Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Denon AH-D7200


Nemrod

Rekomendowane odpowiedzi

Za dużo z Pionka nie słuchałem, nie chce mi się robić porównań. Na pewno z Mojo bas zyskuje więcej masy, choć jest miękkszy, trochę łagodzi górę, ale nie czuję, żeby mi brakowało detalu czy rozdzielczości, za to główna zaleta - średnica staje się magiczna, namacalna, jest bliska i ciepła, tak jak lubię. Bardzo wciąga. Mojo wyciąga muzykalność Denonów na zupełnie inny poziom, mimo, że scena jest mniejsza niż w Pionku, to realizm jak dla mnie - bez porównania. Z Pionkiem słucham dźwięku, z Mojo muzyki. Dlatego tak z AK300 mi się podobało, bo myślę, że ma podobną filozofię dźwięku co Mojo, choć są pewne różnice. Ciekawe jak z KANNem by zagrały... Denony mogą sporą moc przyjąć. 

 

PS. Przez ostatnie 2 miesiące Staxów słuchałem może ze 3 razy... także tego.

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki, były tu chyba jakieś opinie że są nudne... wiadomo każdy ma swoje preferencje, a trochę szkoda życia żeby zajmować się nudnymi słuchawkami ;) kurcze zastanawiałem się sporo nad nimi, tym bardziej że reszta domowników zaczyna narzekać na moje otwarte konstrukcje :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, decees napisał:

Dzięki, były tu chyba jakieś opinie że są nudne... wiadomo każdy ma swoje preferencje, a trochę szkoda życia żeby zajmować się nudnymi słuchawkami ;) kurcze zastanawiałem się sporo nad nimi, tym bardziej że reszta domowników zaczyna narzekać na moje otwarte konstrukcje :huh:

Nudne, bo niby nie miały podbitych skrajnych pasm?...Ten wpis już dawne został przykryty wrażeniami tych, którzy dali czas Denonom dłużej się wygrzać. Mnie urzekają cały czas równym brzmieniem, lekko ocieplonym. Jest też precyzja i bardzo dobrze poukładana scena. Poza tym było już sporo napisane:)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem do końca co to znaczy nudne, dla mnie takie nie są. Na pewno też wyższy poziom niż PM3, które porównuje łeb w łeb. Bardziej oppo są nudne, tzn. Bardziej relaksacyjne można napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, decees napisał:

Znaczy że trzeba brać? :D Czy to jest spory progress w stosunku do K7XX czy jednak inny typ grania?

Człowiek sprzedaje również T5p v2 w bardzo dobrej? cenie...

 

To @lukekaczmarek od nas, rzadko zagląda teraz tutaj i na forum audiofanatyka. Bardzo uczciwy gość. Sprzedał @jd1210 pionka w foli w cenie z ibooda. Pośredniczylem. Woli d7200 od t5pv2, jeśli pytacie, lubi równe , doskonałe technicznie granie. D7200 także przedkłada nad oppo pm3, jak @Karmazynowy

Edytowane przez manuelvetro
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, decees napisał:

No cóż, miałem nadzieję że ktoś się na nie skusi i będę miał "problem" z głowy, ale jakoś widzę że będę musiał własnousznie skosztować tego świata premium wg. Denona ;)

 

Kupiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.05.2017 o 21:53, Karmazynowy napisał:

 

Kupiłeś?

Si :ph34r:

Czy do tych słuchawek będą ewentualnie pasować hybrydowe symetryczne pady HM5?

Bo mi się takie ostały po nieudanej aplikacji na K280 i nie wiem czy zostawiać sobie (nawet jeśli pasują to czy brzmieniowo jest ok) czy pogonić.

Edytowane przez decees
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, decees napisał:

Właśnie testuję, szczęka do ziemi...

 

Serio? Moim zdaniem to jedne z tych słuchawek, które doceniasz po czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie mówię, że na początku jest źle, bo mi też się podobały, z tym, że później jest jeszcze lepiej. Po prostu nie ma wow. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Karmazynowy  - po prostu nie mam żadnego doświadczenia z tej klasy sprzętem, i jak wydawało mi się że K7XX są rozdzielcze to @Soundman1200 sprowadzał mnie na ziemię i bardzo mnie to dziwiło, a teraz słyszę jakie to miśki z tych AKG przy Denonkach :D SQ w tym momencie skoczyło tak diametralnie że aż się boję słynnego "the end"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności