Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki dokanałowe Electro/House do 150zł


Skullstreak

Pytanie

Cześć, dzień dobry!

 

Chciałbym dokonać zakupu nowych słuchawek dokanałowych. Przejrzałem ostatnie strony forum i nie znalazłem za bardzo tematu wpasowującego się w moje kryteria dlatego postanowiłem założyć nowy temat.

 

Jako player służy mi tylko i wyłącznie Samsung Galaxy S6. Rodzaj muzyki - electro, house, trance ( Armin van Buuren, Tiesto, R3hab, KSHMR itd. ). Czasami hard rock/metal, niemniej nie on jest dla mnie żadnym priorytetem. Zawsze staram się dobierać utwory wg jak najlepszej jakości, stąd wszelkie różnice w klasach słuchawek są dla mnie w większym lub mniejszym stopniu zauważalne.

 

Obecnie korzystam z Sony MH750 - myślę że po dwóch latach czas na coś lepszego.

 

Ważna jest dla mnie obecność przycisku i mikrofonu - to absolutny must have - nie wyobrażam sobie przełączania audio poprzez telefon czy odbierania połączeń na szybkości wyjmując go z kieszeni.

 

Kiedyś w przeszłości bodaj ok. 5 lat temu miałem AKG K324P, czy warto jeszcze rozglądać się za tą marką? Czy może są inne/lepsze firmy warte polecenia? Dawno nie interesowałem się tematem audio stąd jestem trochę do tyłu z najnowszymi informacjami. I jeszcze jedno - nie jestem żadnym "fanbojem" żadnej marki także bezkrytycznie przyjmę każdą cenną opinię :)

 

Budżet mam w miarę elastyczny, kwota 150zł nie jest barierą nie do przeskoczenia, niemniej dobrze by było zakręcić się wokół niej.

 

Dzięki!

 

PS. Próbowałem wstępnie przejrzeć polski portal aukcyjny poprzez sortowanie względem "najbardziej popularnych" - wiem, że nie jest to dobre rozwiązanie ale chociaż na start chciałem się zorientować w temacie - niemniej trudno wywnioskować coś z wyników jakie mi się wyświetliły. Myślę, że przy takim wydatku lepiej kupić coś zaplanowanego opierając się na opinii ludzi znających się na temacie : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Tak bardzo się do niego przyzwyczaiłem, że z ogromnym smutkiem musiałbym się z nim rozstać.

 

Maksymalnie 200zł chciałbym przeznaczyć. Więcej nie, nie jestem kozackim audiofilem, stąd więcej nie ma sensu wydawać. (Rzecz jasna nie oznacza to, że nie odróżniam dźwięku w bardzo dobrej jakości : ) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności