Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki douszne do max 200 zł


Maxior92

Pytanie

Witajcie :-)

 

Chciałbym kupić jakieś słuchaweczki douszne do max 200 zł, chociaż wolałbym wydać mniej. Odtwarzacz to Note 4 z Wolfsonem. Głównie słucham rapu, od czasu do czasu jakiś dubstep i wszystko co wpadnie w ucho.

 

Ostatnio mało co czytam na forum i mam pytanie. Jakie modele słuchawek są teraz popularne na forum z wysokim stosunkiem cena/jakość?

Chodzi mi głównie o taki szał, napał na dany model jak kiedyś np. na CAL, K518, Takstary itd, ale jeśli jest jakiś model mniej popularny warty kupna to czemu nie. Pytam bo nie mam zbytnio czasu na prześledzenie forum. Jest to dość czasochłonne, a czasu ostatnio nie mam zbyt dużo.

 

Mimo wszystko trochę czytam i ponoć np. JVC KX-100 są super w tej cenie, ale trochę słabo z ich dostępnością w PL z tego co widzę. Na allegro jedna sztuka używana za 189zł, a to już chyba niezbyt dobra cena. Tym bardziej, że ostatnio ktoś je sprzedał za ok. 70 zł na forum.

 

Ponoć Xiaomi Piston V2/V3 też są bardzo dobrymi słuchawkami w tej cenie. Co o nich sądzicie? Ponoć są podrabiane i...w pewnym sklepie 68zł łącznie z wysyłką można dostać V3, w mniej pewnym około 4 dych, ale pewnie nie warto pomimo, że sprzedawca pisze że są oryginalne. Piston V2 są za około 90zł.

 

Może Mrice E300/300A? Ktoś napisał, że grają jak JH16 Pro za ok 4000zł hahaha. Chyba kogoś tutaj fantazja poniosła, ale może...Muszę doczytać na ich temat.

Co jeszcze sądzicie o Takstar HI 1200, Superlux HD381, Don Scorpio Bass Colour? Muszę obczaić recenzję...

 

 

Później jeszcze trochę poczytam, ale liczę że ktoś mi tu poda jakieś konkretne modele którymi warto się zainteresować.

 

 

EDIT: Mile widziane również jakieś propozycję słuchawek tzw. dla aktywnych (na rower). Aha i w sumie mogę wydać nieco więcej, ale tylko wtedy jeśli słuchawki są bdb wykonane tzn. żeby były wytrzymałe bo zwykle je wrzucam w kieszeń (w której nie ma innych przedmiotów) i stosunkowo szybko mi padają ;-)

 

Pozdro!

Edytowane przez Maxior92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

UP

 

Ostatnio byłem na odsłuchach (Hi1200, E300, SM E10, SM PL11 i inne) i chyba najbardziej spodobały mi się SoundMagic E10, Hi1200 odrobinę gorsze według mnie, ale może trzeba byłoby w EQ trochę pogrzebać to może coś by z tego było...Emrice E300 nie ocenie bo nie były wygrzane, ale jeśli tak zostanie to kicha bo grały bardzo słabo...

 

Jakieś alternatywy dla E10? Jest coś lepszego według was od nich w tej cenie lub niższej?

Co jeszcze sądzicie o reszcie słuchawek z pierwszego postu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności