Skocz do zawartości
  • 0

[200 z�] Podatne na źród�o doki do testów


ArecaS

Pytanie

Witam. Dawno siÄ tu nie pojawiaĹem i ogólnie wypadĹem trochÄ z tematu audio przez ostatni rok, wiÄc potrzebujÄ pomocy. PotrzebujÄ dokanaĹówek do ok. 200 zĹ (oczywiĹcie im taniej, tym lepiej - wiadomo). Brzmienie ma byÄ neutralne, w miarÄ uniwersalne i - co najwaĹźniejsze - majÄ dobrze oddawaÄ charakter ĹşródĹa. Wynika to stÄd, Ĺźe bÄdÄ uĹźywane testowania audio podczas przygotowywania recenzji smartfonów i tabletów. Z tego powodu nie podajÄ ĹşródĹa ani muzyki, bo siĹÄ rzeczy te bÄdÄ przeróĹźne. Mile widziana byĹaby obecnoĹÄ mikrofonu i pilota, ale jedynie pod warunkiem, Ĺźe bÄdzie dziaĹaÄ z Androidem (najlepiej teĹź z iOS, ale skoro nowe iPhone'y i tak pozbywajÄ siÄ jacka...). InteresujÄ mnie sprzÄty dostÄpne normalnie w kraju. MogÄ byÄ oczywiĹcie egzotyczne marki, ale nie planujÄ siÄ bawiÄ z Aliexpressem i celnÄ ruletkÄ.

 

Poza opisanym juĹź zastosowaniem sĹuchawki bÄdÄ oczywiĹcie uĹźywane takĹźe na co dzieĹ, wiÄc dobrze, Ĺźeby w miarÄ wpisywaĹy siÄ w mój gust. Tu lubiÄ neutralne granie z wyczuwalnÄ przestrzeniÄ i powietrzem. Dotychczas uĹźywaĹem Brainwavz Delta i MEElectronics M9 Classic. Jedne i drugie mi pasujÄ, przy czym miaĹbym problem wskazaÄ faworyta. Na pewno wiem, Ĺźe Brainwavz S0 byĹy dla mnie zdecydowanie zbyt basowe.

 

Póki co moim faworytem wydajÄ siÄ byÄ MEElectronic M6 Pro, przy czym trochÄ mnie martwi podbita wyĹźsza Ĺrednica (jest gorzej niĹź w M9?) i fakt, Ĺźe kiedyĹ za cholerÄ nie umiaĹem zĹapaÄ seala w Shure SE215, a to podobna konstrukcja. ZnalazĹoby siÄ jeszcze coĹ wartego uwagi do podanych wymagaĹ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności