Jump to content
kurop

Projekt Wrocławska MiTa 2016 czerwiec

Recommended Posts

Ale wtopa z tymi Etherami 2, ludzie na headfi wręcz masowo je wyprzedają.

Teraz je sprzedają z wkładkami, papier pergaminowy, wata, filc.....

Czyli prawie identyczny zestaw jak do pierwszych Etherów, tylko one bez tego już grają świetnie.

Ze swojej strony chciałem podziękować za organizację @Corvin74 oraz @kurop za dostarczenie masy przenośnych goodies. Atmosfera była bardzo fajna, bez żadnej spiny :) 

Osobiście zaszyłem się w portable, chcąc maksymalnie wyeksploatować tę okazję do zapoznania się ze sprzętem, który preferuję. Moje personalne top 5 ze sprzętu jaki się pojawił w tej kategorii wygląda tak:

AK SP1000

64audio u12t

Andro reg.

Solaris

AK Sr15

Możliwość odsłuchu, dała mi w końcu odniesienie w jakiej pozycji znajduje się w drodze do topowego dźwięku :) 

Wszystkich serdecznie pozdrawiam. Dzięki za poświęcony czas.   

Edited by requal

Panowie meet wyszedł pierwsza klasa. Corvin - Piotrze... Chylę czoła za organizację, bardzo fajne miejsce i super warunki 👏. Dzięki wszystkim obecnym, fantastycznie było was zobaczyć w realu, pogadać i utwierdzić się w przekonaniu, że jednak nie jest się kompletnym wariantem będą w stanie wydać na słuchawki nową kuchnię żony :P. Potwornie miło było mi podzielić się z wami zafiksowaniem na muzę, bo jest ono na szczęście większe niż na sprzęt (nie zawsze tak było). Także jak sami widzieliście słuchawki możemy karmić nie tylko plikami.

IMG_20190309_124704.jpg

Dzięki za obecność twórców WBA - świetna prezetnacja i masa produktów do przetestowania na miejscu, poza tym widać, że Piotr to prawdziwy pasjonat i wkłada w swoje klocki dużo serca - Brawo!

IMG_20190309_130210.jpg

Żałuję, że nie dane mi było zostać do końca, gdy wreszcie pojawił się "Św Mikołaj - Marcin" musiałem się zbierać. Z tego co udało mi się usłyszeć:

1. Akai GX-75mkII --> Lucarto audio HPA200 --> Audeze LCD2 - Coś pięknego, prezentacja, rozdzielczość i tak analogowy klimat, że narkotyki nie są już tu do niczego potrzebne, całość dopalona the secret policeman concert i zaliczamy opad czego tam chcecie.

IMG_20190309_125012.jpg

IMG_20190309_125004.jpg

2. CEC TL5100 --> LAR IA200H --> Audiotechnica TH900mkII  - Dwa słowa "Czacha Dymi". Słyszałem wcześniej, że integra Pana Eugeniusza Czyżewskiego ma sympatyczną dziurkę słuchawkową ale, że aż tak!

IMG_20190309_125023.jpg

Podobały mi się z ww. zestawami AT-2000X i Mr Speakers-y choć nie posłuchałem ponownie Ether C, które spędzają mi sen z powiek. Kończąc wracam do was z prośbą.

Zostaje u mnie na jakieś 3 tygodnie Lucarto Audio HPA200, jest to egzemplarz odsłuchowy, znam się dość dobrze z konstruktorem urządzenia, a z jego strony jest prośba o proste "powiedz co myślisz". Na terenie Wro mogę podrzucić wam sprzęta pod drzwi - w razie chęci posłuchania PRV. Jest to hybryda ze zintegrowanym DAC-kiem lub wejściem liniowym. Mam zaufanie do naszego grona dlatego nie bawię się w żadne kaucje i inne takie, po wspomniamym czasie sprzęt wraca do Turawy i podejścia odłuchowe musicie załatwiać bezpośrednio.

Dane techniczne:

• Moc wyjściowa: 1000mW/kanał

• Impedancja wejściowa: 50kΩ

• Impedancja słuchawek: 16Ω-600Ω

• Pasmo przenoszenia: 10Hz-45kHz +/- 3dBl

• Czułość wejścia: 0.5V

• Lampa 6N23P

• Soft start dla układu zasilania lamp

• 2 wejścia liniowe

• Podświetlenie białe

• Zniekształcenia <0,005% dla pełnego wzmocnienia

• Potencjometr Alps Blue

• Kondensatory Mundorf MCap Evo Oil

• Gniazda RCA CMC gold

• Waga 3kg

• Moc 40W 230V 50Hz

• Wymiary 204x80x270mm

Jeszcze raz wielkie dzięki, za spędzony z wami czas, że chiało się wam ruszyć tyłki z kanapy i mam nadzieję, że to tylko rozpoczęcie cyklu naszych spotkań :)

Edited by Tajniakos
  • Like 5

Brawo@Corvin74 za super organizjację meet'u. Podziękowania też dla @kurop za to, że przytaszczył ze sobą tyle sprzętu. Posłuchałem kilku doków i stwierdzam, że byłem w błedzię myśląc, że armatury grają sucho i analitycznie. Byłem ciekaw tych DM6 i na minus dla mnie, że tulejka jest taka krótka. Praktycznie na żadnych pojedyńczych tipsach nie mogłem złapać seala. Dopiero z biflange było ok, ale nie lubię jakoś tych tipsów. Fajnie zagrały te DM6 - basu nie brakowało pomimo że to armaruty. Pozytywnie zaskoczyły mnie Fiio FA7. Niby też armaruty a dźwięk wydał mi się łagodny, żądnego braku ostrośći na górze z fajnym basem. Zarówno z DX150 jak i Sony A45 grało to fajnie. Jeszcze raz dzięki za spotkanie.

• Like 2

Cześć,

Jeszcze raz chce wszystkim obecnym na meecie podziękować, wiele się dowiedzialem i posłuchałem zacnego sprzętu... a teraz mam pytanie.

Czy są chętni na powtórkę? Wstępnie termin początek czerwca - czy pasuje?

• Like 1

Ja bardzo chętnie!

1. Czerwca carbon based lifeforms w Warszawie, 11. czerwca Tool w Krakowie, oprócz tego jestem wolny ;)

Rencami i nogami melduję się na pokładzie :)

Dobra, sprawdzam dostępność sali i podam termin.

No to ja też się piszę i spróbuje ogarnąć więcej sprzętu

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

• Like 1

A ja tym razem postaram się być na lekko i z nieco mniejszym bagażem "podręcznym" ;-)

Było tak serdecznie że mimo że długo się do Was jedzie, to wybiorę się raz jeszcze:)

To i ja się dorzucę swoją osobą. Odsłuchów dobrego sprzętu nigdy nie za mało :) 

No podziało się widzę jak byłem na wyjeździe... Kurcze żal, że taka meeta mnie ominęła 😕 Na następnym spotkaniu pojawie się na pewno.

Na dniach wracam do mnie wzmak Lucarto Audio HPA200 od Nicodem-a z Wawa bo był na odsłuchu, jeśli ktoś z was jest jeszcze zainteresowany posłuchaniem proszę o info.

image.png

Edited by Tajniakos

Jeśli wzmacniacz jest nadal w Wawie to chętnie bym go sprawdził u siebie w systemie :-)

Pzdr

Cześć

Uwaga: Wstępny termin meet Wrocław: 1 czerwca 2019 - zrobimy sobie dzień dziecka 😅

Termin potwierdzę w przyszłym tygodniu na 100%

• Like 2
  • Sad 1

4 minuty temu, Mayster napisał:

Jeśli będzie miejsce to może się wybiorę i wezmę coś ciekawego :P

Na razie miejsca są. Od poniedziałku zrobię zapisy... miejsca jest tak dla 20-25 osób.. potem będzie za ciasno.

Proponuję, żeby skoordynować kto jaki sprzęt przywozi z dwóch powodów: po pierwsze w takiej masie sprzętu jaka się zapowiada jest szansa, że jakieś się zdublują a po co wieźć coś nadaremnie? I po drugie: będzie się można przygotować poprzez poczytanie recenzji i ustalenie priorytetów do odsłuchu. A tak jak się jedzie w ciemno to nawet nie wiadomo potem na co się patrzy i dopiero w domu człowiek doznaje olśnienia, że czegoś mógł jeszcze posłuchać. Ale to tylko takie moje sugestie.

Edited by Melo2573

19 godzin temu, Melo2573 napisał:

Proponuję, żeby skoordynować kto jaki sprzęt przywozi z dwóch powodów: po pierwsze w takiej masie sprzętu jaka się zapowiada jest szansa, że jakieś się zdublują a po co wieźć coś nadaremnie? I po drugie: będzie się można przygotować poprzez poczytanie recenzji i ustalenie priorytetów do odsłuchu. A tak jak się jedzie w ciemno to nawet nie wiadomo potem na co się patrzy i dopiero w domu człowiek doznaje olśnienia, że czegoś mógł jeszcze posłuchać. Ale to tylko takie moje sugestie.

Z tym olśnieniem trochę tak, sam tego nie raz doświadczyłem, aczkolwiek nie do końca. Dobrze wiedzieć co warto posłuchać, ale znać treść recenzji wzdłuż i wszerz? Lepiej się sugerować własnym słuchem i preferencjami które mogą być całkowicie odmienne względem recenzenta :) Czasami mózg płata figle po przeczytaniu takiej recenzji :P

• Like 1