Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Shanling M1


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Mayster napisał:

 

Za 49 zł. tak wykonane skórzane etui to wyjątkowa rzadkość, więc nie przesadzajmy. Zapięcie tam nie jest dla picu, a by umożliwić zapięcie opaskami na ramieniu. Producenci za najprostsze etui często krzyczą sobie 100-200+ zł.

 

Wiem, dopiero co od Was kupiłem :) Dla mnie noszenie na ramieniu to poroniony pomysł, gdy nie ładuję się w BT, nawet na siłowni, ale rozumiem wszechstronność :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opaska na ramię jest rewelacyjna do biegania, testowałem, super sprawa.

A tak do w kieszeni noszę, folia lekko porysowana, może na październikowy meet tym razem uda się z Maystrem zobaczyć i szkło hartowane wezmę :D 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pytanko z innej beczki, bo M1 niby obsługuje USB 3.0, a u mnie idzie z prędkością 2.0, wpiąłem we właściwy port, mam świeżo postawionego win7 x64 ze sterownikami do usb z płyty dołączonej do mojego Gigabyte'a Z270 Gaming i szukam, gdzie dałem ciała. Port na przedzie obudowy, ale jestem pewien, że wpiąłem kontroler w płytę (inaczej nie byłoby w ogóle napięcia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, xneon napisał:

A pytanko z innej beczki, bo M1 niby obsługuje USB 3.0, a u mnie idzie z prędkością 2.0, wpiąłem we właściwy port, mam świeżo postawionego win7 x64 ze sterownikami do usb z płyty dołączonej do mojego Gigabyte'a Z270 Gaming i szukam, gdzie dałem ciała. Port na przedzie obudowy, ale jestem pewien, że wpiąłem kontroler w płytę (inaczej nie byłoby w ogóle napięcia).

M1 obsługuje standard do USB 2.0. USB-C to tylko interfejs, jego występowanie nie jest równoznaczne z obsługą standardu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawdopodobnie problem w Windowsie. Czasami u mnie na Dell XPS też porty USB 3 chodzą w standardzie 2. A następnego dnia jest wsio ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tylko in lub out nie może jeden modem BT działać w dwie strony 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sound John napisał:

Nie wróżę z fusów.

To co byś polecił z DAPów posiadających Bluetooth w zbliżonej cenie? Czy może zdecydowanie warto dopłacić do M2s lub Cayin N3? FiiO 1 II chyba najsłabszy z tej całej czwórki, co?
Szukam czegoś po moim Sony NWZ A15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że sygnał BT nie niesie za sobą sygnatury danego dapa. Brałbym jak najtańszy z bt 4.0

A jeżeli twój telefon obsługuje bt 4.0 to daruj sobie dapa. Nic nie zmieni, poza obciążeniem drugiej kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności