Jump to content

iRiver LS150- Nowy lider Bluetooth

Azahiel

Recommended Posts

• 2 months later...

Hej. Mam ten głośniczek od wczoraj. Fajny sprzęt. Łączy się elegancko nie mam problemów ani z BT ani z wifi. Co do dźwięku to faktycznie czasem jest dość basowo, ale to zależy od utworu i streamu. Generalnie podoba mi się. Design świetny, sporo funkcji i zastosowań. Cena w porządku.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

• 8 months later...
  • 8 months later...
W dniu 16.05.2018 o 09:09, Forwe napisał:

Witam,

Czy urządzenie to zapamiętuje ostatnio odtwarzany sygnał WiFi? Chodzi mi o to żeby po ponownym włączeniu od razu odtwarzało ostatnio słuchane radio internetowe.

Tak, zapamiętuje ostatnie radio internetowe, przynajmniej z vTunera.

W dniu 16.05.2018 o 11:36, Superata napisał:

Jak nie wyłączysz aplikacji. 

Kolega jest w błędzie. Aplikacja nie musi być włączona. Testowane na 3 urządzeniach.

Przy okazji: czy ktoś wie coś na temat aktualizacji firmware do tych urządzeń? Pytam, bo mam różne i jedno urządzenie nie chce za nic w świecie połączyć się ze Spotify. Nie jest widoczne na liście, nawet po resecie ustawień przez aplikację iRiver Live Stream.

• 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Damix
      Mam kilka rzeczy na sprzedaż. Pewnie sukcesywnie będę dodawać kolejne. Wszystko można odebrać osobiście w Poznaniu lub możliwość wysyłki za opłatą. 
      Lista:
      1.  Fiio LC-BT1 - sprzedane 
      2. Przejściówka  mini XLR >-< Jack 3.5mm, żeńskie z obu stron - Sprzedane
      3. Słuchawki TWS 1more Stylish
      4.  Hiby W5 - Bluetooth DAC/AMP
      5. Ultimate ears Triple.Fi
      6.  Westone Startips
      7. Audeze LCD-2 classic
      8. Rapture AMP 
      9. Słuchawki bluetooth Bose QC35II - sprzedane

1. Sprzedane
      Fiio LC-BT1 adapter bluetooth by twoje ulubione IEMy mogły się łączyć bezprzewodowo że źródłem. Złącza mmcx. Dźwiękowo dużo lepszy niż Fiio UTWS1/TRN BT20S. Używany z dwa tygodnie. Jednak przesiadłem się na słuchawki z ANC do podróży. W zestawie adaptery, przewód do ładowania, malutkie etui by zmieścić taki zestaw w kieszeń.
      Cena: sprzedane

2. Przejściówka  mini XLR >-< Jack 3.5mm, żeńskie z obu stron, na gniazdach Rean, z tego co pamiętam miedź srebrzona. Używana kilka razy z AKG K7XX żeby podpiąć przewód jack-jack.

Cena: 35 29 zł + wysyłka. 

3. Słuchawki TWS 1more Stylish. Kupione jakoś rok temu. Wizualnie bez zarzutu poza małym ubytkiem na wypustce, gdzie zakłada się dodatkowe gumowe kołnierze, ale w niczym to nie przeszkadza. Pudełeczko może mieć jakieś drobne ryski. Tipsy i kołnierze z zestawu nieużywane, korzystałem tylko ze swoich spiraldots.
      Cena: 90 zł + wysyłka 

4.  Hiby W5 - Bluetooth DAC/AMP jeden z lepszych, a już na pewno w swojej cenie wymiata, choć nie jest zbyt popularny ze względu na nietypową konstrukcję. Sensowna moc, duża dynamika i rozdzielczość. Obsługa LDAC, aptx HD, aptx LL itd. stan dobry, ale jest trochę malutkich zarysowań ze względu na błyszczącą obudowę. Wszystko co w zestawie: klips, kabel do ładowania, etui ładujące,  samo urządzenie, gumowe etui na etui ;).
      Cena: 249 200 zł + wysyłka

5. Ultimate ears Triple.Fi - jedna słuchawka, sprawna. Jako, że pozostałą część kiedyś zgubiłem w czasie spaceru, została mi jedna słuchawka. Była raz klejona przednia część i jak widać dalej się odkleja, filtry w tulejce były wymieniane na nowe. Może komuś się przyda na dawce, lub jak ja, zgubi jedną. 
      Cena: za darmo + wysyłka. 

6.  Westone Startips. Chyba najlepsze  tipsy na tulejkę T100.  Największą para piankowych sprzedana, reszta w komplecie. Chyba tylko czerwonych gumowych używałem. Reszta nowa, nie miałem nawet okazji później słuchawek z tulejką t100 żeby używać.  
      Cena za komplet: 50 zł + wysyłka 

7. Audeze LCD-2 classic. Używane, kupione rok temu od innego użytkownika forum.
      Niewiele przeze mnie używane, przez większość tego czasu byłem na wyjazdach, wiec nie było nawet kiedy i jak. Opaska na pałąku zastąpiona moją chwilową twórczością, wypełniona gąbką, wygodniejsza niż rozciągnięta oryginalna od producenta, jedna z zaślepek/śrubek na końcu mechanizmu rozsuwania pałąka gdzieś mi zaginęła ale nie wpływa to w żaden sposób na funkcjonalność czy sprawność słuchawek, wystarczy dokupić czarną śrubkę z tego co pamiętam, pady są wymienione na  Dekoni Choice Leather. Kabel w zestawie jest oryginalny od producenta, dołączam też oryginalne pudełko z pendrivem, którego zabrakło na zdjęciach.
      Cena: 1800 1750zł + wysyłka

8. Rapture AMP wzmacniacz słuchawkowy zamówiony w 2015 roku od jego konstruktora, płytka PCB z oznaczeniem Rev. A, na życzenie mogę podesłać zdjęcia wnętrza. Z zewnątrz stan dobry, kilka drobnych rysek na górnej pokrywie, powoli zaczynają się ścierać napisy na froncie. Sprzęt oczywiście sprawny, nie był poddawany modyfikacjom. 
      Cena: 900 zł  + wysyłka 

9. Słuchawki bluetooth Bose QC35II kupione w maju 2021 na amazonie, niewiele używane, tylko przy podróżach pociągiem i samolotem. Także bateria nie była męczona, stan wizualny i techniczny bardzo dobry, niczego się tam nie doszukałem jeśli chodzi o skazy, pady czyste i nie ugniecione. Dołączam dowód zakupu, chociaż realizują gwarancję również po S/N, w zestawie wszystko co daje producent: słuchawki, pudełko, etui, kabel jack 3.5mm, kabelek usb do ładownania. 
      Cena: 600 zł + wysyłka  SOLD

• By ICTC
      Cześć.

Ponoć jest taka złota zasada, że więcej znaczy zawsze lepiej ale czy na pewno?

Chciałbym kupić do mieszkania głośnik BT klasy premium.

Największe pomieszczenie ma 30m2. Źródło to telefon przez BT lub A&K SR15 spięty kabelkiem. Tidal.

Na który model postawić? Czy Woburn to nie jest przypadkiem overkill?

Jak uważasz?

Linki do modeli:
      Stanmore II https://www.marshallheadphones.com/pl/en/stanmore-ii-bluetooth.html
      Woburn II https://www.marshallheadphones.com/pl/en/woburn-ii-bluetooth.html

Pozdrawiam serdecznie,
      Tomek.
    • By FreszuK
      Hej! Jaki glosnik do 100/+10zl. Tylko bluetooth. Zalezy mi na nie plaskim dzwieku, bardzo go nie trawie z gory bardzo dziekuje!
      Pozdrawiam
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy