Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Pomoc w doborze sluchawek dokanalowych.


Break_Master

Pytanie

Witam jestem nowy wiec prosze o wyrozumialosc ;)

 

Zastanawiam sie nad zakupem jendej z tych par sluchawek DENON AH-C101 lub DENON AHC50
i prosze o pomoc osob ktore takowe mialy, o wypowiedzenie sie czym sie roznia i ktore beda lepsze do muzyki jakiej slucham tj. Trance, Dubstep, Hardstyle, Progressive House, EDM. Cenie sobie dobry "socysty" BASS (cos jakbym przystawil glowe do subwoofera) ale nie tracil przy tym znaczaco na jakosci vocalu i wysokich tonow.

 

Ewentualnie wyslucham waszych opinii, doswiadczonych audiomaniakow co byloby lepsze zamiast DENONA. Moj limit cenowy to 300zl.

 

Z gory dziekuje za wszelka pomoc.

Edytowane przez Break_Master
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Lemonsky poczytalem troche o nich i opinie sa rozne. Czesto ludzie pisali, ze bez wzmacniacza graja dziwnie, pod "V-ke" nie wiem co to znaczy i, ze odsluch z telefonu jest przecietny jak za taka cene.

 

 

Crysis94 jesli mowisz o Yamaha EPH-100 to niestety odpada, nie moj budzet (baba by mnie zabila) ;P choc i tak nie wie, ze zamierzam wydac kase na sluchawki, no ale 400zl to juz dla mnie za duzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Lemonsky poczytalem troche o nich i opinie sa rozne. Czesto ludzie pisali, ze bez wzmacniacza graja dziwnie, pod "V-ke" nie wiem co to znaczy i, ze odsluch z telefonu jest przecietny jak za taka cene.

 

 

Crysis94 jesli mowisz o Yamaha EPH-100 to niestety odpada, nie moj budzet (baba by mnie zabila) ;P choc i tak nie wie, ze zamierzam wydac kase na sluchawki, no ale 400zl to juz dla mnie za duzo.

Granie "V" oznacza, że masz podbite skraje pasma - niskie i wysokie tony. Tony średnie są wtedy mniej lub bardziej cofnięte. Z tego co się orientuję to tony średnie to między innymi partie wokalne, które będziesz miał właśnie słabiej słyszalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Superbart dzieki za wyjasnienie, dzieki tobie wzbogacilem sie o kolejna wiedze ;)

 

A przechodzac do meritum. Duzo czytalem, porownywalem opinie na stronach (rowniez i na tym forum) odnosnie sluchawek dokanalowych, az w koncu stanalem przed wyborem, Soundmagic E50, Brainwavz S1 czy Denon AH-C101? I mnie olsnilo ;P

Wybor padl na Denony, sa praktycznie porownywalne z tymi ktore wymienilem wyzej, a po drugie sa juz prawie niedostepne, wiec w przyszlosci moze okazac sie, ze to bialy kruk wsrod sluchawek ;)

 

Zakup dokonany teraz tylko czekac na paczuszke, a jesli okaze sie, ze to nie jest to, czego od nich oczekiwalem, to sprobuje szczescia z Soundmagic lub Brainwavz.

 

Przy okazji z gory dzieki za odzew na moj zalozony temat, szczeze powiem, ze mialem nadzieje na wiekszy natlok propozycji co do wyboru jaki moglbym podjac, no ale wiadomo wakacje ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności