Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie playery z Chin


gregdezet

Rekomendowane odpowiedzi

W ogóle Benjie S5 jest całkiem fajny, spodziewałem się jakichś latających przycisków albo problemów z dotykiem, do sportu a nawet podróży w bagażniku bardzo dobrze się spisuje.

 

Podróżujesz w bagażniku?

 

:lol:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle Benjie S5 jest całkiem fajny, spodziewałem się jakichś latających przycisków albo problemów z dotykiem, do sportu a nawet podróży w bagażniku bardzo dobrze się spisuje.

szkoda tylko, że ma trochę za ostre ranty. mogli chociaż trochę je zaokrąglić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benjie S5 dziś też wpadł i w moje ręce. Na pierwszy rzut oka naprawdę świetne i solidne wykonanie. Przedni i tylny panel wyglądają efektownie choć trzeba uważać bo z pewnością mają tendencję do zarysowań. Krawędzie faktycznie nie są zaokrąglone, ale myślę że nie powoduje to jakiegoś dużego dyskomfortu. Wyświetlacz czytelny, obsługa dotykowa nie sprawia jakiś większych problemów mimo iż menu nie jest idealnie przetłumaczone ;) Na wrażenia odsłuchowe jeszcze za wcześnie, ale mam nadzieję że godnie zastąpi Clipa+ w zadaniach specjalnych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajny grajek. Brzmienie trochę gorsze niż xDuoo X3 (mniej mocy i głębi, więcej cyfrowości), ale AP 60 jest prawie o połowę mniejszy i naprawdę fajnie gra przez BT.

Co mi się w nim nie podoba - sterowanie. Widać, że pracowali nad nim maj friendy, bo panel dotykowy nie jest stworzony dla osób z większymi dłońmi (da się sprawnie operować, ale trzeba być uważnym).

 

Oprogramowanie to w sumie wczesna beta, ale póki co - działa. Niech uruchomią funkcję DAC i żeby można było z niej korzystać razem z BT i będzie bomba.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Całkiem fajny grajek. Brzmienie trochę gorsze niż xDuoo X3 (mniej mocy i głębi, więcej cyfrowości), ale AP 60 jest prawie o połowę mniejszy i naprawdę fajnie gra przez BT.

Co mi się w nim nie podoba - sterowanie. Widać, że pracowali nad nim maj friendy, bo panel dotykowy nie jest stworzony dla osób z większymi dłońmi (da się sprawnie operować, ale trzeba być uważnym).

 

Oprogramowanie to w sumie wczesna beta, ale póki co - działa. Niech uruchomią funkcję DAC i żeby można było z niej korzystać razem z BT i będzie bomba.

masz już może tego śmiesznego playera z chin bez ekranu? co jak portable amp wygląda :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stąd:

https://www.aliexpress.com/item/New-DIY-MP3-V2-Professional-Lossless-Music-MP3-HiFi-Music-Player-Support-32GB-TF-Card-Expansion/32777433658.html

 

I mała edytka: właśnie zmieni się status na trackingu - player wylądował w Warszawie, więc jak nie zawalą, to pod koniec tygodnia powinien być u mnie :)

Edytowane przez Inszy
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć działa jako amp, nawet na grafikach tak go prezentują. Bardziej bym wątpił w line out.

A z flakami też są różne informacje. Mam pewną nadzieję, że pójdą (choć w Alienie używam tylko wav, więc problemu nie będzie).

 

Jak będzie obiecujący, to pewnie podeślę go komuś na modowania, bo widać, że sporo rzeczy można wymienić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności