Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki na ulicę do 100zł


Fogo

Pytanie

Cześć szukam słuchawek na ulicę do smartfona.

Moje stare akg się rozpadły i teraz szukam czegoś w miarę przyzwoitego za nieduże pieniądze.

Wymagania to to, aby słuchawki były nauszne, ewentualnie wokół uszne, ale nie tak duże jak moje domowe akg k512mkII.

Lubię gdy słuchawki mają trochę basu, ale bez przesady.

Słuchał będę wszystkiego od hip-hopu, przez dubstep po metal i inne różne gatunki muzyczne.

Najlepiej jakby słuchawki były dostępne na empik.com, bo tam mam bony, więc dopłacenie kilku złotych względem normalnej ceny rynkowej nie zabija.

znalazłem kilka przykładowych, ale szczerze to nie jestem przekonany do żadnych jedyne, które chyba bym chciał to koss'y albo microlaby.

  • MICROALB K380;
  • SKULLCANDY Lowrider;
  • CREATIVE HQ-1600;
  • KOSS UR23i;
  • UNITRA SN-50SZ;
  • BEYERDYNAMIC DTX350p;
  • BEYERDYNAMIC DTX300p.

Strasznie słabo szło mi szukanie, większość poradników jest nieaktualna (słuchawki niedostępne), albo ceny są grubo powyżej zakładanego budżetu.

 

Ważne jest dla mnie, aby słuchawki były stosunkowo lekkie i nie ściskały za mocno głowy, bo noszę okulary. Konstrukcyjnie to raczej zamknięte, bo będę głównie używał ich poza domem.

To chyba tyle, jeżeli nie umieściłem jakiś informacji to z góry przepraszam, ale starałem się możliwie najlepiej sprecyzować czego poszukuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Te unitry to taka bardziej ciekawostka, są dziwne i mi się podobają. (wygląd to kwestia gustu).

K518 są ponad budżet i nie ma ich w empiku. Serio nie da się nic wybrać z tego co podałem?

Pisząc na ulice miałem na myśli stosunkowo nieduże słuchawki z niezłą izolacją od otoczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Te unitry to taka bardziej ciekawostka, są dziwne i mi się podobają. (wygląd to kwestia gustu).

K518 są ponad budżet i nie ma ich w empiku. Serio nie da się nic wybrać z tego co podałem?

Pisząc na ulice miałem na myśli stosunkowo nieduże słuchawki z niezłą izolacją od otoczenia.

 

Patrząc na tą ofertę empiku, poważnie nie ma tam niczego powalającego. Nie lepiej zerknąć do forumowego komisu i poszukać chociażby 518-tek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kup SoundMAGIC P11S (które są praktycznie prawie tym samym co BEYERDYNAMIC DTX350p), a w empiku kup sobie coś innego.

Tylko polecam brać czarno-czerwone lub biało-niebieskie, bo mają one miękkie skóropodobne pady, natomiast nie wiem czy seria czarnych też już ma takie pady.

Edytowane przez blueme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności