Skocz do zawartości
Questyle preorder Czytaj więcej.. ×
Astell & Kern Diana by Jerry Harvey Audio - preorder Czytaj więcej.. ×
FiiO Quad Driver Balanced Armature In-Ear Monitors FA7 - PREORDER Czytaj więcej.. ×
all999

AudioQuest Dragonfly Red i Black

Rekomendowane odpowiedzi

Porównywałem mojego DACport do Reda i CEntrance jest oczko wyżej we wszystkich aspektach dźwiękowych. DACPort Slim grał naturalniej, lepiej sobie radził w opracowywaniu wyimaginowanej sceny, a Aune X1S robi to jeszcze lepiej choć różnica nie jest duża.

Edytowane przez Caution

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 8.09.2017 o 08:21, Jaworrr napisał:

Z kompa po usb nie ma takich szumów, są mniejsze. To będzie problem telefonu czy kabelka otg? 

Przypuszczam że telefon. Mógłby pomóc tutaj Jitterbug z tej samej firmy, poza tym, to urządzonko łagodzi górę, jeśli komuś jest za ostra w DF B/R

Edytowane przez Miljar
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy miał ktoś problem z czarną ważką w filmach? przeważnie filmy w foramcie mkv, oglądam film i po jakimś czasie dźwięk zanika, oglądam dalej mija jakieś 20min i ponownie dźwięk zanika na 1-2min.W muzyce sprawuje się idealnie, gorzej w filmach.Ktoś coś podobnego miał?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 27.01.2018 o 20:40, deftones9 napisał:

Czy miał ktoś problem z czarną ważką w filmach? przeważnie filmy w foramcie mkv, oglądam film i po jakimś czasie dźwięk zanika, oglądam dalej mija jakieś 20min i ponownie dźwięk zanika na 1-2min.W muzyce sprawuje się idealnie, gorzej w filmach.Ktoś coś podobnego miał?

Może masz coś w ustawieniach zmienione typu "wyłącz USB po xx minutach nieużywania" ? A sprawdzałeś na innym sprzęcie czy też tak jest?

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czasem wystarczy ważkę wyjąć z gniazda i znów włozyć. Problem znika.

Edytowane przez Rafacio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siema wszystkim. Mam w planach zrobić aktualizację sprzętu grającego. Chciałbym wymienić B&O H7 na Sennki HD700 i do tego DF Red lub Black. Próbował ktoś takiego połączenia? Aktualnie moim głównym odtwarzaczem dla Beopleyek jest Macbook Air z kolekcją ALAC. Kupując DF załatwiłbym też problem dźwięku w iPhone 7. Co myślicie? Gdzieś we Wrocławiu posłucham tych Sennek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Planuję zakup nowego DACa do mojego audio: Sony TA-F444ES, Avance Omega 503, jako źródło Tidal Master i HI-FI, Spotify Premium i pliki FLAC. Zastanawiam się pomiędzy Dragonfly Red a black. Rożnica w cenie jest dwukrotna pomiędzy nimi. Muzyka jakiej słucham, wszystko po trochę.. Z nastawieniem na jakościowy Rap, Pop, Dance lata 80s, Muzyka filmowa, trochę Rock. Co bardziej polecacie? Czy warto dopłacać do wersji Red? Dziękuje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@_Kamol_ Red to wyższa jakość dźwięku, jest bardziej dopieszczony. Mam oba, uzywam w pracy, elektroniki lżejszej i cięższej oraz death metalu słucham na redzie i jest super (z Aune E1).

Black nie czaruje, jest rzetelny. Do twoich gatunków może być nawet lepszy przez bliższą średnicę. Red ma cofniętą przez co gitary są nieco lżejsze a wokal niebezpośredni. Za to przestrzeń jest większa, pojawia się głębia. Jest też więcej subbasu i najwyższej góry.

Brałbym reda :)

Edytowane przez Jaworrr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Jaworrr napisał:

@_Kamol_ Red to wyższa jakość dźwięku, jest bardziej dopieszczony. Mam oba, uzywam w pracy, elektroniki lżejszej i cięższej oraz death metalu słucham na redzie i jest super (z Aune E1).

Black nie czaruje, jest rzetelny. Do twoich gatunków może być nawet lepszy przez bliższą średnicę. Red ma cofniętą przez co gitary są nieco lżejsze a wokal niebezpośredni. Za to przestrzeń jest większa, pojawia się głębia. Jest też więcej subbasu i najwyższej góry.

Brałbym reda :)

Plus moje kolumny też grają dość ciepło więc black chyba mógłby zrobić zbyt cukierkowe granie.. A z red będzie dość  neutralnie, przynajmniej mam taką  nadzieję. 

ps. aktualnie mam samsuna S6, czy będzie duża różnica  na plus? Czy jednak  niewielka? I jakie to są róźnice  na średnicy? Dość znaczące czy raczej  niewielkie?  Nie jest w redzie zbytnio wycofana?

Edytowane przez _Kamol_

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zarys masz, teraz musisz posłuchać :)

Gadac można i przez 20lat, każdy ma inną percepcję słuchową, oczekiwania, muzykę i jej realizacje.

*Black wg mnie nie słodzi. Red trochę słodzi i czaruje.

Edytowane przez Jaworrr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi