadzając je do roli cyfrowego wyjścia dźwiękowego. "

 

Źródło: http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-odtwarzacza-shanling-m1/

:) thx

za dużo czytania ;)

jest w minusach że tylko po usb - dla mnie to żaden minus skoro jest w takim małym urządzeniu

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są w necie opisy połączenia z Mojo i jak to gra.

Chyba nawet na YouTube coś jest?

i jak gra ?

DSD już mnie nie interesuje choć jest możliwe, szkoda miejsca

parka aby napędzić K702 bo raczej solo nie da rady jak nie ma masywnego dołu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to razem gra, nie czytałem (bo nie mam Mojo),taka niezlomna zasada-jak najmniej czytać.

Jeszcze okazałoby się, że gra to dobrze i już jechałby do mnie Mojo do kompletu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to razem gra, nie czytałem (bo nie mam Mojo),taka niezlomna zasada-jak najmniej czytać.

Jeszcze okazałoby się, że gra to dobrze i już jechałby do mnie Mojo do kompletu ;)

no to musisz jednak podjechać, posłuchasz kultowych ;) KZtów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łękotkę mam walniętą, leżę i kwiczę, ale będzie lepiej to Cię nawiedzę ;)

Jak moja żona :) Gdyby kózka nie skakała to by nóżki nie złamała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Łękotkę mam walniętą, leżę i kwiczę, ale będzie lepiej to Cię nawiedzę ;)

Jak moja żona :) Gdyby kózka nie skakała to by nóżki nie złamała

 

Ja walczę od września :P

Przy czym nigdy wcześniej nie miałem żadnych problemów z tzw.aparatem ruchowym, nic, a nic ...

 

Przy okazji, bo zapomniałem wczoraj wpisać - karta Kingston 128 GB za 95 zet gra i buczy w M1

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już pewnie SKS :) Szybkiego powrotu do zdrowia

A tak przy okazji czy uważasz, że warto było kupić tego malucha?

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności