Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

SMSL Ivy - ultrakompaktowy DAC do smartfonów


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Największą bolączką DAC'ów i wzmaków przenośnych od zawsze była ich nieporęczność i konieczność tworzenia kanapek. S.M.S.L. właśnie wypuszcza coś wyjątkowego - model IVY który jest wręcz mikroskopijny i znacząco może poprawić brzmienie wbudowanego w smartfon czy tablet układu.

Sprzęt wkrótce będzie dostępny w MP3Store, przewidujemy też opcję przedsprzedaży.

Newest-Mini-SMSL-IVY-Protable-Hifi-Audio

Garść info od producenta:

SMSL IVY

Typ: DAC USB

Głębia: 16 bitów

Zużycie energii 0,5W

THD+N: 0.009%

USB: synchroniczne

Separacja kanałów: 90dB

Wejście audio: micro USB

Wyjście audio: 3,5mm jack

Dynamika: 95dB

SN: 95dB

Częstotliwość próbkowania: USB PCM 32, 44.1, 48kHz

Kolor: czarny

Wymiary: 37x17x8mm

Współpraca przez OTG z urządzeniami na systemie Android 4.0 i nowszymi

Typ zasilania: zasilanie z telefonu

Dodatkowe funkcje: własna regulacja natężenia dźwięku

Waga: 8,4g

Akcesoria: pokrowiec

 

 

 

(I0@@E)2FS2YLI%ZK`@1I7.png

0N$2$G)AR2NX3Q1)3HWIMS.png

DS6TS7898WW7Q95JXT87J4R.png

R1E01HO2JLH@V724@`JU.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł bardzo fajny, wiadomo coś na temat ceny?

 

Ciekaw jestem też, co pokażą testy, bo mam obawy, że w przypadku topowych smartfonów z lepszym audio (przykładowo S7 Edge ujęty na zdjęciu) efekt może być odwrotny (patrząc na wnętrzności S.M.S.L.) pod względem jakościowym (a w najgorszym wypadku będzie głośniej i złudnie lepiej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na środek to ktoś w SMSL się po prostu najzwyczajniej pomylił. PCM2704 w porównaniu do nowych daców w telefonach wypada super blado..

Ale będzie grał super głośno i dla większości to wystarczy.

Zrobiliby DACa na ES9023 o podobnym rozmiarze i pewnie niewiele większym koszcie. To byłby hit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

może zrobią, u nich ciągle coś się dzieje, musicie też spojrzeć na to tak że nie każdy używa s7 czy mx5 pro tylko przeciętny kowalski używa czegoś pokroju samsunga grand prime czy w porywach m4 aqua a myślę że ten DAC zagra znacznie lepiej i przede wszystkim wysteruje mniej wymagające nauszniki. A wbrew pozorom do mnie przychodzi mnóstwo osób które chcą podłączać do telefonu słuchawki pełnowymiarowe co tak naprawdę w 90% przypadków nie ma prawa bytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może zrobią, u nich ciągle coś się dzieje, musicie też spojrzeć na to tak że nie każdy używa s7 czy mx5 pro tylko przeciętny kowalski używa czegoś pokroju samsunga grand prime czy w porywach m4 aqua a myślę że ten DAC zagra znacznie lepiej i przede wszystkim wysteruje mniej wymagające nauszniki. A wbrew pozorom do mnie przychodzi mnóstwo osób które chcą podłączać do telefonu słuchawki pełnowymiarowe co tak naprawdę w 90% przypadków nie ma prawa bytu.

Przecietny Kowalski uzywa bitsy i raczej ma gdzies SQ.

 

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności