Skocz do zawartości

Tanie playery z Chin


gregdezet

Rekomendowane odpowiedzi

Post pod postem, ale trudno.

W stolicy nie chcieli się bawić Benjie S5 i ten dziś trafił do mnie.

 

Grajek malutki, niestety z panelem dotykowym na froncie zamiast normalnych przycisków, więc bezwzrokowa obsługa jest mocno utrudniona. Ale poza tym, to jest wykonany solidnie, przyciski nie latają i wszystko jest dobrze spasowane.

System bardzo podobny do tego, jaki jest w xDuoo X2, nawet jest język polskawy.

 

Brzmienie po pierwszych odsłuchach? Zauważalne V z mocniejszym basem i wyższą średnicą. Jest dynamicznie, ze sporą sceną i nie ma szumów w tle, więc tu mocno na plus. Czego trochę mi brakuje, to większej ilości szczegółów i ogólnego wyrafinowania. Ale wydaje się ciekawą konkurencją dla X2, Sansy i może małego Fiio (ale jego nie znam).

 

W zestawie są całkiem przyzwoite pchełki, tylko po wyjęcia z woreczka waliły butaprenem.

 

A, radio działa bez zarzutu, mikrofon tak sobie. Ale jak za 58 jakie za niego dałem, to na razie super zakup.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam kiedy sprawdzić, w robocie mam bardzo gorący okres.

 

@Ybybu - ekran jak ekran ;) W domu dobrze widoczny, na zewnątrz nie testowałem. Jest mały, ale wystarczający.

A czy wybrałbym jego czy X2, to teraz nie potrafię odpowiedzieć. S5 jest bardziej funkcjonalny i nie szumi, ale xDuoo łatwiej obsługiwać bezwzrokowo (co dla mnie ważne przy małych grajkach) i wydaje mi się, że chyba jednak lepiej brzmi od Benjie (a może tylko bardziej rasowo, a nie lepiej).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wypadnie przy A15, ale z S5 żaden mocarz, z MEE P1 sobie zbytnio nie radzi.

Jest głośno, ale słychać brak kontroli nad przetwornikiem.

Edytowane przez Inszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam S5 od kilku tygodni i to naprawde zacny playerek, wlasnie zamowilem dwa nastepne z GB dla rodziny, jakosc wykonania duzy plus, obsluga nie powoduje skokow cisnienia - dwa boczne przyciski do zmiany glosnosci i zmiany utworu powoduja, ze da sie urzadzac nocne sesje muzyczne po ciemnicy menu ma widok folderów, po skonczeniu jednego folderu automatycznie odtwarza nastepny, eq ma kilka presetow, imho najlepiej brzmi JAZZ, podpinam pod niego: kz ate, monki v1 i plus, tennmak piano a w drodze są kz zst

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wypadnie przy A15, ale z S5 żaden mocarz, z MEE P1 sobie zbytnio nie radzi.

Jest głośno, ale słychać brak kontroli nad przetwornikiem.

Audeo jeszcze masz na stanie? bo pewnie głównie pod nie będę go używał + pchły. No i może Vivo XE800 o ile zostaną, ale te są dość wymagające mam wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności