Jump to content
  • 0

Dokanałowe do 250zł - Clip+, metal / rock, w stylu Grado SR60e

Question

Szukam sensownych dokanałówek do ok. 250zł do słuchania ciężkiej muzyki z Sansy Clip+. W domu używam grado SR60e i jestem z nich bardzo zadowolony (zarówno pod Clipem jak i Fiio E10K (którego już jednak nie posiadam)). Jeśli chodzi o dokanałówki to przez długi czas zadowalałem się SHE3590 (chociaż basy w equalizerze musiałem dawać mocno w dół), ostatnio odmówiły posłuszeństwa i słucham na Brainwavz Delta (również bawiąc się najpierw w equalizerze) ale jednak nie jest to dla mnie zadowalające brzmienie. Szukam tych dokanałówek i szukam ale wszędzie tylko basy i basy - szukam czegoś z mocną średnicą, właśnie grającego przynajmniej częściowo w stylu Grado. Z góry dzięki za wszelką pomoc.

3 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Dzięki, poszukam coś pod tym kątem, aczkolwiek raczej nie Brainwavz B2 - jednak trochę za drogie.

Trochę schodząc cenowo, zastanawiam się nad Soundmagic E10 i tu moje pytanie - czy to jakościowo jest odczuwalnie wyższa półka niż dwukrotnie tańsze Brainwavz Delta? Chciałem się szarpnąć na coś co dałoby mi poczuć skok jakościowy, tak jak pisałem te Delty dla mnie jakoś szczególnie nie brzmią, a przecież często są polecane jako jedne z najlepszych w swojej cenie.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By jpawlowski412
      Witajcie,
      Szukam nowych słuchawek nausznych/wokółusznych zamkniętych, głównie do słuchania wymienionych wyżej gatunków. Zależy mi na dźwięku, wygodzie i jakości wykonania, nie przejmuję się izolacją. Miłym dodatkiem byłby Bluetooth 5.0 i obsługa najnowszych kodeków, natomiast rozważę też coś starszego, jeżeli jakość dźwięku jest tego warta. Obecnie posiadam bezprzewodowe House of Marley Positive Vibration 2 na zewnątrz i Audio Technica M50X do odsłuchu w domu. Te pierwsze są już niestety dość zużyte i ich wygoda pozostawia wiele do życzenia i to właśnie je chciałbym wymienić.
      Z powodu, że dość odpowiada mi ich sygnatura dźwiękowa (w Audio Technice trochę zbyt analityczne brzmienie) głównie rozważam nowy model od Marleya, Positive Vibration XL, wydaje się spełniać wszystkie moje wymagania, chciałbym jednak to jeszcze potwierdzić. Oprócz tego myślałem o Marshall Major III lub Mid ANC (w recenzjach martwią mnie wyeksponowane wysokie dźwięki) oraz Sennheiser HD 4.50 BTNC (troszkę już leciwe).
      Co moglibyście mi w tej sprawie doradzić? :)
    • By joker718
      Witam,
      nie widzę tu na forum zbyt dużo podobnych tematów więc postanowiłem założyć nowy. Chcę przesiąść się z Voombox Outdoor na coś z wyższej półki, przez dość długi czas myślałem o Harman Kardon Go+Play, ale w sumie poczytałem więcej i nie wiem czy nie będzie zbyt przebasowiony, słuchane będzie głównie w różnej wielkości pomieszczeniach, w 90% metal i rock a więc bas ma być dynamiczny i mocny, ale nie przesadzony. Poczytałem za to dużo o Creative iRoar i wszystkie recenzje zdają się być bardzo pozytywne, brałbym go za 800zł, dodatkowe funkcje których ma mnóstwo jak najbardziej na plus ale głównie chodzi mi o jakość dźwięku. Jedno co zauważyłem to że nie widuję go ostatnio w zestawieniach, na forach i.t.p., przewijają się Marshalle, Ultimate Earsy, Sonosy i tym podobne, ciekawi mnie jak ma się iRoar do tych marek? Jeśli ktoś ma jakieś porównanie to proszę o opinie, ewentualnie co moglibyście do 1000zł polecić do metalu i rocka, skupiając się na jak najlepszej jakości dźwięku (odpadają głośniki które muszą być na kablu czyli np. z tego co wiem niektóre polecane Marshalle).
      Z góry dzięki za pomoc.
    • By MTZcustom
      Witam serdecznie forumowiczów!
      Drukarki 3D stwarzają ciekawą możliwość prototypowania i małoseryjnej produkcji, dorobienia części do napraw.
      Chciałem sobie kiedyś sprawić otwartą konstrukcję i spodobały mi się Grado.

Popełniłem swój pierwszy model z tworzywa ABS wzorując się na modelach Reference Series oparte o 40mm przetworniki Monacor SP-39.
      Za dawcę pałąka z drucianymi gimbalami posłużyły tanie Esperanza EH148 sensation. Do tego znany i lubiany kabel Canare Starquad L-4e5c
      Ponadto gąbki L-Cushion 
      Maskownice przetworników pochodzą z demontażu jakichś Behringerów z upalonymi cewkami.

Poniżej parę slajdówz powstawania

• By OverMan
      Witam.

Tak jak w temacie bezprzewodowe wokółuszne/nauszne do 800zł (1000zl w przypadku pojawienia sie duzo lepszego wyboru do tej kwoty) wygodne z żywotną baterią a najlepiej mozliwoscią otwarzania przez aux (ostatecznie usb w czasie ładowania).

Do słuchania wszystkiego ale głównie wszelkich rodzajów rocka.

Szczegółowe z dobrą sceną. Robiąca wrażenie przestrzeń. Budowa nie ma znaczenia, do słuchania głownie w mieszkaniu.

ANC nie jest priorytetem, wygoda oraz dobre, przyjemne brzmienie duzo wiekszym.

Spontanicznie do gier / filmów.

Obecnie używam Takstar PRO 82, chciałbym aby poza rozwinięciem o BT słuchawki były sporym upgradem brzmieniowym.

Z góry dziękuje za sugestie i podpowiedzi, pozdrawiam. 
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy