Skocz do zawartości

NES Classic


maskaspawacza

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Nie pamiętam tych czasów ani gier więc w ogóle nie interesuje mnie ta konsola :)

 

Od kilku minut rozważam różne opcje ale sądzę że ten post może znaleźć się wśród 3 najmniej interesujących postów na całym forum ;)

 

 

PS

Tak wiem ten post też jest bezsensu i na mojej liście znalazł się zaraz za podium :P

Edytowane przez Spawn
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pad z Allegro (nie wiem czy genuine) za 20 zł + przejściówka za 10 zł + emulator na PC/Android/iOS i mamy wszystkie gry ;)

W środku pewnie też siedzi komputerek z emulatorem więc nie wiem czy warte to tych 300 zł. Na dodatek nie wszyscy otrzymają produkt w terminie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam nic przeciwko emulatorom (sam używam) ale umówmy się takie działanie jest średnio legalne więc porównanie co można i za ile jest żadne. Cały romset (wszystko co ukazało się na NESie) zajmuje 100mb i można to odpalić nawet na starych telefonach ale no o to w tym chodzi. NES classic nie jest pełnoprawną konsolą w sensie że nie jest to reedycja NESa tylko trzeba to trochę traktować jako zabawkę lub gadżet. Sądzę że ogromne zainteresowanie bierze się w dużej mierze od ludzi którzy pamiętają te gry z czasów jak byli dziećmi a dzisiaj nie mają żadnej konsoli i nie grają w gry. Tutaj podepną sobie sprzęcik pod tv i można grać przy piwku w mario. Sam tego nie kupie bo NESa mam mocno ogranego (zarówno w dzieciństwie na pegasusie jak i potem zaległości na emulatorach) ale np jakbym dostał w prezencie to bym się bardzo cieszył.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia myślę też relacji co do ceny... Powiedzmy że całość kosztuje 300 zł, wychodzi nam 10 zł za grę. Patrząc że to oryginalny tytuł- to niezła cena. Fakt, nie mamy opakowania, nośnika itp... Jednak zawsze to coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak lubię NESa, tak tego nie kupię, bo prócz Mario i Excitebike, nie ma żadnej gry, którą bym sobie odświeżył. Pewnie stoją za tym kwestie prawne, ale ewidentnie brakuje Contry, River Ride czy Ikari Warriors.

Już lepiej jakby wypuścili pudełko z możliwością dokupienia gier online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności