Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Projekt Wrocławska MiTa 2016 czerwiec


kurop

Rekomendowane odpowiedzi

Ufff... właśnie wróciłem do domu.

Jestem strasznie podekscytowany po naszym spotkaniu. Tak na szybko kilka podziękowań:

Wielkie dzięki dla @kurop za kupę słuchawek... D8000 miam... tylko chyba nerkę musiałbym sprzedać.

Wielkie dzięki dla chłopaków z WBA za dostarczenie wzmacniaczy i prezentację wiele się nauczyłem i już wiem ze muszę spróbować monobloki na KT150.

@Name44 jeszcze raz wielkie uznanie z mojej strony.. przejechałeś pół kraju aby posłuchać sprzętu... twój WBA gra zacnie.

Dziękuje Ireneuszowi za pokazanie całego toru.. zasilanie źródło, wzmacniacz i Hifiman X2.. co za muzyka.. można się zakochać.

Jeszcze raz wielkie dzięki dla wszystkich za przybycie i miłą atmosferę... tylko jak was wszystkich spamiętać...

Proszę wszystkich obecnych o wasze wrażenia oraz zdjęcia, jak ktoś ma jakieś fajne proszę na priv mi je podesłać.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie niespodzianką były AKG 702 z bas modem... za takie pieniądze... podważają sens wielu zakupów... ale oczywiście było sporo słuchawek bezwględnie lepszych.

 

 

4AB657AB-0FB6-465B-B8CF-46B7EA8530A4.jpeg

BEE65378-1E39-443D-8CD9-79B88550D95F.jpeg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Corvin74 napisał:

Dla mnie niespodzianką były AKG 702 z bas modem... za takie pieniądze... podważają sens wielu zakupów... ale oczywiście było sporo słuchawek bezwględnie lepszych.

Dla mnie zabawne było, że słuchawki, które posiadam od dwóch lat potrafią mnie jeszcze czymś zaskoczyć. Muszę się zastanowić nad porządnym torem dla nich, bo się marnują. Faktycznie różnica cenowa pomiędzy nimi a załóżmy Clearami czy D8000 jest ogromna i wręcz nierozsądna, z drugiej strony to hobby nie jest rozsądne i te finale będą mi się śniły po nocach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Nicodem napisał:

Na czym polega ten bas mode?

Domyślnie K702 mają zaklejone bass porty. Odklejenie naklejki otwiera je i znacząco zmienia barwę słuchawek. Wg mnie warto spróbować, ponieważ mod jest całkowicie odwracalny i nie wymaga rozkręcania słuchawek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ja również dziękuję wszystkim za miłe spotkanie. Szczególnie Corvinowi za organizację całości. Mam nadzieję że na następny raz będę bardziej doposażony przez firmę i ogarniemy klocki najwyższego kalibru z naszej oferty w tym woo i auralic.

Szczerze mowiac myslałem że po tylu latach Wrocławska ekipa już w innym składzie nie zbierze się tak jak kiedyś ale widzę że mamy spory potencjał :) AVS Wrocław to dobre określenie tego co dzisiaj mieliśmy w salce u Corvina.

Jeżeli nie macie nic przeciwko to zrobię krótką relację ze spotkania i wrzucę swoje i wasze fotki na fejsa i na główną MP3Store. Jeśli uważacie że to nie jest dobry pomysł to napiszcie.



Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Compton napisał:

A jak wrażenia z odsłuchu Ether 2? :rolleyes:

Jak dla mnie flow lepsze, ether 2.... hmm takie wydawały się „bez życia”.. nudne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście D8000.. super, bardzo mi się podobały, ale chyba wybrałbym HiFimany edition Xv2... to granie w mój gust.... 

leki zawód dla mnie Focal Clear.. nie wiem jak to określić... wszystko niby ok, równe, czysto grające... ale jak to ktoś mi podpowiedział chyba za mało „rozrywkowe”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, saudio napisał:

To te same co na AVS?

Nie wiem... ponoć inne, @kurop twierdzi że one tak grają...generalnie flow dużo fajniejsze.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Corvin74 napisał:

 leki zawód dla mnie Focal Clear.. nie wiem jak to określić... wszystko niby ok, równe, czysto grające... ale jak to ktoś mi podpowiedział chyba za mało „rozrywkowe”.

Nie wiem czy posłuchałeś TH909 na Questyle Twelve?

To właśnie takie brzmienie o jakim piszesz, notabene bardzo dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Compton napisał:

Nie wiem czy posłuchałeś TH909 na Questyle Twelve?

To właśnie takie brzmienie o jakim piszesz, notabene bardzo dobre.

Posłuchałem TH909 ale na lampach, fajne granie ale dla mnie już chyba za dużo basu🤣, generalnej mogą się podobać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności