Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

JozefS

Pytanie

Szukam słuchawek bezprzewodowych dousznych do 100 zł. Najbardziej zależy mi na wytrzymałości no i nieco mniej na jakości dźwięku. Mam taki problem że do tej pory psułem w bardzo krótkim czasie każde słuchawki (większość psuła się po tygodniu rzadziej po 2 a jedne wytrzymały nawet miesiąc). Od 2014 uzbierałem niezłą kolekcję zepsutych słuchawek(coś koło 10-20 par na oko :D).Z tego co wyczytałem była to wina kabla przy wejściu który jakoś nadwyrężałem. Zaczynało się od tego że jedna słuchawka zaczynała słabo kontaktować aż kompletnie się psuła a następnie to samo działo się z drugą. Ostatnio znalazłem jako taki sposób choć mało wygodny; naciągałem kabel w odpowiednią stronę obwiązywałem go wokół odtwarzacza i wzmacniałem taśmą :D Poza tym że wyglądało to dość idiotycznie i trzeba było za każdym razem znowu naciągać kabel to ostatnio od tego naciągania osłona się rozerwała i już sposób nie działa :/ Dlatego zależy mi na słuchawkach bezprzewodowych, dousznych (strasznie nie lubię nausznych). Dałoby się zmieścić to w granicach 100 złotych? Jeśli macie propozycje to proszę piszcie bo chciałbym je mieć zakupione i dostarczone do końca czerwca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Mógłbym jednak poprosić o odpowiedź skoro już zadałem to pytanie na poprzedniej stronie?

 

"1. Są jakieś słuchawki równie dobre co MEE M9B, ale z szeroką/szerszą sceną? Jeśli będzie to wymagało to do 150, a nie 100zł.

 

2. Co z technologią apt-x? Co jak sluchawki jej nie mają? Ogolnie wady/zalety/legendy o tym, bo pierwsze słysze o tym.

3. Jak telefon nie obsługuje tego to sluchawki nie ruszą?"

 

Ad 1. Wspomniano o Blu100. Jakość dźwięku porównywalna/większa niż MEE, ale lepsza separacja/scena czy ktoś niesłusznie wspomniał?

 

Ad 2. ?

Ad 3. ?

 

Ad.2

http://www.komputronik.pl/poradniki/aptx-i-sluchawki-bezprzewodowe/

http://www.aptx.com/howitworks2

 

Ad.3 "Ruszą" ale bez aptX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ok, dzieki

 

a jak to jest z MEE M9B. nie mają aptx a i tak je polecacie. w takim razie wzgledem blu100 są słabe, bo te juz aptx mają, tak?

 

Wątek dotyczy słuchawek do 100zł, w tym budżecie z aptX to raczej nie ma szans. Jeżeli rozmawiamy o dwu/trzy krotnie większym zasobie finansowym to możemy rozmawiać o czymś zupełnie innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

blu100 faktycznie delikatnie powyżej budżetu. Ale i tak się opłaca, bo jak się spojrzy na blu200 to praktycznie ten sam model a droższy o 50zł.

Widziałem unboxing obu i to już jest przesada, jak producent potrafi nadmuchać sprzedaż, produkując praktycznie to samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności