Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

S.M.S.L. M3 - wielki dźwięk małego chińczyka :)


Vaiet

Rekomendowane odpowiedzi

Ilość modeli w ofercie firmy S.M.S.L może być dla niektórych przytłaczająca i przyznaję, że sam chyba nie widziałem firmy, która w tak niedużym przedziale cenowym oferowała by tak wiele różnych modeli. Mało tego, poza zróżnicowaną paletą produktową jest jeszcze opcja wyboru kolorów danego modelu, choć ogranicza się ona do klasyki w postaci czerni, srebra i ewentualnie złota. Jednak bez względu na różnice, wszystkie SMSLe mają pewne cechy wspólne. Są nimi fantastyczna jakość wykonania, świetny dźwięk, bardzo atrakcyjna cena i niewielkie gabaryty. Model M3 to kolejna propozycja chińskiego producenta pozwalająca niewielkim kosztem znacząco podnieść jakość dźwięku dobywającą się z komputera lub laptopa. Jeżeli jesteście ciekawi z czym to się je i jak smakuje, to zapraszam do lektury.

 

 

Druga recenzja małego S.M.S.L'a gotowa. Gorąco zapraszam do przeczytania kilku zdań na temat mojego spotkania z modelem M3, zamieszczonych na portalu Muzostajnia.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

jeżeli są tu jacyś posiadacze M3 - czy działa wam regulacja głośności w windowsowym mixerze? np. z aune x1s nie ma z tym problemu, a na m3 mogę regulować tylko potencjometrem lub suwakami w konkretnych aplikacjach, np. foobar/youtube/spotify. czego to wina? taka budowa urządzenia? aune ma xmosa, czy to może być powód dlaczego tam mixer działa, a na m3 nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zdecydowanie. B1 to mocny wzmak, ani pro80 ani hp150 nie potrzebują tak dużego wzmocnienia. KC08 nie znam, więc nie wiem. Ale to pchełki, więc podejrzewam że podobnie jak w/w dwójka nauszników :) poza tym M3 gra sam z siebie całkiem nieźle i nie narzeka specjalnie na brak mocy. Ja pędziłem nim z powodzeniem stare Senki HD565, Vaiet bodajże pędził Beyery 250 ohmowe i też było ok z tego co mówił :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HP150 testowałem na swoim smsl m3, tak jak rockmaster oe i hm5.

Wszystkie z wymienionych słuchawek spokojnie napędza m3 z dużym zapasem (powyżej połowy głośności urywa głowę :) ).

Z tego co czytałem w recenzjach (osobiście nie mam słuchawek trudniejszych do napędzenia niż hp150/hm5) ten dac radzi sobie bardzo dobrze z Beyerami 250 ohm więc zapas mocy jest duży.

Edytowane przez GhalMaraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Przepraszam za odgrzewanie starego tematu, ale nie bardzo mogę znaleźć tę informację: czy M3 ma selektor wejść, czy gra z tego, co aktualnie włączone, bo niektóre daki tak mają. 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Cześć, mam do was szybkie pytanie... nie zależy mi na ampie w tym urządzeniu tylko na samym dacu. i teraz sprawa podłączenia do np tabletu poprzez otg. czy możecie mi powiedzieć działa to na zasadzie podłączam i gra czy trzeba coś instalować? bardzo proszę o odpowiedz posiadaczy. aha i pytanie czy jeśli działa to czy należy mu dać dodatkowe źródło zasilania wpinając ładowarkę np od tel. w in dc?

Edytowane przez remnaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności