Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Sony 2016


Nemrod

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

pół kilo bez wifi/streamingu i z ekranem w rozdzielczości jak w telefonach sprzed ery smartfonów? za tyle kilo złotych? dziadek Sony to zawsze miał fantazję, ale czasami trafiał, a czasami nie...

Gdzie znalazłeś info że bez wifi i streamingu? W ZXach jest więc nie widzę powodu żeby nie było go w nowym

Niby nie jest na Androidzie, więc WiFi zbędne a streaming wykluczony

Na własnym systemie ma być tylko jeden z tego co czytałem - drugi nadal na androidzie więc raczej będzie miał i wifi i streaming

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ipoda 5g już mam.

 

Dla mnie klasyfikacja:

- dapy offline = fanaberia (choć też takie lubię)

- dapy online = używalne

- dapy offline + usb-dac = niezłe

- dapy online + usb-dac = wypas/ideał

 

(online - czyli takie ze strimingiem/apkami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ipoda 5g już mam.

 

Dla mnie klasyfikacja:

- dapy offline = fanaberia (choć też takie lubię)

- dapy online = używalne

- dapy offline + usb-dac = niezłe

- dapy online + usb-dac = wypas/ideał

 

(online - czyli takie ze strimingiem/apkami)

 

Tylko, że w tym układzie chyba jedyny wypas na rynku to FiiO X7... Póki co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy zx1 nie był nawet oficjalnie dystrybuowany w Polsce. A zx2 w żadnym centrum sony, a byłem w trzech, nie był dostępny w sklepie, o posłuchaniu więc w ogóle nie było co mówić. Niestety Sony ma teraz inne priorytety: konsola, telefony, a potem długo nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ZX1 (niestety europejską wersje z ograniczeniem) i ZX2 (który aktualnie posiadam, tu już nie popełniłem błędu, import z Japonii) nabyłem na własną rękę, bez konieczności odwiedzania Sony Centre. Szkoda tylko, że przy ewentualnych problemach, zostaje się w zasadzie na lodzie. Chyba, że coś w tej kwestii sie zmieniło i serwisy mają części do hi-endowych grajków Sony? Inna kwestia, że pozostaje praktycznie tylko i wyłącznie zakup w ciemno, bez możliwości wcześniejszego odsłuchu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ZX1 (niestety europejską wersje z ograniczeniem) i ZX2 (który aktualnie posiadam, tu już nie popełniłem błędu, import z Japonii) nabyłem na własną rękę, bez konieczności odwiedzania Sony Centre. Szkoda tylko, że przy ewentualnych problemach, zostaje się w zasadzie na lodzie. Chyba, że coś w tej kwestii sie zmieniło i serwisy mają części do hi-endowych grajków Sony? Inna kwestia, że pozostaje praktycznie tylko i wyłącznie zakup w ciemno, bez możliwości wcześniejszego odsłuchu...

Akurat ograniczenie w europejskiej wersji ZX1 sciagalo się banalnie - nie wiem jak z ZX2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności