Skocz do zawartości
  • 0

Jakie kupić słuchawki douszne/dokanałowe do 400 zł muzyka elektroniczn


lukaszz85

Pytanie

Witam wszystkich Forumowiczów,

Potrzebuję Waszej pomocy w kwestii wyboru słuchawek dousznych/dokanałowych do słuchania muzyki elektronicznej: progressive house/tech house/deep house itp. Jak dotąd mam słuchawki nauszne Denon dj hp-1000 i w nich uwielbiam szeroką scenę i jakość dźwięku, dzięki nim na nowo odkryłem muzykę kilka lat temu. Chciałbym znaleźć coś podobnego w wersji dousznej, co będzie budziło zachwyt, oddawało kwintesencję elektronicznych dźwięków i budowało wrażenie przestrzeni (zakres ceny do 400 zł). Nie wiem jednak czy z moim źródłem (Iphone 4) jest sens kupowania drogich słuchawek. Proszę zatem o odpowiedź jakie słuchawki powinienem kupić, czy do 400 zł czy tańsze, bo nie wiem czy Iphone to dobre źródło. Aby doprecyzować napiszę, że nie interesują mnie Brainvatzy. Koledze zepsuły się po pół roku (M1), były niewygodne i jak próbowałem na nich słuchać muzyki, to niczym mnie nie urzekły.

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam

Łukasz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Dziękuję za odpowiedź :)

No te pierwsze widziałem i muszą nieźle rozdziewiczać ucho :) gr07Be za drogie (koło 6 stówek).

Napisz mi zatem proszę co najlepiej wybrać według moich kryteriów z ponizszych:

etymotic mk5 około 350

Vsd3 około 320

Vsd 5 okolo 400

Shure se215 około 380 zł

Yamaha eph-100 (licytacja może uda sie kupić nowe poniżej 300 zł.)

Jutro chce się przejechać do Mp3 Store i ostatecznie dokonać wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Musiałbym posłuchać jak to brzmi. Spróbuje wyrwać zatem te Yamahy i jak się uda, to napiszę o swoich wrażeniach. Bardzo dziękuję za pomoc i pozdrawiam. :)

Edytowane przez lukaszz85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Chyba yamahy będą najbezpieczniejsze. Vsonici grają cudownie ale trochę bez masy na przełomie średnicy i góry. Ja to kocham, ale nie każdemu podpasi.

Mam jeszcze małą konsternację. Otóż tak sobie myślę o wytrzymałości słuchawek. Czytałem, że Yamahy Eph-100 mają wątły kabelek, a ja chcę użytkować słuchawki na siłowni itp., przenosić czasem w torbie, kieszeni.

Co jeszcze byłoby godne polecenia z czystym dźwiękiem, szeroką sceną, ukierunkowaniem na muzykę elektroniczną, dużą wytrzymałością oraz zgodnością z moim źródłem- Iphonem 4?

Czy Ostry KC06A byłyby dobrym wyborem, bo wyglądają na solidne i dużo ludzi je chwali, także cena jest dobra na Allegro około 270 zł?

P.S przepraszam, że wrzucam posta jednego pod drugim, ale chcę by został zauważony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności