Skocz do zawartości
Questyle preorder Czytaj więcej.. ×
Astell & Kern Diana by Jerry Harvey Audio - preorder Czytaj więcej.. ×
FiiO Quad Driver Balanced Armature In-Ear Monitors FA7 - PREORDER Czytaj więcej.. ×
  • Podobna zawartość

• Przez Inszy
      xDuoo X3 II oraz Shanling M0 to dwa przenośne odtwarzacze audio jakie niedawno trafiły w moje ręce dzięki firmie Audioheaven. Oba celują w przystępny przedział cenowy, gdyż X3 II jest wyceniony na 499 złotych, a M0 na 399 złotych. Jednak mimo różnicy w cenie i wyglądzie, łączy je więcej niż można się spodziewać na pierwszy rzut oka.

Dalsza część tradycyjnie pod odnośnikiem, więc zapraszam 
      https://muzostajnia.wordpress.com/2018/09/10/xduoo-x3-ii-vs-shanling-m0/

• Przez bulaj
      Dzień dobry

Mam dylemat, który odtwarzacz wybrać - oba mogę kupić od ręki, za dokładnie taką samą kwotę.
      W Cowonie kusi mnie czas pracy na jednym ładowaniu, w M2S moc na wyjściu.
      Co lepiej zagra z AT ATH-ESW9 i Denon AH-MM400 ?
      Proszę o pomoc w wyborze lub podsunięcie innych propozycji.

• Przez LuQi
      Nowość od Shanlinga.. M0 Portable Music Player

Specification size: 40*135*45mm
      Screen: 1.54 inch 240*240 high definition touch screen
      Weight: about 33g
      DAC model: ESS Sabre ES9218P
      Endurance: about 15 hours (depending on the use)
      Deep standby: about 30 days (depending on the situation)
      Charging time: about 2 hours (depending on the use)
      Battery capacity: 640mAH lithium battery
      Storage: maximum support 512G TF Card (to buy)
      Output port: headset output (3.5 mm)
      Output power: 80mw@ 32 Europe
      Output impedance: 0.16 Europe
      Channel separation degree: 70dB
      Recommended earphone impedance: 8-300 Europe
      Frequency effect: 20HZ~20KHz (-0.5dB)
      Distortion: 0.004% (A-Weighting, output 500mV)
      Signal to noise ratio: 118dB (A-Weighting)
      Bottom noise: <3uV (HIGH GAIN)

Cena w PRE-ORDERZE: 105$

• Przez aaaa123
      Witam wszystkich serdecznie,

posiadam obecnie Shanlinga UP pod którego podpięte mam słuchawki Somic V2.

Zastanawiam się nad zmianą DAC'a. Ten którego posiadam wygląda jak pendrive i jest małą popierdułką a doszedłem do wniosku, że wolę kiedy na biurku stoi solidne pudełko o jednak ciut większych wymiarach (ale bez przesady w drugą stronę). Z tego względu odpada dla mnie Dragonfly Red który ma podobne wymiary i co gorsza wystaje bezpośrednio z portu USB. Możliwość podłączenia do smartphona nie ma dla mnie żadnego znaczenia gdyż muzyki słucham wyłącznie w domu z laptopa.

Przechodzimy do sedna. Czy iFi Audio nano iDSD LE gra na poziomie mojego Shanlinga lub Dragonfly'a Red? Szczególny nacisk kładę na trójwymiarowość dźwięku, rozmiary sceny i separację. Jak tytułowy DAC wypada w porównaniu do konkurencji z tej półki cenowej? W internecie jest kilka bardzo pochlebnych recenzji, jednak z drugiej strony widziałem opinie o dość wysokiej awaryjności tych konkretnych produktów od iFi i ich sprytnemu marketingowi który ma wypromować ich produkty.

Pomożecie?

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności