Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Jakie słuchawki do tel. huawei p9 do kwoty do 100 zł i jakie do 200 zł


wanttoknowmore

Pytanie

Tak jak w tytule tematu, jakie słuchawki polecali byście , żeby ładnie grały z tel.


Typ słuchawek dowolny


Słucham przede wszystkim rocka


Proszę o propozycję do 100 zł. Miałem do tej pory z tego przedziału słuchawki Douszne STEELSERIES UFC za ok 40 zł


Oraz


propozycję do 200 zł, Z tego przedziału Koss Porta Pro za 119 zł


Obydwa powyższe modele jak na swoją cenę to grały bardzo przyzwoicie, chodź steelseries miały być może trochę za dużo basu.



Na chwile obecną zastanawiam się nad poniższymi modelami do 100 zl:


1.Kruger&matz Street KM0630 - nauszne


2.Superlux HD-681 - nauszne


3.Kruger&Matz KM-108M - doszune



Może jeszcze ktoś ma jakąś inna propozycje jeszcze?


Edytowane przez wanttoknowmore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Superlux hd562 nauszne, takstar hi1200 dokanałowe, mee m6 pro dokanałowe, vsonic vsd1s dokanałowe, alg k518 nauszna basowe, mrice e300 dokanałowe, ve monk douszne (pchełki).

Żeby doprecyzować, zależy mi na tym, żeby słuchawki były wypośrodkowane. Bez przegiętego sopranu i mega basu jeśli chodzi o dźwięk
Jak Ci wszyscy spece od odsłuchów to określają, żeby były neutralne/liniowe?
I zależy mi na tym, jeśli mają być nauszne, żeby były wygodne, niezbyt duże i , żeby w miare ładnie wyglądały - klasycznie , bez udziwnień w designie. Superluxy ze swoim designem wyjątkowo mi się nie podobają. Zaproponowane przez Ciebie akg mogą być.
W SUPERLUX HD 562 nie podoba mi się przekombinowany moim zdaniem design, zbyt futurystyczny
Takstar Hi-1200 podobno są dość mocno basowe
akg k518 z tego co wyczytałem też mocno kopią basem...
Do słuchania rocka jest zalecane dużo basu w słuchawkach?
Mógłbyś zaproponować kategoriami po kilka ( może być kilkanaście ) modeli dousznych i nausznych?
Tzn. Kilka neutralnych, kilka basowych i kilka sopranowych.
Nic się nie stanie jak chyba przesłucham kilka modeli basowych:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Superlux hd562 nauszne, takstar hi1200 dokanałowe, mee m6 pro dokanałowe, vsonic vsd1s dokanałowe, alg k518 nauszna basowe, mrice e300 dokanałowe, ve monk douszne (pchełki).

Żeby doprecyzować, zależy mi na tym, żeby słuchawki były wypośrodkowane. Bez przegiętego sopranu i mega basu jeśli chodzi o dźwięk
Jak Ci wszyscy spece od odsłuchów to określają, żeby były neutralne/liniowe?
I zależy mi na tym, jeśli mają być nauszne, żeby były wygodne, niezbyt duże i , żeby w miare ładnie wyglądały - klasycznie , bez udziwnień w designie. Superluxy ze swoim designem wyjątkowo mi się nie podobają. Zaproponowane przez Ciebie akg mogą być.
W SUPERLUX HD 562 nie podoba mi się przekombinowany moim zdaniem design, zbyt futurystyczny
Takstar Hi-1200 podobno są dość mocno basowe
akg k518 z tego co wyczytałem też mocno kopią basem...
Do słuchania rocka jest zalecane dużo basu w słuchawkach?
Mógłbyś zaproponować kategoriami po kilka ( może być kilkanaście ) modeli dousznych i nausznych?
Tzn. Kilka neutralnych, kilka basowych i kilka sopranowych.
Nic się nie stanie jak chyba przesłucham kilka modeli basowych:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Superlux hd562 nauszne, takstar hi1200 dokanałowe, mee m6 pro dokanałowe, vsonic vsd1s dokanałowe, alg k518 nauszna basowe, mrice e300 dokanałowe, ve monk douszne (pchełki).

Żeby doprecyzować, zależy mi na tym, żeby słuchawki były wypośrodkowane. Bez przegiętego sopranu i mega basu jeśli chodzi o dźwięk
Jak Ci wszyscy spece od odsłuchów to określają, żeby były neutralne/liniowe?
I zależy mi na tym, jeśli mają być nauszne, żeby były wygodne, niezbyt duże i , żeby w miare ładnie wyglądały - klasycznie , bez udziwnień w designie. Superluxy ze swoim designem wyjątkowo mi się nie podobają. Zaproponowane przez Ciebie akg mogą być.
W SUPERLUX HD 562 nie podoba mi się przekombinowany moim zdaniem design, zbyt futurystyczny
Takstar Hi-1200 podobno są dość mocno basowe
akg k518 z tego co wyczytałem też mocno kopią basem...
Do słuchania rocka jest zalecane dużo basu w słuchawkach?
Mógłbyś zaproponować kategoriami po kilka ( może być kilkanaście ) modeli dousznych i nausznych?
Tzn. Kilka neutralnych, kilka basowych i kilka sopranowych.
Nic się nie stanie jak chyba przesłucham kilka modeli basowych:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Superlux hd562 nauszne, takstar hi1200 dokanałowe, mee m6 pro dokanałowe, vsonic vsd1s dokanałowe, alg k518 nauszna basowe, mrice e300 dokanałowe, ve monk douszne (pchełki).

Żeby doprecyzować, zależy mi na tym, żeby słuchawki były wypośrodkowane. Bez przegiętego sopranu i mega basu jeśli chodzi o dźwięk
Jak Ci wszyscy spece od odsłuchów to określają, żeby były neutralne/liniowe?
I zależy mi na tym, jeśli mają być nauszne, żeby były wygodne, niezbyt duże i , żeby w miare ładnie wyglądały - klasycznie , bez udziwnień w designie. Superluxy ze swoim designem wyjątkowo mi się nie podobają. Zaproponowane przez Ciebie akg mogą być.
W SUPERLUX HD 562 nie podoba mi się przekombinowany moim zdaniem design, zbyt futurystyczny
Takstar Hi-1200 podobno są dość mocno basowe
akg k518 z tego co wyczytałem też mocno kopią basem...
Do słuchania rocka jest zalecane dużo basu w słuchawkach?
Mógłbyś zaproponować kategoriami po kilka ( może być kilkanaście ) modeli dousznych i nausznych?
Tzn. Kilka neutralnych, kilka basowych i kilka sopranowych.
Nic się nie stanie jak chyba przesłucham kilka modeli basowych:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

zainteresuj sie tez

sony mh1c

 

a co najlepsze ...mozna obecnie kupc /dostać/ za 20 zł o ile to nie podróbki jakieś ale skoro sprzedawca gwarantuje - po nazwie nie znajdziesz wpisz na allegro cena 14,99 i nie w dziale słuchawki a akcesoria gsm słuchawki

 

do dzemów lipalow nickelbackow ramsteinów bardzo dobre

do ciezarów jak kyuss nie wiem, moze niekoniecznie

 

sony klasycznie dla siebie słodzi/perlizuje wokal i wysmienicie go podaje jak kto woli sie ranic nie skorzysta ;)

 

ps

gdyby trzeba inne pianki to model 200

 

ps2

interesowałes sie bebechami telefonu? to jest model na cirrusie 4xxx?

Edytowane przez lopez2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

 

interesowałes sie bebechami telefonu? to jest model na cirrusie 4xxx?

Nie mam pojęcia co to jest i, aż z ciekawości przejrzałem pełną specyfikacje tel, żeby sprawdzić, czy jest na takim czymś.

Ale tak jak myślałem nie jest. Ani widu,ani słychu. Przypuszczam, że to jakiś hardware na , którym chodzą niektóre modele odtwarzaczy?

A co do zaproponowanych przez Ciebie słuchawek, to wydają się być rzeczywiście Ciekawym modelem.

Na allegro znalazłem z przesyłką za 86 zł. Tych po 20 zł nie będę szukał nawet :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

to sa te same- nie bylo podrobek tego a sie walają u sony porozsyłano tego do telefonów i ida w kupie jak wszystkie

ale skoro chcesz wydac 86 zawsze masz z gumkami i w pudelku :)

 

mysłałem ze moze cos wczesniej zbadałes bo to dosc ciezko sie rzetelnie dowiedziec co w srodku - niektorzy dlugo dochdza zanim sie skusza na jakis model

a sluchy rozne latają cos mi sie obiło ze huawei ma w stajni podobne - mialbym wiadomosc z pierwszej reki, nie z plotek o niczem :)

Edytowane przez lopez2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Jesli chodzi o brzmienie, to mam już mętlik. Stwierdziłem w pierwszej chwili , że na pewno nie chcę mocno basowych słuchawek. Ale w sumie miałem steelseries ufc, które basem waliły niesamowicie i było to dość spoko.

Muszę tak jak piszesz udać się do tego całego sklepu mp3 store i posłuchac różnych modeli.

Żebym się na wszelki wypadek upewnił jaki typ brzmienia chcę.

Na razie moja lista modeli, ktore biorę pod uwagę wygląda następująco (wraz z cenami na allegro, z dostawą):


I.Douszne

1.Kruger&Matz KM-108M z drewnem - nie basowe - 88 zł

2.Takstar Hi-1200 z drewnem - średnio basowe - 137 zł

3.Meelectronics M6 Pro - nie basowe - 180 zł

4.VSonic VSD1S - średnio basowe ciepłe 139 zł mp3store

5.mrice e300 - średnio basowe - Podobno Przehit - 70 zł mp3store

6.VE Monk - pchełki - średnio basowe - 41 zł

7.Sony mh1c - neutralne, podobno świetne -87 zł

8.SoundMAGIC E50 - chyba najlepsze z całej listy. Ale powyżej mp 200 zł...249 zł.... Ajajaj...Jaką one mają charakterystyke?

9.Sennheiser CX300 - 114.9 zł

10.JAYS Three - 149 zł

Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś propozycję to proszę podać.

Na pewno w 1 sklepie jaki jest w Warszawie nie będzie wszystkich modeli do przesłuchania, więc im większa lista tym lepiej :-)


II.Nauszne

1.Kruger&matz Street KM0630 - 82 zł

"do słuchania muzyki klasycznej czy OST Streety nie za bardzo się nadają. Separacja instrumentów jest znikoma, a scena, jak na słuchawki nauszne – bardzo wąska"


"Dużo lepiej jest w muzyce popowej, rapie, czy przy gitarze akustycznej. Separacja poszczególnych dźwięków nadal jest co najwyżej adekwatna do półki cenowej, ale słuchawki grają zaskakująco równo, czysto i bez przesadnego przekłamania barwy."


Wstawione fragmenty recenzji



2.Akg k518 - basowe - 149 zł


Nie jestem profesjonalistą. Ani muzykiem, ani audiofilem

Więc przypuszczam, że któryś model z powyższej listy na pewno mnie zadowoli

Prosił bym jeszcze o kilka propozycji słuchawek nausznych.

Istotnymi aspektami są dla mnie:

-komfort użytkowania, czyli, zeby były wygodne

-I ładnie wyglądały. Klasyczny wygląd. Może być nowoczesny, ale zgrabny, bez kombinacji futurystycznych. Rozgałęziania się pałąka :-)

Mogą być modele neutralne i średnio basowe i mocno basowe

Tylko prosił bym do 200 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Moja propozycja to Xiaomi Piston (najnowsze... ver 3 lub edycja 2016)

Jest duża różnica między wersjami simple, iron hybrid

Air capsule? Wszystkie grają tak samo?
Jeśli dźwięk jest identyczny we wszystkich wersjach to czym się róźnią?
Poprosił bym jeszcze o propozycje nausznych modeli
Edytowane przez wanttoknowmore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Co do audio w Huawei p9 to jest to chip dźwiękowy zintegrowany w procesorze Kirina, ma mało mocy bo 0.3V (tyle co Sony na integrach quallcomma) więc pociągnie nauszne 40mm do 32-36 ohm bez problemu, choć gdybyś chciał zagłuszyć świat może jednak zabraknąć głośności.
Pozwolę sobie wkleić fragment recenzji.

Sam się zastanawiam nad tym telefonem więc czytam wszystkie recenzje :P
Znalazłem nazwę DACa: HiSilicon Hi6402 DSP

Headphone audio quality is something of a mixed bag: The P9 isn't the best phone I've rocked out with, but it's not the worst either. You get a decent amount of clarity and bass coming through, especially when the DTS audio setting is switched on, but things can start to get raspy and abrasive at the high end. Volume is something of an issue too. I can still hear myself think at maximum power, and if you tend to use leaky in-ears like I do, then the P9 won't do a great job of cutting through the ambience of a noisy train.

Edytowane przez erelas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności