Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Projekt Wrocławska MiTa 2016 czerwiec


kurop

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

ja dotrę na jakieś 2h (siedzącego mi nie liczcie jakby co) o 14 szybciej nie dam rady z zabawek mam przygotowane:

1) sp1000ss
2) sr15
3) dx150 nówka (jak ktoś chce posłuchać weźcie kartę pamięci z zawartością bo nie mam demówki a nie chcę na niego nic wgrywać)

4) questyle twelve

5) HD800s
6) D8000
7) TH610
8 ) TH900

9) TH909
10) ether flow
11) ether flow2
12) fiio fa7
13) campfire atlas
14) campfire andromeda
15) campfire anromeda s
16) campfire solaris 

17) premierowe astell diana

k812 i woo niestety nie doszły a ktoś pytał to jakby co ogarniemy u mnie w sklepie jak ktoś coś jeszcze to pisać

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kurop napisał:

ja dotrę na jakieś 2h (siedzącego mi nie liczcie jakby co) o 14 szybciej nie dam rady z zabawek mam przygotowane:

1) sp1000ss
2) sr15
3) dx150 nówka (jak ktoś chce posłuchać weźcie kartę pamięci z zawartością bo nie mam demówki a nie chcę na niego nic wgrywać)

4) questyle twelve

5) HD800s
6) D8000
7) TH610
8 ) TH900

9) TH909
10) ether flow
11) ether flow2
12) fiio fa7
13) campfire atlas
14) campfire andromeda
15) campfire anromeda s
16) campfire solaris 

17) premierowe astell diana

k812 i woo niestety nie doszły a ktoś pytał to jakby co ogarniemy u mnie w sklepie jak ktoś coś jeszcze to pisać

A Focal Clear??

Ja przywiozę:

18) Audeze LCD2c

19) AKG 550 MKII

20) Audio-Technica ATH-AD2000X

21) Pioneer Se-Monitor5

22) AudioQuest Night Carbon

 

 

Jeśli wszystko wypali będzie też mała prezentacja wzmacniaczy lampowych WBA wraz z prelekcją konstruktora Pana Piotra Bociana 🤣

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kurop napisał:

ja dotrę na jakieś 2h (siedzącego mi nie liczcie jakby co) o 14 szybciej nie dam rady z zabawek mam przygotowane:

2) sr15
3) dx150 nówka (jak ktoś chce posłuchać weźcie kartę pamięci z zawartością bo nie mam demówki a nie chcę na niego nic wgrywać)

 

czyli te zabawki beda dopiero od 14-tej? Pytam, bo wczesniej cos pisales ze wpadniesz na poczatku i zostawisz sprzet. Ja na pewno nie bede mogl zostac do konca wiec tak kombinuje na ktora przyjechac zeby posluchac tych dapow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kurop napisał:

ja dotrę na jakieś 2h (siedzącego mi nie liczcie jakby co) o 14 szybciej nie dam rady z zabawek mam przygotowane:

1) sp1000ss
2) sr15
3) dx150 nówka (jak ktoś chce posłuchać weźcie kartę pamięci z zawartością bo nie mam demówki a nie chcę na niego nic wgrywać)

4) questyle twelve

5) HD800s
6) D8000
7) TH610
8 ) TH900

9) TH909
10) ether flow
11) ether flow2
12) fiio fa7
13) campfire atlas
14) campfire andromeda
15) campfire anromeda s
16) campfire solaris 

17) premierowe astell diana

k812 i woo niestety nie doszły a ktoś pytał to jakby co ogarniemy u mnie w sklepie jak ktoś coś jeszcze to pisać

Czy należy rozumieć, że te sprzęty będą dostępne tylko przez 2 godziny? Przez dwie godziny nie ma szans odsłuchać takiej masy zacnego sprzętu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Clear tez mam postaram się być jak najszybciej ale to będzie może 13:30 jak będziecie słuchać to zostanę do końca to nie jest problem

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że to tylko zabawa - spotykamy się wspólnie posłuchać różnych nauszników, wzmacniaczy, wymienić poglądami, nikt tutaj nic nie płaci... tylko swój czas poświęca w miarę możliwości. @kurop jest na tyle miły że dostarczy wiele słuchawek na meet, tak zresztą jak każdy z nas :)

Ja generalnie amator jestem i mam nadzieję się czegoś nauczyć od bywalców np. na co zwracać uwagę przy doborze sprzętu itp.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić - była bajka.

Wielkie dzięki dla @Corvin74 za świetną organizację, miejscówkę, kilka pięknych par słuchawek, poświęcenie czasu i załatwienie pizzy ;)

Brawa dla @kuropa za ogarnięcie takiej ilości jakościowego sprzętu i poświęcenie dla nas kilku godzin soboty.

Moje osobiste podziękowanie dla @Tajniakos za odpalenie mi kasetowego, koncertowego The Police: LCD 2C + Deck Akai GX-75mkII + LukArto HPA200 = ciary i dreszcze przeszywające organizm, jedno z moich najlepszych muzycznych doświadczeń w życiu.

Finale D8000 podpięte pod wzmacniacz firmy White Bird Amplification zmiażdżyły mi głowę i na nowo zdefiniowały jak powinna brzmieć muzyka - nie słyszałem w życiu nic lepszego.

Dziękuję również chłopakom z White Bird za świetną prezentację swoich produktów i wprowadzenie w świat lamp i torów stacjonarnych - to jeszcze nie moja bajka (brak finansów i czasu), ale po tym co dzisiaj usłyszałem, kiedyś na pewno się za to zabiorę ;)

Akacz SP1000 + Campfire Solaris spowodowały, że na nowo odkryłem JMJ Oxygen 4 i dowiedziałem się czym jest holografia ;) W sumie mógłbym tak wymieniać w nieskończoność - tyle dobrego sprzętu się pojawiło. Wielkie dzięki wszystkim za przybycie, naprawdę fajnie Was było poznać w realu i mam nadzieję, że będziemy spotykali się częściej ;)

 

Kilka fotek pstrykniętych telefonem, także nie liczcie na cuda: https://photos.app.goo.gl/kQpo6Q124cfcouN86

Jeżeli ktoś ma fotki z całym sprzętem rozłożonym na stole, to proszę o wrzucenie ;)

IMG_20190309_132719.jpg

IMG_20190309_163437.jpg

IMG_20190309_155842.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Nicodem napisał:

A jak Clear na lampach?

 

Cudo. Trochę do finali brakowało i w jednym momencie strasznie mi zazgrzytały, ale zwalę to na bolącą mnie głowę przez tragiczne we Wrocławiu ciśnienie. Ale generalnie fantastyczne - dół mocny i sprężysty, ale nie zalewał absolutnie średnicy. Pięknie wyważona muzykalność z technicznością.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na którym wba? Zdaje się że na fotkach widziałem kilka modeli.
Do Finali to jeszcze też daleko cenowo :), dlatego pytam o Clear bo są jednak bardziej przystępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto było wstać o świcie i przejechać pół Polski z całym swoim torem w walizce aby się z Wami spotkać na żywo i dodatkowo wypróbować kilka nowych sprzętów. 

Szczególne podziękowania dla Piotra - organizatora, który to wszystko tak fajnie zagrał i zapewnił bardzo dobre warunki lokalowe i żywieniowe. Prosimy częściej organizować takie spotkania! 

Szczególne podziękowania dla drugiego Piotra i Arka z WBA. Niezmiernie miło było Was poznać osobiście, wysłuchać wykładu i najzwyczajniej w świecie pogadac.  Nie udało mi się wszystkiego posłuchać, sam nastawiłem się najbardziej na wzmacniacze WBA i dla mnie gwiazda był Virtus 2A3. Czapki z głów! 

 

Pozdrawiam z pociągu😋

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nicodem - WBA tzar beta. Wiem, że przeskok cenowy spory - czy warto dopłacić każdy musi sobie sam odpowiedzieć swoim portfelem ;) Dla mnie nawet cena za nowe Cleary jest na tym etapie życia nie do przeskoczenia, a co dopiero jak się dołoży tor. Może jakbym się pozbył drugiego hobby (motocykle), to bym się wpakował w Cleary albo D8000. Dla mnie różnica jakości pomiędzy Clearami a D8000 nie jest równa 10000 zl, ale dla mnie żadne słuchawki nie są tyle warte ;) Ja mógłbym spokojnie, bez bólu żyć z Clearami, bardzo mi podeszły. Ale w ciemno takich pieniędzy bym nie dał za zafen sprzęt audio, więc musisz spróbować samemu. Marcin mówił, że Eleary mogą być jeszcze ciekawsze - ale ich nie było na micie ;)

Edytowane przez Najner
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=79668]Nicodem[/mention] - WBA tzar beta. Wiem, że przeskok cenowy spory - czy warto dopłacić każdy musi sobie sam odpowiedzieć swoim portfelem Dla mnie nawet cena za nowe Cleary jest na tym etapie życia nie do przeskoczenia, a co dopiero jak się dołoży tor. Może jakbym się pozbył drugiego hobby (motocykle), to bym się wpakował w Cleary albo D8000. Dla mnie różnica jakości pomiędzy Clearami a D8000 nie jest równa 10000 zl, ale dla mnie żadne słuchawki nie są tyle warte Ja mógłbym spokojnie, bez bólu żyć z Clearami, bardzo mi podeszły. Ale w ciemno takich pieniędzy bym nie dał za zafen sprzęt audio, więc musisz spróbować samemu. Marcin mówił, że Eleary mogą być jeszcze ciekawsze - ale ich nie było na micie
Cleary miałem kilka dni i wg mnie są rewelacyjne. D8000 nie słyszałem.
Te modele wba co na razie wspomnieliście w postach nie są dostępne na stronie producenta. To jakieś nowości?
Kurde jak ja żałuję że mi się ten wyjazd wykrzaczył...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności