Skocz do zawartości
  • 0

Nieizolujące słuchawki nauszne do laptopa za około 200 PLN


JusticePL

Pytanie

Witam, tak jak w temacie - poszukuję słuchawek nausznych do laptopa - karty zintegrowanej (http://www.notebookcheck.pl/Recenzja-Lenovo-Y50-70.121541.0.html).

Teraz - jeśli chodzi o szczegóły. Słuchawki koniecznie na jedno gniazdo jack/ew. USB (jest też digital audio, ale... ;)). Mikrofon - obojętnie.
Obecnie posiadam Sennheisery HD 202 II i jestem całkiem zadowolony, choć posiadają jedną ogromną wadę - za bardzo wyciszają to co dzieje się wokół. Wobec tego zależy mi, aby słuchawki niezbyt dobrze izolowały od otoczenia (otwarte? półotwarte?), ale najlepiej żeby były dość duże muszle (wokółuszne) - siedzę w słuchawkach bardzo dużo i mają być również wygodne.
Jeśli chodzi o kabel - niezmiernie mile widziany taki około 1,3m, żeby nie musieć korzystać ze zwijaka - słuchawki będą wykorzystywane tylko do laptopa, a sam laptop "działa" na słuchawkach jakieś 90% czasu, idealnie jakby kabel był z jednej - prawej - strony. Teoretycznie w grę wchodzą słuchawki bezprzewodowe, ale za tą cenę chyba nie ma nic ciekawego.
Jeśli chodzi o jakość dźwięku - oczywiście możliwie jak najlepsza, choć raczej neutralna bardziej niż te Sennki (coś płaskiego/z tendencją do "V"), słuchawki służą przede wszystkim do muzyki (polski hip-hop, zarówno na bitach trueschoolowych, jak i czasem jazzowych :D), czasem do rozmów, sporadycznie do jakiś gierek. Jak widać - melomanem nie jestem ani z punktu widzenia wymagań, ani sprzętu
Nie ukrywam, że design... jeśli miałbym to zobrazować, to raczej w stronę Creative Aurvana LIVE! niż Koss Porta Pro.

Oczywiście, że nie istnieją słuchawki, które za niewielkie pieniądze wypełnią wszystkie moje wymagania, ale to są preferencje - kryterium najważniejszym jest znośna słyszalność otoczenia i wygoda.

Budżet... między 100-300zł, z naciskiem na 200zł ,chyba że zdecydowanie polecicie jakąś kombinację typu tania "karta dźwiękowa" USB + słuchawki, to jestem w stanie go naciągnąć. Kupno na Allegro itd. oczywiście wchodzi w grę

Z góry dziękuję za wszystkie popdowiedzi :)

Edytowane przez JusticePL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Hd330 mają sporo omów ale zagrają i z dziury. Evo na welurach będą wygodne, ale nie aż tak jak 330ki. Brzmieniowo chyba wolę evo. Jest recenzja na audiofanatyku. Nie rozumiem czemu takstar wycofał hi2050 - to jedna z najfajniejszych propozycji dla ludzi co chcą posmakować lepszego dźwięku w otwartych za grosze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności