Jump to content
joker718

Hifiman HM-700 + RE-400b z Allegro - pytanie o aukcję

Recommended Posts

Witam,

sorry jeśli zły dział. Spotkałem się z taką oto aukcją na allegro: http://allegro.pl/hifiman-hm700-16gb-sluchawki-re-400b-mega-okazja-i6063523713.html

Towar wysyłany z Chin, cena dużo niższa niż nawet sam odtwarzacz, a co dopiero w zestawie ze słuchawkami (tu widziałem najtaniej za niecałe 900zł). Czy sądzicie, że jest to oryginał czy też jest możliwe, że jakaś podróbka? Jeśli oryginał to czy poza faktem, że na gwarancję trzeba by wysyłać do Chin są jakieś inne przeciwwskazania przed kupnem u nich odtwarzacza? Jak rozumiem mógłbym się też spodziewać dodatkowej opłaty celnej? Nie znam się na tym za bardzo i nie chciałem się naciąć, nie wiem, czy taka okazja to coś względnie normalnego czy jest jednak trochę podejrzane.

Z góry dzięki za pomoc.

• Like 1

Takich zestawów się nie podrabia. Poza tym już wiele razy można było znaleźć ten zestaw u autoryzowanych sprzedawców w podobnej, a nawet odrobinę niższej cenie.

Opłaty celnej nie będzie bo 1) towar nie kwalifikuje się do oclenia 2) kwota jest za niska na cło. Może być za to podatek ale w praktyce 90% sprzętu przychodzi bez dodatkowego opodatkowania.

A wymądrzam się bo sam zamówiłem taki zestaw z tydzień-dwa temu i rozmawiałem ze sprzedawcą :)

I jak oceniasz zakup? Zadowolony? Gwarancja jakas na to jest? Zastanawiam sie czy sobie nie zrobic prezentu na urodziny :)

Pacnięte z S6 Edge Plus

Gwarancja jest ale sam odsyłasz do Chin, więc z tym trzeba się liczyć. Ogólnie polecam dobrze przeczytać regulamin, żeby później nie było zdziwienia.

Co do zakupu - 18 dni od zamówienia i jeszcze nie doszło (w sumie to nie miało jeszcze dojść, chyba żeby się do kuriera dopłaciło).

Dla zainteresowanych - paczka doszła. Wszystko jest, kable, tipsy, filtry, ładny kuferek, gwarancyjne "ślaczki". Działać też działa. Data wysłania na paczce 1.07.

• Like 2

Dla zainteresowanych - paczka doszła. Wszystko jest, kable, tipsy, filtry, ładny kuferek, gwarancyjne "ślaczki". Działać też działa. Data wysłania na paczce 1.07.

Propsuje zestaw, mam taki sam :)

Edited by Sound John

Mam powyższy zestaw od tego sprzedawcy. Kupiłem jakiś czas temu za 500 zł wraz z przesyłką DHLem.
Kompletny, nowiutki zestaw wraz z chińską gwarancją przyszedł po 7 dniach od wpłaty pieniędzy na konto.

Polecam sprzedawcę, kontaktowy i uczciwy człowiek :)

Ma ktoś może pomysł jak załadować okładki do HM-700 ?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By eternia
      Jako, że mój stary klocek ONKYO ma jakieś problemy z przeskakiwaniem co jakiś czas na płytach, pomyślałem nad małą zmianą. Szukam jeszcze nie jestem pewny czego, ale wiem, że zapewne dzięki Wam jak zwykle to znajdę  Potrzebuję bardzo budżetowego urządzenia, które będzie współpracować z Microlabami solo 6C. Wymagania nie są duże, ma to grać bezproblemowo. Pomyślałem, że może warto zastanowić się nad jakimś klockiem z bluetooth bo ostatnio zaczynam częściej korzystać z serwisów streamingowych.

1. Czy znajdę cokolwiek w cenie do 400 zł, jakiś odtwarzacz CD od używanej mikrowieży?
      2. Jeżeli nie to może wariant z zakupem odbiornika BT i wymiana lasera w obecnym odtwarzaczu, czy co tam nie działa. Jeżeli tak to jaki odbiornik bluetooth wybrać? Jest tego trochę na rynku, a może ktoś z Was ma doświadczenie w tym temacie.
    • By Inszy
      Firma xDuoo już od kilku lat zadomowiła się na polskim rynku audio, głównie za sprawą przenośnych odtwarzaczy audio. Pewien zbieg okoliczności jednak sprawił, że rok po premierze ich chyba najbardziej popularnego DAP-a, ciągle nie pojawiła się na naszych łamach jego recenzja. Czas więc nadrobić zaległości, przyjrzeć mu się dokładniej i odpowiedzieć sobie na pytanie, czy xDuoo X3 II (499 złotych) zdążył się już zestarzeć, czy też ciągle jest ciekawym wyborem dla fanów dobrego brzmienia.

Tradycyjnie pod linkiem pełna recenzja 🙂
      https://kropka.audio/test/odtwarzacze/xduoo-x3-ii-recenzja/

• By Djolo43
      Witam forumowiczów. Tworzę ten temat gdyż chciałbym się dowiedzieć jaki odtwarzacz który ma służyć właściwie tylko do muzyki polecacie na podstawie swoich doświadczeń i przeżyć w przedziale cenowym do 2000zł. Moje oczekiwania to aby grał czysto, przejrzyście, wysoką rozdzielczością i soczyście napawał uszy basem. Muzyka jakiej słucham to generalnie prawie wszystko przez elektroniczną po instrumentalną typu jazz i wiele innych.
    • By Djolo43
      Witam forumowiczów. Tworzę ten temat gdyż chciałbym się dowiedzieć jaki odtwarzacz który ma służyć właściwie tylko do muzyki polecacie na podstawie swoich doświadczeń i przeżyć w przedziale cenowym do 2000zł. Moje oczekiwania to aby grał czysto, przejrzyście, wysoką rozdzielczością i soczyście napawał uszy basem. Muzyka jakiej słucham to generalnie prawie wszystko przez elektroniczną po instrumentalną typu jazz i wiele innych.
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy