Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Odtwarzacz w granicach 400-500 (albo tańszy) minimum 16 GB


Rekomendowane odpowiedzi

Od ponad czterech lat używam Philipsa GoGeara Ariaza. Wiem, że nie jest to sprzęt z najwyżej półki, ale mi wystarczał. Jest problem z gniazdkiem. Trzeba docisnąć, żeby nie przerywało, a ja nie mam na to ochoty, idąc gdzieś. Już to kiedyś naprawiałem i po takim długim czasie eksploatacji nie ma sensu chyba znowu tego naprawiać, bo zaraz znowu pójdzie. Pomyślałem, by kupić coś nowego, przy czym chciałbym, by pojemność wynosiła co najmniej 16 GB, ewentualnie coś mniejszego ze slotem na kartę pamięci. Chciałbym też, by miał ekranik, choć to nie jest najważniejsze. Mile widziana także wygodna obsługa, tzn. przy swoim Philipsie mogłem zmieniać muzykę przez kieszeń. Chodzi o to, by przyciski pozwalały na wygodną obsługę. Ekrany dotykowe w takim wypadku raczej odpadają. Ma ktoś jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz jeszcze poszukać używanego sony A15 ale on nie nadaje się do wymagających nausznych. Za to jego plusem jest bluetooth, niezła jakość dźwięku i długi czas pracy na baterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecałbym Fiio M3 dla mnie ciekawszy od Xduoo. Mamy na sklepach zawsze można wpaść i posłuchać. Swojej pamięci ma 8Gb ale posiada slot na microsd. Zmiana utworu bezproblemowa, volume również bo player posiada dobrze wyczuwalne przyciski fizyczne Samo menu trzeba sie po prostu nauczyć.

Brzmienie bardzo dobre. Cena - można poprosić o rabat 10% w Łodzi sprzedaję po 280PLN

 

Fiio-M3-40.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem 1 i 2 - 3 nie jestem pewien, ale naprawdę szału to na mnie nie robiło. Nawet właściciel właśnie chyba 3 przyznał mi racje. Na tych samych słuchawkach z tej samej karty. Nawiasem mówiąc dopiero ja mu uświadomiłem zachwianie balansu playera na jedna stronę. Jego komentarz: tani był do autobusu wystarczy.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możecie coś jeszcze doradzić? Czytam recenzje tego FiiO i boję się pożałować wyboru, a w odsyłki później bawić się nie chcę. Pozostałe z kolei raczej nie spełniają mojego zapotrzebowania estetycznego.

 

Cholera, gdyby mój odtwarzacz się po prostu nie popsuł... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kup Fiio X1. Nawet ładny jest, można w opcjach ustawić jakie przyciski mają być aktywne przy wyłączonym ekranie i też gra nienajgorzej, tylko trzeba dobrać mu odpowiednie słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności