Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Projekt Wrocławska MiTa 2016 czerwiec


kurop

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Wrocławska MiTa 2016



sluchawkipiwo1.jpg




Siema wydawało mi się że zakładałem już ten temat ale chyba coś mi padło w przeglądarce i się nie dodał zatem zakładam ponownie.




Był u mnie ostatnio Tomek z Oppo, coś pogadaliśmy i doszedłem do wniosku że może warto by było wskrzesić naszą MiTę. Można by się spotkać strzelić browca posłuchać i pogadać.



Chłopaki z Cinematic'a zapewniają w zasadzie wszystkie modele Oppo które sobie wymyślimy, oczywiście my jako MP3Store możemy ogarnąć co chcecie z naszej oferty, ja dorzucę od siebie i Emila produkty Lime Ears, mam jeszcze demówki od Piotrka z Custom Artu to może dałoby się je przetrzymać. Zagadamy też do BigMarasa, pewnie będzie chętny żeby nam dać do odsłuchu jego xduo i mee.



Zatem rzucam hasło Wrocławska MiTa 2016 i czekam na odzew. Trzeba określić termin (preferowany początek czerwca oczywiście sobota lub niedziela) trzeba określić miejsce, bo u mnie w kiosku zmieści się nas conajwyżej kilka osób, jakby zebrało się więcej ludzików musimy coś wykombinować może ktoś ma do dyspozycji jakąś salkę czy pomysł żeby coś wynająć na parę godzin.



Napiszemy do najwyższych z MP3Store może rzucą jakiś grosz na ten cel. Bo jak wiadomo wóda dziwki i lasery tanie nie są.


  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wezmę super synergiczny zestaw FiiO X5.1 i Sennki HD565.

 

Oprócz tego Stax Lambda Signature i 007 MK1 wraz z całym torem, ale to tylko jeśli ciężarówki na wynajem będą miały wolne terminy i jedynie pod warunkiem, że Fatso się nie będzie z tego majdanu śmiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

termin jest do uzgodnienia kwestia czy jesteś w stanie udostępnić miejscówkę, czy to nie stanowi problemu. Ewentualnie czy ktoś ma jakiś pomysł na miejscówkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

 

Proponuję odwrotną kolejność - najpierw meet, potem remont :woot:

 

Ale remont połączyć z meetem, rąk do pracy nigdy za wiele.

 

Jak tak to mi pasuje każdy dzień hehe :D /Leśnica, można się dotoczyć tramwajem i kawałek z buta (to ostatnie nie dotyczy @touok'a z gratami)

 

no to będziemy niedługo sąsiadami :)

 

no to może skoro tak mówisz to faktycznie dostosujemy się do twojej miejscówki jeżeli to nie problem, przecież czy to będzie początek czerwca czy początek lipca to tak naprawdę niewielka różnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności