Skocz do zawartości

Tanie playery z Chin


gregdezet

Rekomendowane odpowiedzi

Poniżej info na temat Zishan T1 z head-fi.org.
Ciekawie rozwijany projekt.


Panowie po AK4493EQ, AK4497EQ i AK4493EQ , ZiShan wyda nowe moduły DAC dla T1. Są to:

1. Pojedyncza AK4490EQ za 35 USD
2. Podwójna ES9038Q2M za 50 USD
3. Pojedyncza AK4499EQ za 142 USD

Te moduły są już potwierdzone, ale jeszcze nie wypuszczone, więc bądźcie czujni.

Należy pamiętać, że wersja ESS będzie wymagać nowego oprogramowania układowego, które będzie zupełnie inne niż wersja AKM. Musisz więc zainstalować oprogramowanie ESS, aby móc korzystać z modułu ESS DAC . Ale zarówno oprogramowanie, jak i moduł DAC nie zostaną wkrótce wydane. Poczekaj, aż wszystkie wersje AKM zostaną wydane i wyczyszczone, a następnie ESS będzie w drodze.

Ogromne podziękowania dla mojego zaufanego źródła. 
.
W każdym razie na jakie moduły czekacie? A może po prostu trzymać się modułu magazynowego? Dla mnie osobiście podwójny ES9038Q2M jest tym.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6000 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Nosze się z zakupem playera RUIZU A50, jedyna rzecz która mnie od niego odpycha to brak wyjścia Line Out. Czy jest w podobnej cenie odtwarzacz który dysponuje takim wyjściem i gra  nie gorzej od RUIZU?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...

Acmee MF-01 - parę osób już miało, ale nie zostawili śladu komentarza.. Dziwię się, bo to takie 3/4 Shozy Alien+ jeśli chodzi o dźwięk i techniczne paralele - oba mają kostki AK z serii EQ zasilane na podwyższone napięcie, gdzieś tam przewijają się opki Muses i..wysoką impedancje wyjściową. Porównując z pamięci Acmee MF-01 ma trochę mniej dołu, ale też potężny wykop, bardziej naturalną górę, średnica podobna przy czym ma nieco mniej barwy. Rozdzielczość trochę na + dla Aliena +.

Z problemów na sofcie F poza dość spartanską obsługą, ma na pewno klikanie między trackami.. Ale niech to, jak to gra!! - Polecam fanom analogowego brzmienia.

 

20200310_174645.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, requal napisał:

Acmee MF-01 - parę osób już miało, ale nie zostawili śladu komentarza.. Dziwię się, bo to takie 3/4 Shozy Alien+ jeśli chodzi o dźwięk i techniczne paralele - oba mają kostki AK z serii EQ zasilane na podwyższone napięcie, gdzieś tam przewijają się opki Muses i..wysoką impedancje wyjściową. Porównując z pamięci Acmee MF-01 ma trochę mniej dołu, ale też potężny wykop, bardziej naturalną górę, średnica podobna przy czym ma nieco mniej barwy. Rozdzielczość trochę na + dla Aliena +.

Z problemów na sofcie F poza dość spartanską obsługą, ma na pewno klikanie między trackami.. Ale niech to, jak to gra!! - Polecam fanom analogowego brzmienia.

 

20200310_174645.jpg

Weź go na meete :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 21.09.2019 o 22:32, chico99 napisał:

Do mnie leci taki Zishan T1 AK4497EQ

trochę łopata ale zapytam ;)

 

no i jak? ujdzie, nie ujdzie? bo mnie "budżetowa" audionerwoza dopadła ;) i szukam tanio i dobrze ;) od razu mówię: da się da się ;) 

Edytowane przez brunnerius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dzień dobry dla państwa,

Potrzeba w miarę aniego grajka co zastąpi stacjonarne AKM4396, Fiio X3 MK1 i napędzi właściwie Focal Listen i dla zabawy DT150 żeby po domu polatać. Było by bardzo pięknie jakby z USB zagrał.

Chciałem na skróty z telefonu Tidal Master do Fiio BTR3K plus Topping NX3s ale nie działa ten LDAC... rwie, zakluca, laguje a AptX nie audiofilski przeca.

Są jakieś USB OTG np z AK4490 do telefonu/komutera ale czy to da radę bardziej od btr3k po USB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Miszkur napisał:

Ma ktoś może zishan Dsds AK4499 bo u mnie na być jutro. Taki strzał trochę w ciemno

 

Kasa wyrzucona w błoto. Lepiej było trochę dołożyć i brać np. dx160 ...

Mam Zishan DSD AK4497EQ ani to gra, ani wygląda. Klocek z kiepskim ekranem i dziwacznym softem. Ergonomia też mocno kuleje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Miszkur napisał:

No to mnie pocieszyłeś...

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
 

Daj jednak znać co o nim myślisz. Może nie będzie tak źle. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Miszkur napisał:

Chico99 jednak ma pojęcie. Może od razu w komis puszczę bez otwierania i niech ktoś inny testuje

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
 

Myślę, że stracisz tylko okazję odsłuchu. Te daki to chyba flagowce AK i z nich wysoka cena się wzięła DAPa, oczywiście jest to dobry początek tylko.. Zishany to taka baza pod diy bardziej, ale ten co go opisuje Chico to ogólnie nie zyskał uznania.. Reszta jako tako się broniła. Teraz dzięki @chico99 mam teraz Z3 i mi się podoba. Chociaż fakt, że lubię AK4490.. i coś może w nim pogrzebie jeszcze..

 

Edytowane przez requal
Dubel bubel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, requal napisał:

Myślę, że stracisz tylko okazję odsłuchu. Te daki to chyba flagowce AK i z nich wysoka cena się wzięła DAPa, oczywiście jest to dobry początek tylko.. Zishany to taka baza pod diy bardziej, ale ten co go opisuje Chico to ogólnie nie zyskał uznania.. Reszta jako tako się broniła. Teraz dzięki @chico99 mam Z3 i mi się podoba. Chociaż fakt, że lubię AK4490.. i coś może w nim pogrzebie jeszcze..

 

Tak flagowiec, zanim kupiłem przekopałem prawie cały internet + headfi i może być ciekawie, jednym słowem zaryzykowałem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Miszkur napisał:

Tak flagowiec, zanim kupiłem przekopałem prawie cały internet + headfi i może być ciekawie, jednym słowem zaryzykowałem 

Zaryzykowaleś to sprawdź :) To element tego psycho hobby ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, chico99 napisał:

 

Kasa wyrzucona w błoto. Lepiej było trochę dołożyć i brać np. dx160 ...

Mam Zishan DSD AK4497EQ ani to gra, ani wygląda. Klocek z kiepskim ekranem i dziwacznym softem. Ergonomia też mocno kuleje.

Cos tam ludki z HF piszą, że software zmienia brzmienie w tym Zishanie, może spróbuj. Capture+_2020-06-30-22-04-21.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności