Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Questyle CMA600i / CMA400i / Twelve


Karmazynowy

Rekomendowane odpowiedzi

Może i dobierali ze względu na wygląd i cenę, ale jednocześnie trafili synergicznie, więc ich widać Wyższa Siła Audiofilskiego Imperatywu prowadziła ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Karmazynowy napisał:

Ale myśmy słuchali z @Palpatine Elearów na 400i i gra to synergicznie, o ile komuś faktycznie zależy na wyciągnięciu średnicy w Focalach...

Zgadza się. Z 400i Eleary grają naprawdę fajnie. Bas staje się mniej punktowy a średnica jest bliżej i jest fajnie ocieplona. Cierpi na tym troszkę scena.

Z S6 bas jest bardzo niski i twardy, jest więcej góry i szersza scena. Także zawsze jest coś za coś.

Godzinę temu, vonBaron napisał:

Ale przecież średnica w Elearach już jest bardzo blisko.

400i ja wypycha na front i nadaje jej takiego fajnego "planarnego" ocieplenia.

 

2 godziny temu, Compton napisał:

Ja nie mówię, że nie gra, ale zdjecia są często brane tylko pod wygląd słuchawk i ich cenę.

Stąd też pytanie czy Questyle na jakiś konkretnych słuchawkach stroił tą integrę, bo zdjęcia to tylko zdjęcia. Ale trzeba przyznać że 400i i Eleary to fajne synergiczne połączenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.12.2017 o 22:40, Aro91 napisał:

Skoro 400i gra fajną średnica takim nieco analogowym brzmieniem ciekawe jak to sie ma do cayin ha3, oba podobnie z opisu grają ;)

 

 

Co prawda warunki porównawcze z ha3 miałem średnie, ale z tego co słuchałem, to 400i ma zdecydowanie lepszą rozdzielczość i to granie dalekie od lampowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
52 minuty temu, Pioj napisał:

Pomijając recenzje jestem w stanie w to uwierzyć patrząc na różnice w specyfikacji: m.in. 710mW na kanał przy 300ohm... To jest monstrum :o

Jak na parę dużych klocków to wynik jest skromny. Ja mam u siebie z jednego małego pudełka około 1W przy 300 omach.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, MP3store napisał:

Na pewno do Audeze bysmy mieli.

Tylko sluchawek audeze chyba zwykle nie ma w sklepie... Czy będą? Chętnie posłuchałbym tego questyle, tylko problem z podłączeniem. A czy dałoby się załatwić, by był w sklepie do odsłuchów kabelek 2x 3pin xlr do HD800 lub HD600?

Edytowane przez Pioj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Pioj napisał:

Żeby mieć symetrię u questyle powyżej modelu 600i, to trzeba kupić 2x cma800r xD (czyli wydać 12k zł na same wzmacniacze)..... 

W normalnym swiecie to sie nazywa pure nonsens. Na szczescie operujemy w rzeczywistosci audiofilskiej (rownoleglej) wiec wszystko jest ok.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.12.2017 o 14:24, Karmazynowy napisał:

Może, ale chcę przez to powiedzieć, że w tym konkretnym przypadku takie połączenie jest całkiem sensowne, zarówno pod względem synergii jak i ceny. W sensie nie są to słuchawki za 20k podłączone pod combo za 3k, tylko po to, żeby fajnie wyglądało na banerach.

Jak najbardziej ,ten lekko zmiękczony przekaz, analogowy, bliska średnica,góra lekko obła dobrze się paruje z takimi żyletkami jak Eleary, które ciut za daleko mają wokal.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności