Skocz do zawartości

DT-R10 v2.0 Zebrano


michauczok

Rekomendowane odpowiedzi

A jaki repertuar grali?

Cztery zielone słonie :)

No wlasnie tez chcialbym zapytac, czy to te, ktorych mialem szansze sluchac na ostatim warszawskim meecie?

 

Bo jesli tak, to zrobily na mnie mega wrazenie, szczegolnie scena.

Z tego co wiem, to te. Pałąk z 330 ze skórką z Dt990.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, trzeci od lewej. Zdobyli wczoraj Złoty Aplauz, śpiewali o 0030 przed 4 tys osób, koncert prowadzony przez Kamela w TVP abc i dostali zaproszenie na festiwal piosenki w Wenecji. Cieszę się, że mu od dziecka muzykę ciągle i wszędzie puszczam :)

 

Ok, koniec prywaty, piszemy teraz o moich słuchawkach ;)

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to zapytam tutaj. Każde słuchawki jesteś w stanie zdrewnić? Takie Soundmagic HP100/150 też? :D

 

Praktycznie wszystko się da, ale niektórych nie lubię robić, lub mija się to z celem ;) HP100 powinny dać radę.

 

 

To są i nie są te z Warszawskiego meetu. W Warszawie były złożone praktycznie bez strojenia, na innym kablu i gniazdach i oryginalnym pałąku Beyera. Do Kuby dotarły już wymiziane, wypieszczone i dostrojone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dobra, to zapytam tutaj. Każde słuchawki jesteś w stanie zdrewnić? Takie Soundmagic HP100/150 też? :D

 

Praktycznie wszystko się da, ale niektórych nie lubię robić, lub mija się to z celem ;) HP100 powinny dać radę.

 

 

To są i nie są te z Warszawskiego meetu. W Warszawie były złożone praktycznie bez strojenia, na innym kablu i gniazdach i oryginalnym pałąku Beyera. Do Kuby dotarły już wymiziane, wypieszczone i dostrojone.

 

No to jeszcze tylko obrobić bank... :>

Edytowane przez Noise
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja najszczersza recenzja. Jak gdzieś traficie DT990pro vintage, to kupcie, wyślijcie do Michauczoka. Jest ogromna szansa, że to będą Wasze najlepsze słuchawki. Grają weziej niż SWSy, ale mocniej, żywiołowo, bardzo naturalnie, co przy tej dziwnej głębokiej ale bliskiej scenie, sprawia, że jest się w studio razem z muzykami. Fun factor niesamowity.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja najszczersza recenzja. Jak gdzieś traficie DT990pro vintage, to kupcie, wyślijcie do Michauczoka. Jest ogromna szansa, że to będą Wasze najlepsze słuchawki. Grają weziej niż SWSy, ale mocniej, żywiołowo, bardzo naturalnie, co przy tej dziwnej głębokiej ale bliskiej scenie, sprawia, że jest się w studio razem z muzykami. Fun factor niesamowity.

Chyba rekomendacja;)

Gratki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy SWS-ach to każde grają bliżej.

 

W pełni się zgadzam, że te DT10R grają naturalniejszą barwą niż SWSy. Chociaż jak się zrobi moda i pod odpowiedni tor podłączy (i jeszcze repertuar dobierze) ;) ...

Edytowane przez Perul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, SWSy w torze zbalansowanym z dobranymi ciepłymi lampami robią swoje. Wczoraj właśnie słuchałem tak, że dt-r10 z Cayinem, a SWSy z little dot i nie potrafię do końca zdecydować - tzn. SWSy chyba są "lepsze", a dt-r10 fajniejsze.

 

@saudio - bo miała być recenzja, a wyszła rekomendacja :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedna ******sta zaleta. One są na tyle świetne i niepowtarzalne, że nie ma opcji, żeby się ich pozbyć. Dzięki temu mam jedne otwarte i jedne zamknięte zablokowane, więc pomysły "a może zmienić słuchawki" nie przychodzą mi do głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedna ******sta zaleta. One są na tyle świetne i niepowtarzalne, że nie ma opcji, żeby się ich pozbyć. Dzięki temu mam jedne otwarte i jedne zamknięte zablokowane, więc pomysły "a może zmienić słuchawki" nie przychodzą mi do głowy.

Za przeproszeniem... ****o prawda! :P

Też myslałem, że skoro takie customy sobie sprawiłem, to temat zamkniętych mam z głowy, a po paru tygodniach zacząłem przebąkiwać sens zdrewnienia DT931, a teraz jeszcze myślę o HP100 :D

To takie ostrzeżenie, dla tych, co chcą skorzystać z usług Michała. To jak z fanem marki... Będziesz chciał mieć każdy produkt wypuszczony pod ulubionym logiem.

 

Sam masz już SWSy, R10 i Grado. Za chwilę wyjdą lepsze SWSy, a kupisz okazyjnie SR325. I tak do usranej śmierci :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SWSy mam od roku i nie miałem żadnych otwartych konkurentów dla nich - przerzucałem tylko słuchawki na 2 miejscu za nimi - DT990, K702, HD600, Grado itd. CIEMy mam od pół roku i dousznych nie miałem potem żadnych. Myślę, że nie będzie tak źle.

 

Wystarcza mi jak posłucham sobie czasem jakiś nowych słuchawek - T1.2, HEk, HD800s - wszystkie są super, ale jakoś nie ciągnie mnie, żeby wymieniać SWSy na którekolwiek z nich (chora polityka cenowa też mi w tym pomaga).

Edytowane przez hechlok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności