Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Shanling M1


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jw koledzy. Mam od przeszło roku i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Ja kupiłem w styczniu zeszłego roku i od 29 stycznia 2017 używam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się często zdarzało wybrać inną niepożądana funkcję kółkiem co na dłuższą  metę  jest strasznie  irytujące oraz mając go w kieszeni  czesto też wciskałem pauzę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, sheffunio napisał:

Mnie się często zdarzało wybrać inną niepożądana funkcję kółkiem co na dłuższą  metę  jest strasznie  irytujące oraz mając go w kieszeni  czesto też wciskałem pauzę;)

Kólko w M1 "niedomaga" w sensie, że czasem trzeba 2 skoki wykonać, żeby pozycja w Menu przeskoczyła.

W M2s i M3s jest źle w drugą stronę, czasem o 2 linie w Menu przeskakuje i trzeba wyczuć "w połowie drogi".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bachankas napisał:

Kólko w M1 "niedomaga" w sensie, że czasem trzeba 2 skoki wykonać, żeby pozycja w Menu przeskoczyła.

W M2s i M3s jest źle w drugą stronę, czasem o 2 linie w Menu przeskakuje i trzeba wyczuć "w połowie drogi".

W M1 jak już się kółko ruszy to ciężko je zatrzymać...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, sheffunio napisał:

Sorry place 5 stów i mam wyczuwać....nie tędy droga..;)

A znajdź mi teraz DAPa bez niedoróbek xD

A tak serio to w M1 akurat na tyle mała to skaza, że w ogóle nie rejestrowałem jej na początku. w M3s nadskok bardziej daje się we znaki, ale nadal jest ok.
A co do ceny - wg mnie i tak są super wycenione jak na spełniane funkcje. M3s mi obecnie zamyka temat DAPów, bo bateria wystarczająca, gra super, mocy na luzie, gapless, ReplayGain - przy tym wszystkim mogę poświęcić na początku 3 minuty na naukę nawigacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego bez wad to się nigdy nie znajdzie ;) spędziłem ciężkie dwa tygodnie z M1 (siłownia/bieganie/rower) i kółko zawsze mnie denerwowało, wolę hidizsa ap60 gdyż oferuje praktycznie te same funkcje ,tam panel dotykowy też jest średni w obsłudze co również drażni ale cena znacznie niższa więc pokusiłem się o nowe wydanie z massdropa;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie dziwi trochę to biadolenie na obsługę M1. Swojego zakładam w etui na pasek od zegarka i mam wtedy dobry dostęp do wszystkich przycisków i kółka. Wszystko mi działa bez najmniejszego problemu.

Mam też pewien sentyment do sterowania takim kółkiem w górnym prawym rogu po starej Sansie e130. Regulacja głośności pokrętłem jest zawsze wygodniejsza niż przyciskami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mam za męskie dłonie i kółko to dla mnie nie wypał... @bachankas gdyby był sprzedawany w tej cenie to kiler zgadza się ;) bardziej pasował mi bogatszy środek hidizsa;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie dziwi trochę to biadolenie na obsługę M1. Swojego zakładam w etui na pasek od zegarka i mam wtedy dobry dostęp do wszystkich przycisków i kółka. Wszystko mi działa bez najmniejszego problemu. Mam też pewien sentyment do sterowania takim kółkiem w górnym prawym rogu po starej Sansie e130. Regulacja głośności pokrętłem jest zawsze wygodniejsza niż przyciskami. 

 

Sorry, mnie nie dziwi to że ludzie piszą że dźwiękowo to jest, hmmm, druga liga( nie piszę że jest baardzo zły. Ale za te kilkaset zł. to jest kiepski). Szanuję ludzi, z tego forum także, ale w moim przypadku to była wtopa. Niestety. Muzycznie. Oczywiście, mnogość zastosowań robi robotę, ale nie wariujmy. Kupując, czytawszy wpierw parę recenzji gości szanownych przezemnie równierz, myślałem że jest to ten, właśnie grajek. Niestety, jestem w tej niewielkiej społeczności która nie widzi w tym sprzęciku żadnych zalet opróczA) wielkości, a szczególnie w jej braku. B) funkcji użytecznych.

I tyle, dźwiękowo leży. I nie wmawiajcie mi że to piknie gra. Zwłaszcza że gro ludzi piszących o M1 miała, ma, do czynienia( na pewno) z duuuużo lepiej grającymi odtwarzaczami. Bez jaj, M1 jest kiepski. I tyle. Pozdrawiam.

 

...ale mam nauczkę - nie kupuj poprzez recenzję. Widziałem na forach, na tym i nie tylko, ludzi którzy zajarani pozytywnymi opiniami o sprzęcie kupowali i co? Stragan. Ooo, wielu takich widziałem i widzę. Nie, nie mam pretensji do recenzentów. Odbieranie dźwięków, muzyki, życia itp. itd. to jest sprawa indywidualna. Każdy coś innego lubi ale, nawet patrząc przez ten pryzmat to M1 jest słaby. Kończę.

 

Sorry, skłamałbym trochę. Kolega Jaro polecił do Shanlinga słuchawki MF100. No i tak, słuchawki są super. Nie słuchając, opierając się na recenzji kupiłem i , kuźwa, nie żałuję. To bardzo dobry sprzęt, chociaż sprawdził się u mnie z innym grajkiem. Ale gra właśnie - PIKNIE. Pozdrawiam.

 

Ale do słuchawek w których się zakochałem ( na tym odtwarzaczu) czyli BD 770 pro 250 Ohm. to MF100 nie mają startu. Żadnego. Ale i tak nie żałuję.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wmawia nic, każdy ma swoje uszy. To Ty tutaj na siłę piszesz, że jest kiepski - a to nie brzmi jak opinia własna,  a wjazd z butami i próba wmówienia innym, że nie mają racji.
Ile uszu, tyle opinii, dla mnie brzmieniowo on jest bardzo dobry, ale rozumiem, że może nie pasować reszcie.

Obecnie mam M3s i jest zdecydowanie lepszy, ale M1 to nadal super kompan na rower i do biegania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wrzuć proszę jakieś modele z pierwszej ligi do 500zł bo chce sobie coś kupić w tym budżecie.

Hehe. No z branży jesteś, nie znajdziesz? Eee, żartujesz. Poważnie, stary smartphone za 150 zł, z wiadomego portalu, po modyfikacjach robi z M1 sieczkę. Wiem bo mam obydwa urządzenia tzn. M1 i takiż właśnie zabytkowy dzisiaj fon i porównywałem, porównuję. Ale, jak pisałem, każdy ma własny słuch i odbiera dźwięki, muzykę indywidualnie. Jak kto woli. Bez urazy.n
 

Wrzuć proszę jakieś modele z pierwszej ligi do 500zł bo chce sobie coś kupić w tym budżecie.

Hehe. No z branży jesteś, nie znajdziesz? Eee, żartujesz. Poważnie, stary smartphone za 150 zł, z wiadomego portalu, po modyfikacjach robi z M1 sieczkę. Wiem bo mam obydwa urządzenia tzn. M1 i takiż właśnie zabytkowy dzisiaj fon i porównywałem, porównuję. Ale, jak pisałem, każdy ma własny słuch i odbiera dźwięki, muzykę indywidualnie. Jak kto woli. Bez urazy.n
 

Wrzuć proszę jakieś modele z pierwszej ligi do 500zł bo chce sobie coś kupić w tym budżecie.

Hehe. No z branży jesteś, nie znajdziesz? Eee, żartujesz. Poważnie, stary smartphone za 150 zł, z wiadomego portalu, po modyfikacjach robi z M1 sieczkę. Wiem bo mam obydwa urządzenia tzn. M1 i takiż właśnie zabytkowy dzisiaj fon i porównywałem, porównuję. Ale, jak pisałem, każdy ma własny słuch i odbiera dźwięki, muzykę indywidualnie. Jak kto woli. Bez urazy.

Przepraszam, tak działa forum, Tapatalk że wrzuca pińcet tych samych postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rgomez napisał:

Sorry, mnie nie dziwi to że ludzie piszą że dźwiękowo to jest, hmmm, druga liga( nie piszę że jest baardzo zły. Ale za te kilkaset zł. to jest kiepski). Szanuję ludzi, z tego forum także, ale w moim przypadku to była wtopa. Niestety. Muzycznie. Oczywiście, mnogość zastosowań robi robotę, ale nie wariujmy. Kupując, czytawszy wpierw parę recenzji gości szanownych przezemnie równierz, myślałem że jest to ten, właśnie grajek. Niestety, jestem w tej niewielkiej społeczności która nie widzi w tym sprzęciku żadnych zalet opróczA) wielkości, a szczególnie w jej braku. B) funkcji użytecznych.

I tyle, dźwiękowo leży. I nie wmawiajcie mi że to piknie gra. Zwłaszcza że gro ludzi piszących o M1 miała, ma, do czynienia( na pewno) z duuuużo lepiej grającymi odtwarzaczami. Bez jaj, M1 jest kiepski. I tyle. Pozdrawiam.

 

...ale mam nauczkę - nie kupuj poprzez recenzję. Widziałem na forach, na tym i nie tylko, ludzi którzy zajarani pozytywnymi opiniami o sprzęcie kupowali i co? Stragan. Ooo, wielu takich widziałem i widzę. Nie, nie mam pretensji do recenzentów. Odbieranie dźwięków, muzyki, życia itp. itd. to jest sprawa indywidualna. Każdy coś innego lubi ale, nawet patrząc przez ten pryzmat to M1 jest słaby. Kończę.

 

Sorry, skłamałbym trochę. Kolega Jaro polecił do Shanlinga słuchawki MF100. No i tak, słuchawki są super. Nie słuchając, opierając się na recenzji kupiłem i , kuźwa, nie żałuję. To bardzo dobry sprzęt, chociaż sprawdził się u mnie z innym grajkiem. Ale gra właśnie - PIKNIE. Pozdrawiam.

 

Ale do słuchawek w których się zakochałem ( na tym odtwarzaczu) czyli BD 770 pro 250 Ohm. to MF100 nie mają startu. Żadnego. Ale i tak nie żałuję.

Zastanawia mnie trochę to co piszesz. Może sprecyzuj co konkretnie jest złe w brzmieniu M1 jak na swoją cenę , bo skrytykowałeś go nie podając nic konkretnego. Na pewno nie jest to grajek łomotowy. Tu się sprawdza kiepsko. Dobrze kontroluje linie basu. W zakersie średnich tonów jest bardzo neutralny. Nie zmienia barwy. Góra pasma w trybie łagodnego filtrowania dobrze sprawdza sie z armaturami. Dobrze sprawdza się ze słuchawkami jakie masz czyli KZ ZS5, KZ ZST. Może trafiłeś na popsuty egzemplarz. Być może wolisz bardziej wygładzone brzmienie z miękkim basem i dostarczające mniej detali, o wyraźnie ocieplonej barwie. No to M1 taki nie jest. Obawiam się że dla wielu ludzi to co lubisz było by zupełnie nie do przyjęcia. Ja tu widzę po prostu fakt że nie trafił w Twój gust.

Edytowane przez MobyDick
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności