Skocz do zawartości

Gdzie dosta� "z��czk�" pada i muszli?


hoppek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam takie pytanie. Siostra przywiozĹa z UK słuchawki Sony MDR-RC10. Problem polega na tym, że jeden pad jakby odpadł bo nie ma "złączki" od pada do muszli. Tak to wygląda:
7L4oYcM.jpg

 

uvTcXG3.jpg

 

dkX09rZ.jpg

 

Tego prawego pada nie da się zamontować. Kij wie jaki wihajster poprzedzał pada i muszlę. Fajnie byłoby coś takiego znaleźć. Orientuje się ktoś, gdzie można dostać takie coś?

Edytowane przez hoppek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jakby zatrzaski pada zostały urwane (wszystkie 5), albo był jakiś plastik wciskany pomiędzy pad a muszlę z zatrzaskami w obie strony.

 

Zamienników możesz poszukać na ebay-u albo spytać w serwisie Sony o oryginały.

 

Póki co przykleiłbym na taśmę dwustronną, a może nawet i na stałe tak zostawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Przepraszam za odkop, ale normalnie nie mogę. Kontaktowałem się z serwisem Sontronic w Poznaniu, który działa dla Sony i normalnie nie wierzę. Pierwsze opisane problemu, dostałem odpowiedź, że trzeba wymienić pałąk, który kosztuję razem z wysyłką 99zł, Następnie skontaktowałem się ponownie po jakimś czasie, dostałem odpowiedź z załączonym schematem budowy tych słuchawek, abym mógł się bardziej określić, której części dokładnie potrzebuję, Przyjrzałem się dokładnie temu padowi i okazało się, ze w środku jest plastik, który ma połamane zaczepy. Napisałem do nich i kolejna odpowiedź, ze pad kosztuje 297zł + 20 ship. No czy oni są normalni? Ponad 300zł za pad, gdy nowe słuchawki w Saturnie są za niecałe 400. Skąd takie przebicie w cenie? Przecież to kawałek szmaty i plastiku. Poczułem się trochę jak użytkownik Apple, który jest dymany na każdym kroku, bo potrzebuje kolejnej przejściówki za grube miliony. Szukać zamienników czy olać te słuchawki i zostawić tak jak są?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jeśli sam element jest niedostępny (w znaczeniu kosmicznie drogi i brak zamienników samego elementu), a pady nie są skapciałe, to spróbuj mocowania jak napisał Perul. Same chińskie zamienniki mają to do siebie, że to są same gołe poduchy bez żadnych dodatkowych elementów mocujących, a elementów mocujących osobno nie spotkałem nigdzie na chińskich portalach. Podobnie jak u Sennheisera żeby mieć kompletny pad ze wszystkimi plastikami, to po prostu musisz kupić oryginalny zamiennik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności