Skocz do zawartości

Denon AH-D7200


Nemrod

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, Frenchcore napisał:

Zapomniałem wkleić

 

http://hifiphilosophy.com/recenzja-denon-ah-d7200/5/

 

Trochę dziwne bo sporo wad jest :D

Czyżby te czasy cukrowania się kończyły?

 

@Karmazynowy wrzucił namiary na tę recenzję na poprzedniej stronie. 

 

A "cukrowania" nigdy nie było. Po prostu w przypadku D7200 jak i każdych innych słuchawek są osoby którym się podobają i które je cenią jak i osoby, którym nie odpowiadają i to chyba nic nadzwyczajnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Frenchcore napisał:

Zapomniałem wkleić

 

http://hifiphilosophy.com/recenzja-denon-ah-d7200/5/

 

Trochę dziwne bo sporo wad jest :D

Czyżby te czasy cukrowania się kończyły?

No cóż , P.Ryka opisał jak na prawdę brzmią i grają D7200 z racji swojego tak dużego doświadczenia i mimo że dostał Denony za darmo na testy i pewnie jakąś za to gratyfikację...

Są ciekawe i dziwne jak niezwykły owad na liściu w południowoamerykańskiej puszczy....zachwyca ale i obrzydza...do domu byśmy go nie wzięli na pewno, ale do kolekcji owadów jak najbardziej jako trofeum...:ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, LuQi napisał:

 

@Karmazynowy wrzucił namiary na tę recenzję na poprzedniej stronie. 

 

A "cukrowania" nigdy nie było. Po prostu w przypadku D7200 jak i każdych innych słuchawek są osoby którym się podobają i które je cenią jak i osoby, którym nie odpowiadają i to chyba nic nadzwyczajnego :)

Od 2 lat śledzę jego recenzje, przeważnie w końcowym podsumowaniu w porównaniu wad do zalety tych pierwszych jest zdecydowanie mniej .

Można by ująć że to właśnie zalety je przyćmiły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy też każdy szukał rozpaczliwie niższej ceny bo?...wiadomo...he,he...:P

Za D7000 i 5tys bym dał bez mrugnięcia bo...trzeba posłuchać...potem już MDR-R10...

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, zachęcałem do tego ale każdy jakby się miał żmij złapać, a to słuchawki niskoomowe, one lubią prądu by im zaaplikować...

Może te leniuchy D7200 wreszcie by się rozkręciły.....

BHA-1 jest wybitny....chyba w mojej trójce ulubionych tranzystorów....

Edytowane przez Soundman1200
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Soundman1200 napisał:

Ale to zabrudzenie przekazu , piasek w oczy w słuchawkach za 3,5tys...dla mnie ,niedopuszczalne i dziwne niemal....

 

W tych tańszych D7200, które mam, nie stwierdzono tych "wad" ;D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak największy ,najlepszy?, expert w Polsce woli od D7200 tańsze o 1000zł TH610 i to na fabrycznym kablu,zgroza....

Czy to prawda czy manipulacja...a może po prostu Th610 bardziej mu się podobają i tyle....he,he.:rolleyes:

Co ja zwykły tester forumowy,człowiek co odsłuchał i kupił tyle słuchawek że już by za to mieszkanie kupił...potwierdzam...a skończyłem w premium słuchawkach dla słodziaków...koniec świata.:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W recenzji napisane jest także wyraźnie, że 610 i 7200 mają porównywalna jakość dźwięku a co za tym idzie stoją na jednej polce, w związku z tym wybór sprowadza się do osobistych preferencji o czym pisałem też w swoim porównaniu tych dwóch słuchawek, tyle, że Soundman wybiera te fragmenty recenzji, które mu pasuja, ale to już wszyscy wiemy. :)

 

Może ktoś nowy słuchał Denonow, chętniej bym jakieś nowe wraznienia poczytał.

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro odsyłam słuchawki... niech mi przyślą nówki. Pisałem do sklepu jeszcze o kabel xlr ale na razie myślą nad odpowiedzią.
Ciekawe czy po zaaplikowaniu tego kabla pet z gęby juz wypada czy ślinotok na to nie pozwala i trzyma się w kąciku ust... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, gratefullde napisał:

Jutro odsyłam słuchawki... niech mi przyślą nówki. Pisałem do sklepu jeszcze o kabel xlr ale na razie myślą nad odpowiedzią.
Ciekawe czy po zaaplikowaniu tego kabla pet z gęby juz wypada czy ślinotok na to nie pozwala i trzyma się w kąciku ust... ;)

Wspaniale,męska decyzja...ileż można palić..zapraszam na fotel skórzany, kawa czeka i whisky w grubym szkle, przyciemnione światło...hostessy skąpo ubrane roznoszą drinki...leniwie w tle leci jazzik...jest klimat...he,he. Wstęp wzbroniony dla użytkowników D7200...:ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Soundman1200 napisał:

hostessy skąpo ubrane roznoszą drinki...leniwie w tle leci jazzik...jest klimat...he,he. Wstęp wzbroniony dla użytkowników D7200...:ph34r:

 

Nie będę Ci mówił co moje hostessy robią w tym czasie ;) Każdy ma to co lubi :) sobie wyobrazić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności