Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Projekt Wrocławska MiTa 2016 czerwiec


kurop

Rekomendowane odpowiedzi

ufff strasznie nam się to rozrasta... a chciałem tylko kilku słuchawek posłuchać 🤣

I tak podejrzewam że na wszystko czasu nie starczy.

Listę uczestników chyba zamykamy... bo się nie pomieścimy... (chyba że w czasie się to rozejdzie) czyli:

1. Corvin74
2. Najner

3. Nicodem
4. Pan X
5. Pan Y
6. Pan Z
7.Lord Rayden (jak mi się uda z dniem wolnym).
8. Kurop

9. robertos

10. Tajniakos

11. Jankos.

12. Zdzichon

13. Name44

14. requal

15. Espe0

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzba się będzie jakoś oznaczyć, spamiętanie nicków i imion w takiej ilości to już dla mnie abstrakcja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Tajniakos napisał:

Trzba się będzie jakoś oznaczyć, spamiętanie nicków i imion w takiej ilości to już dla mnie abstrakcja :P

hmm, jest to jakaś myśl. i tak przecież pewnie przejdziemy na imiona na spotkaniu... ale potem na formum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, espe0 napisał:

Ponawiam pytanie - czy jest jeszcze miejsce?

Jesteś dopisany na 15 miejscu... 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super:) z mojej strony mogę przywieźć hifiman sundara, i nasz projekt planarny "Boson" kolegi Killwasi. Głównie Chciałbym posłuchać Sundar na czymś rasowym - bo w stacjonarnych headampach trochę zielony jestem a potrzeba mi takowego. Mogę również w ramach ciekawostki przywieźć UE Megablast - w PL niedostępny a jakże pożyteczny i przenośny a zarazem o dostojnym dźwięku:P

No i jak będą to AKG 812 - to będę ucieszony:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzętu będzie dużo... każdy coś znajdzie pod siebie... z tego co wiem to ze słuchawek będą:

Audeze LCD2c

AudioQuest NightHawk Carbon

AudioTechnica ATH-AD2000x

Focal Clear

MrSpeaker -kilka modeli

Fostex 

Oraz niespodzianki...i to co przywieziecie... zaraz nam tutaj prawie Audio Show Wrocław wyjdzie🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, espe0 napisał:

Super:) z mojej strony mogę przywieźć hifiman sundara, i nasz projekt planarny "Boson" kolegi Killwasi. Głównie Chciałbym posłuchać Sundar na czymś rasowym - bo w stacjonarnych headampach trochę zielony jestem a potrzeba mi takowego. Mogę również w ramach ciekawostki przywieźć UE Megablast - w PL niedostępny a jakże pożyteczny i przenośny a zarazem o dostojnym dźwięku:P

No i jak będą to AKG 812 - to będę ucieszony:)

 

Mam nadzieję, że do tego czasu już wrócą do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

K812 chyba mamy w firmie. Myślcie intensywnie bo w poniedziałek może wtorek będę chciał wysłać ostateczną listę co mają mi wysłać ludziki z magazynu i pozostałych sklepów



Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kurop napisał:

K812 chyba mamy w firmie. Myślcie intensywnie bo w poniedziałek może wtorek będę chciał wysłać ostateczną listę co mają mi wysłać ludziki z magazynu i pozostałych sklepów



Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka
 

D8000😎

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kurop napisał:

Myślcie intensywnie bo w poniedziałek może wtorek będę chciał wysłać ostateczną listę co mają mi wysłać ludziki z magazynu i pozostałych sklepów

Ja się przypomnę z moimi sugestiami: Ether Flow, Focal Clear, Sony Z1R, HiFiMan Arya (lub HE-1000 v2 lub Edition X v2), Sennheiser HD800. Przywiozę combo, do którego będzie je można podpiąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kurop gdybyś mógł na wszelki wypadek zabrać ze sobą K812 byłbym Ci bardzo wdzięczny. Nie mam 100% pewności, że do dnia meetu moję wrócą do mnie.

Ja ze swojej strony mogę zabrać ze sobą dodatkowo absolutną premierę, nie słuchany jeszcze ani przeze mnie, ani przez nikogo innego - dedykowany do nich kabel. Jedyny na świecie egzemplarz z tej firmy, srebrny! Więcej o nim na spotkaniu "Mini słuchawkowe Audio Show Wrocław 2019" 🙂 

Kompletnie nie wiem czego się po nim spodziewać i zżera mnie ciekawość ale znając wykonawcę tego kabla, tylko pozytywnych wrażeń.

 

@Corvin74 czy trzeba ze soba zabierać dodatkowo jakieś listwy zasilające? Przedłużacze? Jak z dostępem do gniazdek na sali?

 

Pzdr

Edytowane przez Name44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności