Skocz do zawartości

jaki DAC USB pod DT 770Pro


Rekomendowane odpowiedzi

Czy audiotrak z jego zakresem obsługi słuchawek 16-150 ohm nie będzie miał problemów z napędzeniem 250 ohmowych słuchawek?

 

Udac3 powinien je napędzić, z - jak to napisał Mister Evil - analogowym posmakiem , ciepłym charakterem i zaznaczoną mocniej linią basu, rozrywkowym brzmieniem.

 

To odnośnie Twoich pytań.

 

Natomiast pierwszeństwo w radach stawiałbym dla posiadaczy tychże słuchawek, patrz post wyżej , z zaznaczeniem , iż osobiste preferencje mogą się nie pokrywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma na rynku urządzeń, które są w stanie napędzić beyery tak dobrze jak geek w cenie i wielkości geeka. To jest granie z dobrym smakiem coś jak FCL. Liczyć się trzeba, że nie jest to jeszcze poziom stacjonarki (i poważniejszych sprzętów), bo nie może być. Mimo wszystko polecam. ^_^ Z tego co mi się wydaje synergicznie pewnie też jest to niezłe połączenie, bo moim D600 geek dał tyle dobrego, że mógłbym tego słuchać i słuchać. Z bananem na twarzy, nie przejmować się niczym.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam BCL od Fatso i wystarczy mi jakiś dobry DAC bez wzmacniacza. Poprzednio miałem Leaft Audio na XMOS ale przestał działać w momencie kiedy przesiadłem się z Win 7 na Win 10. Niestety brak sterowników :( Także na wzmocnieniu mi nie zależy, wystarczy żeby DAC zgrywał się z BCL i DT 770 250Ohm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam BCL od Fatso i wystarczy mi jakiś dobry DAC bez wzmacniacza. Poprzednio miałem Leaft Audio na XMOS ale przestał działać w momencie kiedy przesiadłem się z Win 7 na Win 10. Niestety brak sterowników :( Także na wzmocnieniu mi nie zależy, wystarczy żeby DAC zgrywał się z BCL i DT 770 250Ohm

 

W takim razie geek trochę odpada. :P

 

Nie ma sterowników? Nie chce mi się wierzyć. Próbowałeś oficjalnych sterowników xmosa? Fatso chyba na takich jechał.

 

Nie wiem, czy będą pasowały, ale w komisie są chyba dwa MS II+, dość zachwalane przetworniki. Sam bym kupił dla sprawdzenia, ale póki mam oDACa i X5 to jakoś nie che mi się inwestować w DACa, osobiście nie potrzebuję większej szczegółowość, ani by coś się działo z dźwiękiem (przeważnie).

 

W komisie był chyba też sanskrit najnowszy.

 

A możesz się też przyjrzeć DACom M6 i M8 nie pamiętam już czy od smsla czy aune, chyba tego pierwszego.

To takie moje luźne spostrzeżenia, sam musisz je ocenić, może ktoś pomoże w tym. ;)

 

Aune wyżej proponowany, to ponoć bardzo czysto grające źródło i ciekawe. można go też rozważyć.

Edytowane przez MrBrainwash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Liczyć się trzeba, że nie jest to jeszcze poziom stacjonarki (i poważniejszych sprzętów), bo nie może być. Mimo wszystko polecam. ^_^

 

A czemu niby nie?

Chociażby zasilanie po usb. Poczytaj posty SlawekR tam jest dużo informacji. Z nowszymi podzespołami parametrametry pewnie spokojnie można uzyskać lepsze niż oDAC, ale sekcja analogowa tutaj cierpi. W tym wypadku konstruktorzy nie silili się aby wycisnąś jak najwięcej SQ, tylko skupili się na sposobie grania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności