Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki douszne typu "pchełki" do 150zł


adi191pl

Pytanie

Witam ponownie. Z poprzednimi słuchawkami poleconymi przez was się nie zawiodłem, więc i teraz zwracam się do was z prośbą o poradę.

 

Szukam jakichś fajnych pchełek (doki odpadają - nienawidzę tego rozwiązania) do 150zł do mojego samsunga galaxy S, ale nie wykluczam innych źródeł. Sam SGS ma typowo ciepłą charakterystykę grania, gra bardziej niskotonowo, więc najlepiej, aby słuchawki były skupione trochę bardziej na średnicy i wysokich, bo podczas głośnego zajęcia nadmierne basy wszystko zagłuszają i zero przyjemności ze słuchania. Użytkowanie - jako iż w domu używam do muzyki swoich Takstarów HI2050, zastosowaniem nowych słuchawek jest typowy outdoor, łącznie z używaniem ich podczas np. koszenia trawy czy innych tego typu dłużących się robót. Z tego względu wymagam też, aby były względnie trwałe, zarówno kabel, jak i same słuchawki, bo moje aktualne HPM-64 już zaczynają mieć problem z gumkami, które się rwą (no i nie zadziwiają za specjalnie dźwiękiem, szczególnie trzeszczącym basem). Kabel będzie szedł pod bluzą do górnej kieszeni spodni, więc długość koło 1,2m mile widziana bądź trochę dłuższe. Wtyk najlepiej prosty, ale kątowym nie pogardzę.

 

Dla czytelności wypunktuję - słuchawki:

- wytrzymałe

- bardziej średnio i wysoko tonowe ze względu na zastosowanie

- nie muszą jakoś rewelacyjnie tłumić, w końcu nie oczekuję tego po otwartych słuchawkach

- najlepiej z prostym i dobrze zabezpieczonym wtykiem

- w miarę możliwości preferuję słuchawki z zarzucanym jednym kablem na kark (jeden kabelek krótszy, drugi dużo dłuższy, tak jak jest to w HM-64), ale słuchawki z jednakową długością kabli też przejdą

 

EDIT Byłbym zapomniał - słucham w głównej mierze muzyki elektronicznej, z naciskiem na dubstep, electro, house. Ale takich gatunkó, jak pop, rock czy nawet muzyka klasyczna też można sporo znaleźć na mojej playliście, ale elektronicznej mam najwięcej i najchętniej słucham.

 

Jeżeli naprawdę warto dopłacić, to do 200zł mogę się dorzucić. Ale preferuję słuchawki do maksymalnie 150zł, a mile widziane i tańsze.

 

Za wszelką pomoc z góry dziękuję.

Edytowane przez adi191pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności