Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Questyle CMA600i / CMA400i / Twelve


Karmazynowy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla Ciebie super z PM3...dla reszty luda....z planarami CMA400i lipa...wiem,to trudna prawda i ciężka do przełknięcia jak się posiada...ale jesteśmy mężczyznami..na klatę brać ....

Żartowałem,  ponad 0,5 litr wypite...ale co zrobić cma400i  bardzie funowe granie, cma 600i bardziej równe i poważne....tak to wygląda....

20 lat temu kupiłbym cma 400i...teraz wolę cma 600i....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko dla mnie, Karmazynowemu zdaje się też jakoś PM-3 na 400i grają. A ta reszta luda to chyba kilka osób z meeta w Audiomagic, a reszta powtarza ;).

Mi się tam wydaje, że jak coś gra w niemal złagodzony sposób, to nie nazywa się tego funem, no ale sprzeczać się nie będę :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400i/600i grają tak jak im własny dac pozwala ,wystarczy podłączyć bardzo dobre żródło w moim przypadku lampowa CD Nirvana

do gniazd IC - IN  i mamy granie zaskakująco analogowe  jak był słuchał winyla albo magnetofonu .

Nawet ma moich wzmacniaczach lampowych (2a3 i 6AS7) nie mam aż takiego efektu :-)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to zdanie 

 

Cytuj

400i/600i grają tak jak im własny dac pozwala ,wystarczy podłączyć bardzo dobre żródło w moim przypadku lampowa CD Nirvana

 

sugeruje osobom czytającym, że do 400 też podłączysz, wiec może to Ty zluzuj? 

 

A @Soudnman, słuchałeś w końcu 400 czy robisz porównania do swojej 600 na podstawie postów na forum?

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Karmazynowy napisał:

Ale to zdanie 

 

 

sugeruje osobom czytającym, że do 400 też podłączysz, wiec może to Ty zluzuj? 

 

A @Soudnman, słuchałeś w końcu 400 czy robisz porównania do swojej 600 na podstawie postów na forum?

Tak jest cytuję tylko posty z forum....

3 godziny temu, nsk napisał:

Ja tak pisałem w formie żartu, ale ludzie wybierając między tymi dwoma modelami przede wszystkim powinni się skupić na funkcjonalności, bo trochę one się różnią między sobą. Do tego jeśli używać 600i jako sam wzmacniacz słuchawkowy to trzeba się zastanowić czy jest warty ceny? 

Nie jest wart tej ceny ,lepiej kupić wzmak /combo za 500zł...he,he..powodzenia...:lol:

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest wart tej ceny ,lepiej kupić wzmak /combo za 500zł...he,he..powodzenia...
Hmmm, ja też za kołnierz nie wylewam ale takie prawdy objawione jakie kolega tu serwuje to raczej od czapy są. Po co pisać gdy wypada nie pisać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Z PM3 faktycznie jest lekka już przesada w koloryzacji, ale poza tym to 400i zgrywa się świetnie ze wszystkim słuchawkami jakie mam. Pośród materiałów marketingowych przewijały się nauszniki FAD i mogę potwierdzić, że z nimi jest fantastyczna synergia - testowane na SIII i SVI. Z Hawkami też jest fajnie, bo 400i ma nieco odpompowany bas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Compton napisał:

Co ma marketingowe zdjęcie do strojenia słuchawek?

Ważne, aby ładnie wyglądało i było drogie - to już świadczy o jakości!

 

Ale myśmy słuchali z @Palpatine Elearów na 400i i gra to synergicznie, o ile komuś faktycznie zależy na wyciągnięciu średnicy w Focalach...

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Karmazynowy napisał:

 

Ale myśmy słuchali z @Palpatine Elearów na 400i i gra to synergicznie, o ile komuś faktycznie zależy na wyciągnięciu średnicy w Focalach...

Ja nie mówię, że nie gra, ale zdjecia są często brane tylko pod wygląd słuchawk i ich cenę.

Znam to np. z promocji marki Schiit :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może, ale chcę przez to powiedzieć, że w tym konkretnym przypadku takie połączenie jest całkiem sensowne, zarówno pod względem synergii jak i ceny. W sensie nie są to słuchawki za 20k podłączone pod combo za 3k, tylko po to, żeby fajnie wyglądało na banerach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności