Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Mpio FY800, FY900, FL500


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejne premiery czekają w kolejce do MP3Stora. Tym razem trzy całkowicie nowe produkty MPio. O modelach FY800 i FL500 mogliście czytać w internacie. Jednak FY900 to całkowita premiera. Jako pierwsi w Polsce (i jedni z pierwszych na świecie!) ujawniamy jego wygląd ;D

 

Wszystkie playery już niedługo w naszej ofercie. A już teraz, można zapoznać się z ich wyglądem i specyfikacjami.

 

 

http://www.mp3store.pl/,Odtwarzacze%20flas...59509231242.htm

 

 

http://www.mp3store.pl/,Odtwarzacze%20flas...56377231242.htm

 

 

http://www.mp3store.pl/,Odtwarzacze%20flas...16270231243.htm

 

 

Ceny już znane. Dostępność już niedługo z tego co wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Playerki maja trafic do MP3Stora dopiero w poniedzialek wtorek to dam znac :)

 

Co do 2x 6mW to ja mam teorie ze jest to lekko na papierze bo np. FY500 czy FY700 jest ze swoimi "6" glosniejsze niz irivery serii T :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby tak bylo i w tym przypadku

 

FY800 szkaradny

ja sie strasznie napalilem na ta szkarade :lol:

 

zastanawia mnie tylko czemu na jednym ze zdjec zamieszczonych na witrynie sklepu logo firmy jest w innym miejscu, a mianowicie pod wyswietlaczem, a na innych zdjeciach nad. dziwne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo zacznijmy od tego ze to nie sa fotki :)

 

to sa wizualizacje 3D odtwarzacza. i realizowane byly zapewne rozne warianty. jaki zostawl przyjety - sie okaze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra drodzie ludziki :) drobna zmiana. wlasnie sie dowiedzialem, że FY900 będzie sie jednak nazywać ML100.

 

Drobna zmiana nazwy, a ponadto zaczynamy nową serie MPio - ML :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byl za duzy ruch zebym mogl sobie posluchac, ale sie pobawilem nim. LCD jest czytelny. Calosc wyglada trwale i milo. Nic nie trzeszczy. Jest miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Prawdopowdobnie jestem jednym z niewielu uzytkownikow tego forum, ktory ma odtwarzacz z nowej serii MPIO (konkretnie Ml 100 1 Gb) :) Mam go dopiero od kilku dni, ale jestem zachwycony jakością dzwieku. Co prawda nie mam porownania z iRiverem czy IAudio, bo wczesniej mialem tylko Creative MuVo TX SE 1 Gb (roznica w dzwieku miedzy nim a Mpio ML 100 to niebo a ziemia; w creative było słychać prace pamieci odtwarzacza w tle, co strasznie mnie irytowalo, a w MPIO nie ma mowy o takich rzeczach), ale mysle, ze jakosc dzwieku powinna zadowolic kazdego melomana (bez jakis super wygorowanych wymagan oczywiscie, bo takich mozna oczekiwac od sprzetu za 600 zł i więcej). Sam player prezentuje sie naprawde swietnie, obluga bardzo prosta i intuicyjna. Mi bardzo podoba sie takze podswietlanie na bialo (przy czarnym tle). Odtwarzacz ma swietne radio, dobry dykatafon (z wieloma ciekawymi opcjami), calkiem przyzwoite sluchawki i dobra glosnosc (nie pozwol sie zmylic mocy wyjsciowej kanalow, ktora wyglada na slaba; skala glosnosci jest od 0-40, a powiem Ci, ze w glosnym autobusie spokojnie wystarczy glosnosc 20...). Jakbys mial jeszcze jakies pytania to zostaw mi wiadomosc na gg: 5340966. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ze starszych modeli MPIO jestem w posiadaniu FY600, całkiem dobry stan i wciąż świetna jakość dzwięku - mogę sprzedać za niewielką cenę ; D - już za mała pojemność jak dla mnie na te czasy (1gb) no i coraz bardziej irytuje ten problem z rypaniem się piosenek (swoją drogą dziwne, wśród samych posiadaczy fy600 ten problem jest dość znany - np. wrzucasz piosenki na raty czy do różnych folderów a później player je masakrycznie ucina bądź puszcza tak jakby wszystkie naraz - natomiast coś w necie o tym cicho - czyżbym był posiadaczem pechowego egzemplarza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności