Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki +/- 500zł


marplo

Pytanie

Witam,

Poszukuję słuchawek które zastąpią mi moje obecne k450ki z ktorych jestem bardzo zadowolony i szukam godnego ich nastepcy.
Nie jestem wielkim audiofilem jednak cenie sobie dobra jakosc muzyki i bardzo cenie sobie komfort uzytkowania, stad zmiana z k450 które przy dluzszym noszeniu potrafiły mi ciążyć.
Słuchawki muszą być przenośne, często słucham w busach/tramwajach itd itp , zalezy mi tez na ich wygladzie, bardzo podobaja mi sie minimalistyczne , matowe sluchawki w stylu denonow ah-d1100 , bose qc25
W sumie denony ah-d1100 bylyby bardzo dobre, jednak boje sie o ich trwalosc , naczytalem sie wielu niepochlebnych opini odnosnie ich jakosci wykonania
PS. Noszę okulary więc sluchawki musza byc wygodne pod tym wzgledem
PS2. Przeglądałem polecane modele jednak wiekszosc jest bardzo nietypowo wygladajaca a ja nie lubie wyrozniac sie w transporcie publicznym bo mam "kosmiczne sluchawki", oczywiscie nie zalezy mi glownie na wygladzie jednak nie kupie sluchawek ktore beda swietnie graly a zwyczajnie nie beda mi sie podobaly i bede sie bal pokazac na ulicy

Pozdrawiam i z góry dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ath m40x, albo z większym wykopem m50x.

Taniej - samsung level-on.

Oczywiście sennheiser momentum on ear -ale te nie pamiętam czy się składają. Na pewno składany jest ten model poza budżetem, nie pamiętam jak tańsza rewizja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na iphonie 5s wiec jedynie jakies latwo napedzane konstrukcje wchodza w gre, powinienem dodac to wczesniej, sluchawki maja byc w miare mobilne, a te ath m40x wydaja sie bardzo masywne, szukam czegos lzejszego , momentum on ear wydaje sie ciekawe, jednak ich wyglad i konstrukcja wydaje sie nie odpowiednia do mobilnego sluchania
Co do muzyki bardzo ciezko mi sie okreslic bo slucham baaardzo roznej, od rocka, indie rocka po rap i roznego rodzaju elektronike wiec maja byc w miare uniwersalne, jednak lubie dobry bas.
Wybaczcie ale nie jestem ekspertem, ciezko mi wyrazic moje odczucia sluchowe opisujac je bo brakuje mi nazewnictwa i "fachowosci"
Bardzo sklaniam sie w kierunku denonow ah-d1100 , czy jest jakis model do nich podobny (takze wygladem, minimalistycznym designem) a nie ma wad konstrukcyjnych modelu?

EDIT: Sennki momentum 2.0 wkraczaja do top pod wzgledem designu, sa genialne! Opinie dot ich dzwieku takze sa bardzo pochlebne .Wiecie czy moge ich gdzies posluchac w 3city? Jak z napedzaniem ich, uda mi się to bez wzmacniacza? Moze ich cena na zachodzie jest nizsza? Jestem w stanie wydać więcej ale moze to zbyt szalony zakup dla laika, ktory ceni dobra muzykę ale nie czuje się audiofilem?

Edytowane przez marplo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Byłem dziś na szybkim odsłuchu i sluchalem momentum 2 i zrobily na mnie genialne wrazenie jednak cena w sklepie 1400 dosc zaporowa i szkoda mi na nie az takiej kwoty
Sluchalem tez akgk545 i dzwiek jak najbardziej na plus niestety sa zdecydowanie zbyt masywne i nie nadaja sie dla mnie, szukam czegos mniejszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Marplo ale słuchałeś tych dużych momentum? Ja mówiłem o tych małych nausznych składanych z zamszowymi nausznikami o te http://www.mediaexpert.pl/sluchawki-nauszne/sluchawki-sennheiser-momentum-on-ear-g-czarny,id-630417?gclid=CM_hgaiu0MwCFYTacgod51YOWQ&gclsrc=aw.ds

Tutaj te duże momentum http://www.sklep.megahz.com.pl/sennheiser-momentum-g-m2-aeg-18712.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Fakt. Od paru dni mam level on. Sa calkiem niezle. Az sie zastanawiam czy nie zdetronizują akg k518 jak podstawowego zestawu poza domem.

 

Hd6000 polecam rowniez. Wlasnie je wygrzewam :)

 

Pacnięte z S6 Edge Plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sluchalem i on ear i over ear momentum wersji 2 i over ear zrobily na mnie ogromne wrazenie i jestem straaasznie chetny by dac za nie te 900zl, chociaz wersja on ear , troche mniej wygodna i jesli chodzi o jakosc dzwieku troche mniej efektowna ale jednak cena kusi.
Mam mozliwosc kupienia on ear m2 za 350zl nowe i oryginalne (sprawdzalem z hologramu) za 350 zl jednak bez dowodu zakupu, zastanawiam sie czy nie strach brac je bez gwarancji ale cena jest bardzo atrakcyjna
wiec moje pytanie, jak z ich awaryjnoscia? Czy kupienie ich w promocyjnej cenie bez gwarancji to zbyt duze ryzyko?
To albo 900zl za over eary m2 ktore jednak podobaja mi sie bardziej, wygodniejsza skora niz ten zamsz (alcantra?) , over ear maja wiekszy komfort i lepszy dzwiek , jednak cenowo jest duza przepasc


Jakas pomoc w decyzji? podbijam

Edytowane przez marplo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Używane Over M2 to ok. 700zl, a ja za moje używane Over ear pierwszej generacji dałem bodajże 480zl z przesyłką. A ponoć grają podobnie, z większą scena w M2 i tym, że dwójki się składają.

350zl za nowe M2 bez dowodu zakupu? Śmierdzi mi to z daleka ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mnie się udało kupić Momentum (1) On-Ear używki (używane 7 miesięcy) z gwarancją za 260 zł z transportem. Kupując bałem się, że mogą być to podróby, ale kod na pudełku zweryfikował autentyczność. Widać, że można kupić produkt luksusowy za niewielkie pieniądze, tylko trzeba być czujny, bo niewiadome jakie licho można trafić

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Koniec końców kupiłem over ear m2 :) polecam jest mega cena na oleole i rtv euro agd (blizniacze sklepy ale na rtv po moim zakupie podniesli cene z 909 na 1009)
Podobno ostatnie sztuki i sprzedają po cenie 300zl nizszej niz je zamawiaja od dystrybutora :) wiec no taniej sie chyba nie znajdzie nówek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności