Skocz do zawartości

Tanie playery z Chin


gregdezet

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, lobuz1 napisał:

Nie znam się, ale co on ma takiego ciekawego w sobie? W tej cenie kupiłem Hiby R5. 

Grzebiąc za fajnymi pchełkami po prostu zauważyłem, że jest on dość popularny na Dalekim Wschodzie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cena nijak ma się do parametrów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za cenne info ! 👍 Mam jeszcze na oku takie coś, w Penon wylukałem:

https://penonaudio.com/music-players/dethonray-dtr1.html

 

Co o tym sądzicie?

Dobra wiem, może nie ten wątek. Ten jest za 600$..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, janek patufka napisał:

Dzięki za cenne info ! 👍 Mam jeszcze na oku takie coś, w Penon wylukałem:

https://penonaudio.com/music-players/dethonray-dtr1.html

 

Co o tym sądzicie?

Dobra wiem, może nie ten wątek. Ten jest za 600$..

Jak masz za dużo kasy i chcesz jej się pozbyć to mogę Ci podesłać nr konta :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Inszy napisał:

Nie ważne co tam siedzi, ważne jak gra.
A ponoć gra zacnie.

 

🙄 Ponoć tak. Dlatego grzecznie podpytuję. Ten stary i o podłych parametrach Tecsun też ponoć jest niezły... Na tyle wskazuje mój podły angielski zasilany translatorem....     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko za te pieniądze możesz dostać lepszy, nowocześniejszy i nie tak siermiężny. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, chico99 napisał:

Chyba jednak ważne. Inaczej nie powstały by 4493, 4497 i 4499 ...

Może i zacnie ale wieki temu.

Nie, nieważne. Przy dobrej aplikacji dziadek zagra lepiej niż najnowsze cudeńko zamontowane bez pomysłu.

Kostka DAC, to jedna z ostatnich ważnych rzeczy, na którą warto zwracać uwagę, chyba że komuś zależy np. na gęstym DSD czy łatwym do ogarnięcia balansie, bo poprawienie stosunku szumu do sygnału gdzieś daleko poza ludzką percepcją absolutnie nic nie wnosi, a samą barwą można sterować innymi komponentami. Ważniejsza jest choćby sekcja zasilania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Inszy napisał:

Nie, nieważne. Przy dobrej aplikacji dziadek zagra lepiej niż najnowsze cudeńko zamontowane bez pomysłu.

Kostka DAC, to jedna z ostatnich ważnych rzeczy, na którą warto zwracać uwagę, chyba że komuś zależy np. na gęstym DSD czy łatwym do ogarnięcia balansie, bo poprawienie stosunku szumu do sygnału gdzieś daleko poza ludzką percepcją absolutnie nic nie wnosi, a samą barwą można sterować innymi komponentami. Ważniejsza jest choćby sekcja zasilania.

To inaczej, co przy dobrej aplikacji zagra lepiej, według Ciebie 4490 czy 4499 ...???

Zgadza się aplikacja jest ważna ale równie ważny jest układ.

Kończę offtopa, każdy wie swoje ...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, chico99 napisał:

To inaczej, co przy dobrej aplikacji zagra lepiej, według Ciebie 4490 czy 4499 ...???

 

Przy dobrej aplikacji? Żaden nie zagra lepiej, bez dwóch zdań. Główna różnica między nimi jest taka, że 4499 jest cztero, a nie dwukanałowy - powodzenia w wyłapaniu tego na odsłuchach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej jest zdecydowanie przeceniany jeśli chodzi o czystą jakość grania. W nim liczy się głównie wydajność energetyczna i dodatkowe ficzery, a nie "jak gra", bo jak ktoś chce, to "kliniczne Sabre" zagra ciepło i basowo, a "aksamitny Wolfoson" będzie walił szczegółami i ostrą górą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Miał ktoś z tym styczność albo chociaż jakieś informacje? 

https://www.aliexpress.com/item/4000502501071.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.369d16daDoKpn5&algo_pvid=08531ac7-0d8a-4da5-a162-1eb75df7189f&algo_expid=08531ac7-0d8a-4da5-a162-1eb75df7189f-14&btsid=2100bdf016165834900838184e7886&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

Czyli RUIZU M5. W sumie wszystko co widać w ofercie mi się podoba. Jest mały (choć może aż za bardzo bo ciężko trafić na dotykowym), ma klips (jupi!), obsługuje 128 gb, ma radio (czasem przydatne), posiada (choć ubogie) przyciski mechaniczne oraz kosztuje niewiele. Niestety nie wiem o nim nic więcej. Jak bateria trzyma? Jak z obsługą? I najważniejsze: Jak to gra? Na mocy to mi nie zależy. Lekko większa niż w Sansa Sport i byłoby super.

 

 

Edytowane przez Birken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Birken napisał:

Miał ktoś z tym styczność albo chociaż jakieś informacje? 

https://www.aliexpress.com/item/4000502501071.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.369d16daDoKpn5&algo_pvid=08531ac7-0d8a-4da5-a162-1eb75df7189f&algo_expid=08531ac7-0d8a-4da5-a162-1eb75df7189f-14&btsid=2100bdf016165834900838184e7886&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

Czyli RUIZU M5. W sumie wszystko co widać w ofercie mi się podoba. Jest mały (choć może aż za bardzo bo ciężko trafić na dotykowym), ma klips (jupi!), obsługuje 128 gb, ma radio (czasem przydatne), posiada (choć ubogie) przyciski mechaniczne oraz kosztuje niewiele. Niestety nie wiem o nim nic więcej. Jak bateria trzyma? Jak z obsługą? I najważniejsze: Jak to gra? Na mocy to mi nie zależy. Lekko większa niż w Sansa Sport i byłoby super.

 

 

Nie lepiej szanling M0, Q1 czy Fiio M5? 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odtwarzacze te znam. I biorę zakup pod uwagę (najmniej M0). Ten chińczyk wygrywa głównie cenowo ( na czym mi zależy bo używam bardzo mobilnie) i ma dobry zestaw zalet że się tak wyrażę :P Znaczy tych które mogę zobaczyć i wyczytać.

 

Edytowane przez Birken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności