Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie playery z Chin


gregdezet

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jak myślicie Benjie S5 będzie grało lepiej niż np. iRiver H320?? Zamówiłem S5 jakiś tydzień temu lecz wczoraj udo mi się kupić H320 za 50 zł sprawne tylko że bateria trzyma max 3h i zastanawiam się czy inwestować w nową baterie czy jednak S5 zagra tak samo dobrze i jednak sprzedam H320. używam słuchawek KZ ZST. W H320 jest oczywiście wrzucony RockBox.

Edytowane przez Braddock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie słuchawki dokanałowe byś proponował do H320?? Oczywiście w jakimś minimalnym budżecie :) 100-200 zł można coś kupić?

Edytowane przez Braddock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xduoo X2 masz za dwie stówki nówkę u Bigmarasa, ponoć gra lepiej niż fiio x1. Osobiście nie słuchałem fioo ale xduoo polecam, maleństwo ale z klasą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X1 I gen bardzo fajnie grała. Po zakupie X5 III Gen w spadku X1  przypadła mojemu synkowi. I teraz on go katuje. Ja nie narzekałem na X1. Dołożyłem mu moduł bt i mogłem słuchać muzyki po BT. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xduoo X2 masz za dwie stówki nówkę u Bigmarasa, ponoć gra lepiej niż fiio x1. Osobiście nie słuchałem fioo ale xduoo polecam, maleństwo ale z klasą.
Problem z Xduoo mam taki, że na pierwszy rzut oka wygląda on jak mały, tani, chiński grajek. Mimo, że pewnie zjechał z sąsiedniej taśmy, to jednak Fiio sprawia jakościowo dużo lepsze wrażenie. Podobają mi się jego gabaryty, masywność. Plusa ma też u mnie za większy wyświetlacz, brak koszmarnego lusterka, no i interfejs, który wydaje się bardziej przystępny.
Jakość dźwięku oczywiście ma znaczenie, ale czy faktycznie te dwa grajki aż tak się różnią? Zresztą, jeśli chodzi o ich porównanie, to trafiłem na różne, często sprzeczne opinie.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO xduuo x3 < fiio x1. Ale to jest tylko moje prywatne zdanie, xduuo jest wyprany z emocji, techniczny do bólu oraz za jasny.

@SiggyFraud ja kupiłem swojego w takim samym stanie (z gwarą) za 220-230zł. Trzech stów to raczej bym na niego nie wydał, mając tyle napewno wolałbym dopłacić do x5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Inszy miałem X1 i nie było kluchy. Może źle słuchawki dobrales? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja go brałem w przedsprzedaży za 350 PLN i byłem zadowolony. Po 3 latach bateria trzyma nadal 10-12 godzin odtwarzania więc jest ok. U mnie z Klipsch Reference R6m (basowe słuchawki ) było ok. Konkretny bas ale bez zamulenia. Nigdy nie używam eq i nie stwierdziłem kluchy. Bardziej w Aigo z6 można znaleźć kluche, z Klipsch Reference On-ear wogóle nie dało się słuchać. To była klucha 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchałem na tych Klipschach, ale na kilkudziesięciu innych słuchawkach owszem. I cyfrowy dźwięk z uciętą dynamiką był na każdych. Dlatego cena z przedsprzedaży, to maks ile X1 był warty.
Dopiero przez line-out gra sensownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Line out wykorzystywalem do puszczenia sygnału do modułu BT 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomnieliscie o słuchawkach z chin. Polecacie jakieś szczególnie? Może ktoś poda link to poczytam. Szukam słuchawek do sansa clip nauszne. Dzięki i pozdrawiam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomnieliscie o słuchawkach z chin. Polecacie jakieś szczególnie? Może ktoś poda link to poczytam. Szukam słuchawek do sansa clip nauszne. Dzięki i pozdrawiam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Coś powinno się znaleźć:
http://forum.mp3store.pl/index.php?/topic/95913-Tanie-słuchawki-z-Chin

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności