Skocz do zawartości
  • 0

Budżetowe słuchawki do gier (CS) około 100zł


tomson133

Pytanie

Witajcie ponownie,
Pytanie od mojego brata, ja jestem tutaj pośrednikiem ;)

Potrzebuję słuchawek, dowolnej budowy, lecz preferuje dokanałowe z przeznaczeniem do gier typu CS GO

 

Ciężko mi powiedzieć czego ten osobnik chce, ale wydaje mi się, że słuchawki dokanałowe nie dadzą takiego "pozycjonowania" dźwięku jak nauszne w tej kategorii cenowej.

 

Wysłał mi link do takich słuchawek razera http://allegro.pl/profesjonalne-sluchawki-douszne-razer-gracza-gier-i6146732075.html

 

Przy czym uważam, że w tym wypadku płaci za markę a przy tej cenie nie zostaje wiele na same słuchawki :)

 

Czy w tym zakresie cenowym znajdę coś ciekawego do tego typu zastosowań?
Nie jest on jakimś pro graczem z dużymi wymaganiami, aczkolwiek myślę, że coś ukierunkowanego typowo w stronę CS GO byłoby lepszym rozwiązaniem :)

 

Myślę, że słuchawki z wbudowanym mikrofonem dla wygody

Edytowane przez tomson133
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Dokanałowe do cs nie będą dobry rozwiązaniem. Nigdy w takiej kosntrukcji nie zazanasz takiego pozycjonowania jak w nausznych. Ze swojej strony (dawniej gracza od pierwszych wersji CS, najwięcej 1.5 oraz 1.6) polecam w tym budżecie np. superlux hd-668B i oddzielnie dokupić mikrofon, na początek jakiś zalman a z czasem kupisz coś lepszego. Poszukaj jakiś promocji w sklepach.

Edytowane przez bigmaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dokanałowe do cs nie będą dobry rozwiązaniem. Nigdy w takiej kosntrukcji nie zazanasz takiego pozycjonowania jak w nausznych. Ze swojej strony (dawniej gracza od pierwszych wersji CS, najwięcej 1.5 oraz 1.6) polecam w tym budżecie np. takstary hd-668B i oddzielnie dokupić mikrofon, na początek jakiś zalman a z czasem kupisz coś lepszego. Poszukaj jakiś promocji w sklepach.

Superlux hd668b chyba bigmaras miał na myśli :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

Dokanałowe do cs nie będą dobry rozwiązaniem. Nigdy w takiej kosntrukcji nie zazanasz takiego pozycjonowania jak w nausznych. Ze swojej strony (dawniej gracza od pierwszych wersji CS, najwięcej 1.5 oraz 1.6) polecam w tym budżecie np. takstary hd-668B i oddzielnie dokupić mikrofon, na początek jakiś zalman a z czasem kupisz coś lepszego. Poszukaj jakiś promocji w sklepach.

Superlux hd668b chyba bigmaras miał na myśli :).

 

 

ehh, oczywiście, dzięki za poprawkę, pisałem z jednym forumowiczem o takstarach i zostały mi w głowie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności