Jump to content

Spotify na androidzie po bitperfect - dopisujcie sie!

Recommended Posts

https://community.spotify.com/t5/Live-Ideas/Android-Connect-Support-USB-Audio-through-the-USB-Audio-Player/idc-p/1364885#M81950

Pod tym linkiem jest "propozycja od spolecznosci" zeby Spotify podobnie jak Tidal mial wyjscie na USB Audio Player PRo, co oczywiscie daje upragniony bitperfect.

Wyjasnienie dla nieobytych z tematem o ile tacy sa i sa zainteresowani->

Roznica miedzy bitperfect a nie bitperfect jest spowodowana tym ze android przesamplowuje wszystko co przechodzi przez niego co ma drastyczny wplyw na jakosc.

Testowalem to i dla mnie upsamling bardziej miazdzy dzwiek niz spakowanie go do 256 mp3. Oczywiscie to jest inny efekt, ale dla mnie osobiscie duzo bardziej uciazliwy.

Im wiecej kudosow i wpisow tym wieksze prawdopodobienstwo sukcesu, więć bardzo zachęcam!\

ps. Tak przy okazji czy upsampling dotyczy tez DAPow zrobionych na Androidzie jak Onkyo i Pioneer?

• Like 1

https://community.spotify.com/t5/Live-Ideas/Android-Connect-Support-USB-Audio-through-the-USB-Audio-Player/idc-p/1364885#M81950

Pod tym linkiem jest "propozycja od spolecznosci" zeby Spotify podobnie jak Tidal mial wyjscie na USB Audio Player PRo, co oczywiscie daje upragniony bitperfect.

Wyjasnienie dla nieobytych z tematem o ile tacy sa i sa zainteresowani->

Roznica miedzy bitperfect a nie bitperfect jest spowodowana tym ze android przesamplowuje wszystko co przechodzi przez niego co ma drastyczny wplyw na jakosc.

Testowalem to i dla mnie upsamling bardziej miazdzy dzwiek niz spakowanie go do 256 mp3. Oczywiscie to jest inny efekt, ale dla mnie osobiscie duzo bardziej uciazliwy.

Im wiecej kudosow i wpisow tym wieksze prawdopodobienstwo sukcesu, więć bardzo zachęcam!\

ps. Tak przy okazji czy upsampling dotyczy tez DAPow zrobionych na Androidzie jak Onkyo i Pioneer?

na pewno nie, ALSA potrafi odtwarzać Bitprefect

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By AdoeM
      Witajcie moi drodzy
      Poszukuje dokanałowek do słuchania muzyki jadąc komunikacja miejską.
      Do tego nachodzi zima więc fajnie jakby zakładając czapkę zimowa nie wciskaly się do kanału sluchowego i powodowały tym dyskomfort.
      Podejrzewam więc, że muszą być w miarę małe nie wystające kilku przetwornikowe KZ krowy :E
      Do tego pilot który współpracuje z tel z androidem 

Gatunki jakie słucham to głównie muzyka elektroniczna od dynamicznej po spokojną oraz rap. 
      Głównie zależy mi na dobrej scenie, basie oraz w miarę wyrównanym paśmie - nie chce żeby sybilanty mi kuly uszy a basy tlumily średnicę.
      Mówiąc wyrównane nie mam  na myśli liniowej charakterystyki częstotliwości bardziej coś jak monitory studyjne jednak z nutką funu 
      Raczej bardziej w jasna stronę brzmienia jednak z dobrze wystrojona Górą. 
      Ideałem moim dźwiękowym jeśli chodzi o nauszne zamknięte są Sennheiser HD 280 pro więc fajnie jakby to było coś podobnego brzmieniowo 
      Do tej pory znalazłem rha ma 750i i po opisach podejrzewam żeby mi podeszly dźwiękowo, jednak mają jedną wadę - przyciski głośności na pilocie nie działają w telefonie z androidem 😕
      Co mi się nie podoba bo takowy system posiadam w telefonie. 
      Jednak jak nie będzie innych alternatyw to chyba tylko one mi zostają 

Jednak Mam nadzieję że wynajdziecie coś dla mnie. 

Pozdrawiam

• By whero
      znamy różnice pomiędzy vinylami / taśmami i plikami cyfrowymi (lokalnie/ streamowanie też może rozróżnimy dla urozmaicenia) i celem nie jest jedynie kolejna dyskusja na temat różnic pomiędzy nimi i tego 'co jest lepsze' lub 'co brzmi lepiej' ... pytanie jest... no cóż - proste: co preferujecie/ korzystacie (na codzień / od zachcianki) /czego pragniecie / co pozyskujecie / w co inwestujecie / co według was jest 'przyszłością' ... a co powinno już dawno popaść w zapomnienie
    • By dretwyyyy
      Poszukuję słuchawek nausznych, bezprzewodowych w cenie do ok. 500 zł. Z słuchawek będę korzystać wyłącznie w domu, w połączeniu z Galaxy S8+ i aplikacją Spotify. Jestem otwarty też na tańsze propozycje jeżeli takie połączenie nie wykorzysta potencjału droższych słuchawek. Słucham głównie muzyki elektronicznej oraz rapu, rzadziej rocka. Sam myślałem o następujących słuchawkach:
      Bluedio F2, Sennheiser HD 4.40 BT, Skullcandy Crusher Wireless.  
      Jeżeli w tej kwocie nie ma sensu kupować słuchawek bezprzewodowych propozycje mogą objąć również modele przewodowe. W tym przypadku myślałem o Focal Listen, jednak bardziej skłaniam się do słuchawek bezprzewodowych ze względu na planowaną wymianę telefonu - nie chcę się ograniczać jedynie do modeli z gniazdem jack.

• By Swordfish_
      "Rynek przenośnego sprzętu audio rozwija się na przestrzeni ostatnich kilku lat niezwykle dynamicznie. Doskonałym tego przykładem są najnowsze modele słuchawek bezprzewodowych, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem.

W recenzji tej proponuję przyjrzeć się czterem parom słuchawek, dzięki którym możemy uwolnić się od kabla. Przy czym trzej producenci (Sennheiser, Beyerdynamic i Sony) będą prawdopodobnie doskonale znani entuzjastom urządzeń przenośnych i studyjnych. Czwarty natomiast, to firma znana bardziej z produkcji kolumn głośnikowych, czyli brytyjski Bowers&Wilkins."

http://hifizone.pl/recenzja-beyerdynamic-aventho-wireless-i-bowerswilkins-px/

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy