Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Shanling M1


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza dostawa już dotarła, same playery. W następnym rzucie (przyszły tydzień) będą też etui (brązowe i purpurowe, po 39 zł.), folie / szkła na ekran (15 zł. / 2 szt.) oraz 'art skiny', czyli naklejki na cały odtwarzacz (15 zł. / zestaw 5 szt. różnych wzorów).

 

Zgodnie z zapowiedzią, pierwsze sztuki można zakupić z rabatem 15%, czyli 104,50 zł. taniej. Kod: m1-15

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i jak ?

Obkupiliście się czy nie ?

 

Potrzebuję jakiegoś małego piździka do kieszonki, który umili mi wielogodzinne podróże pociągiem ( na które się w tym roku zanosi ), bo DX80 za ciężki.

Łatwopędne portable z NC już mam, tak więc wypatruję w tym wątku wrażeń, opinii, ochów, achów, bluzgów itp. :D

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, Panie Mayster masz Waść maystersztykowy dryg do handlu :D

Przyciekłem tu właśnie po chwilę temu przeczytanej zajawce Evila ;) bo ciekaw byłem wpisów ludzi co kupili, a tu dooopa zbita, nic nie piszą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@paratykus bierz M1 na prawdę bardzo porządne i przy tym małe urządzonko. Np. w Klipschach Reference on ear na Note4 zamulenie straszne, a na M1 bardzo dobrze, bas jest i to dość niski ale kocyk zostaje w Note4

@Mayster a co z szybkami do M1? Miały być i nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ~tydzień będą etui w kilku kolorach, szybki i art skiny.

Ale te skiny będą audiofilskie ? Jak poprawiają dźwięk ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Za ~tydzień będą etui w kilku kolorach, szybki i art skiny.

Ale te skiny będą audiofilskie ? Jak poprawiają dźwięk ? ;)

 

 

Jeśli ładne to pewnie i poprawiają.

Nie od dziś wiadomo, że słucha się też oczami ;)

 

Do mnie właśnie jedzie ten mały "piździk". Zobaczymy o co tyle hałasu :D

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę moich 3 groszy :)

 

Dostałem od Gourney parę już tygodni temu, ale jakos nie było okazji opisać go.

 

Wykonanie- ******ste. Nie ma do czego się przyczepić. Kółeczko chodzi okey, nie zacina się. Sam Playerek jest mały, ale i trochę grubszy przez to leży świetnie w dłoni. Ekran wyświetla świetnie okładki...

 

Ergonomia- kwestia przyzwyczajenia. Wciskane kółeczko + przycisk wstecz. Na początku problem, potem już z górki. Czas oracy okey, Bluetooth mi nie przerywał. USB DAC- trzeba stery zainstalować by działało- wtedy bez problemu hula

 

Dźwiękowo, ktoś zadawał pytanie czy to poziom DX50? Powiedziałbym że raczej trochę mu brakuje. Ale naprawdę nie wiele. Ja wiem na szczegółach może z 10%? Kwestia odpowiednich słuchawek i zacierają się różnice jeśli chodzi o SQ. Natomiast charakter już inny. Jak dla mnie M1 był trochę zbyt natarczywy.

 

Podsumowując- Genialne urządzenie w swoim budżecie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosyć delikatnie go potraktowałeś ;)

Ja zamówiłem, bo brakowało mi czegoś małego pokroju Clip+, co będzie zawsze ze mną "chodzić" wszędzie.

Z tym, że wyobraziłem sobie ( trochę na wyrost pewnie ), bo opinii jak na lekarstwo, że będzie to fajnie grać z jasnymi pchłami i dokami.

Piszesz - natarczywy. No to zonk ! czyli doopa zbita :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj najpierw. A mi zaczyna się wydawać, że mogę traktować jako M1 , swojego AK120, skoro nikt go nie chce. On raczej wyprzedza M1, skoro temu brakuje do DX50. Człowiek sam nie wie co ma w domu...

 

Natomiast pomysł stworzenia M1 był świetny MZ, taki maluch a funkcjonalny i sprytny.

Są skiny z Jolly Rogerem albo flagą Konfederacji ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, spoko :)

Zresztą określenie "natarczywy" jest tak pojemne, że w życiu nie zgadnę "co poeta miał na myśli" dopóki Azahiel tego nie wyłuszczy.

Gourney jaki masz soft, bo podobno 1.12 pomaga przy problemach z odpaleniem daca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakie problemy? Używam miesiąc i nie miałem żadnych problemów. Co do dźwięku to nie wiem o co Azahielowi chodziło. Wg mnie dźwięk jet całkiem dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakie problemy? Używam miesiąc i nie miałem żadnych problemów. Co do dźwięku to nie wiem o co Azahielowi chodziło. Wg mnie dźwięk jet całkiem dobry.

Gourney pisał, że nie może odpalić M1 jako dac.

A ty Jaro jaki masz system na kompie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Win 7 pro i bez problemu. Ściągnąłem ze strony Shanling sterownik i hula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności