Skocz do zawartości

Projekt Wrocławska MiTa 2016 czerwiec


kurop

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Ja mam spore mieszkanie. Jutro dowiem się czy mam tydzień urlopu więcej więc ja to wypali to zarzucę date i może coś z tego będzie. Mam sporo zaległości po remoncie więc cały tydzień siedzę we Wro i dłubam :) jeśli to wypali.

Edytowane przez Tajniakos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli urobię szefa o 3-ci tydzień urlopu to meet jest możliwy u mnie tj. na śródmieściu 18-24.07.2016.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam do piątku popłudnia z rozmową o przedłużeniu urlopu... dyplomacja :P więc na dniach się wyjaśni. Ale w razie w i tak posiedzę w biurze (na to wygląda) więc może weekend 23-24.07 ? Co wy na to ? Postaram się coś potwierdzić w piątek wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA !!! 3 TYDZIEŃ URLOPU POTWIERDZONY :)

 

Weekend chciałbym spędzić z moją lepszą połową także preferuję w tygodniu wieczorem, jest gdzie spać możemy siedzieć do oporu :) (lub do granicy tolerancji Olgi :P).

 

TERMIN 18-22.07.2016 godzina obojętna dzień również.

 

Z mojej strony sprzęt taki jak w sygnaturce + dobra atmosfera. Proponuję zrobić listę chętnych i sprzętu żebym wiedział ile piwa kupić i pizzy zamówić :P.

 

pozdrowienia z nad morza... Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Compton, zapraszam do mnie, jak będziesz kilka dni to na pewno uda nam się zgadać.

 

Co do meetu, to jestem za 20.07. Wcześniej chyba będę na wakacjach, a potem od 21.07 intensywna praca, więc może być różnie.

 

Jak uda mi się wpaść, to będę miał ze sobą fajny tor:

Muse Dac Model Two -> Musical Fidelity A300 -> LST-TS -> Stax 007 MK1/Stax Lambda Signature/Stax Gamma Pro

 

Oprócz tego FiiO X5 + Sennki HD565

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to póki co celujemy w środę 20.07... Jakieś inne propozycje?

 

Wysłane z mojego XDP-100R przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można zrobić replay bo wygląda na to że jeszcze będę w PL z tym, że już trzeba będzie wrócić do pracy.


Muszę pogadać z moją lepszą połową bo właśnie gadałem z Łukaszem z Crystal Audio, który chętnie by nas odwiedził z kupą sprzętu ale to musiałby być weekend dam znać czy 23 lub 24.07.2016 wchodzi w grę. Kto chętny niech się zgłasza.

 

Łukasz może przywieźć swoje konstrukcje stacionarne i słuchawkowe. Monobloki lampowe i kolumny na szerokopasmowcach (Sonido).

Edytowane przez Tajniakos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Mi pasuje kazdy termin. 20 jest ok

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Weekend tez jest spoko

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ całej reszcie lokalnych to obojętne jak sami przyznają może jednak skusimy się na sobotę 23.07 Chyba dla wszystkich będzie to łatwiejsze do przełknięcia ? Jakoś urobię moją lepszą połowę :P

Edytowane przez Tajniakos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej jakieś małe podsumowanie proszę dopisywać się do listy

 

MEET SOBOTA 23.07.2016 godz. DU wstępnie 12:00

 

1. kurop

2. Kubasz

3. Tajniakos

4. FEX ???

5. Fatso ???

6. Ugz

7. hechlok ???

8. teuok ???

 

9. GOŚCINNIE Łukasz Kisiel

 

Jeśli pokręciłem nick wybaczcie. Adres meet-u to Daszyńskiego 19/3 w razie w 502 601 762 :)

Edytowane przez Tajniakos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności