Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki nauszne 200-300zł - do domu (gry, rock, metal)


Volfensten

Pytanie

Witam, przymierzam się do zakupu słuchawek nausznych do użytku wyłącznie w domu przed komputerem podczas grania, rozmawiania (mikrofon oczywiście osobny) i słuchania muzyki.
Nie jestem audiofilem, najważniejszą cechą słuchawek dla mnie jest komfort w użytkowaniu, później ich dźwięk (a wygląd nie ma najmniejszego znaczenia).

Obecnie posiadam dwa egzemplarze słuchawek nausznych: Sennheiser HD 201 oraz Sennheiser HD 202.
Pomijając kwestię jakości dźwięku (szczególnie w przypadku moim zdaniem tragicznych HD201) zależy mi aby słuchawki nie męczyły uszu jak i nie wytłumiały mocno dźwięków z otoczenia (używane będą w warunkach domowych - rozmawiając w HD201 często nieświadomie "krzyczałem" do mikrofonu) i takie właśnie były HD202. Szczególnie zachwalam sobie ich poduszki - słuchawek praktycznie nie czuć na uszach ani ich nie grzeją, czego nie mogę powiedzieć o HD201.

Niestety po wielu latach użytkowania zaczęły mi szwankować, tak więc chciałbym prosić o pomoc w znalezieniu nowych jak najbardziej opłacalnych w przedziale cenowym 200-300zł.

Za wszelkie zainteresowanie serdecznie dziękuję :)

Edytowane przez Volfensten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Nie wiem dlaczego ludzie chcą do grania zamknięte Takstar'y.Ich scena nie powala szerokością i głębią.Jeżeli chcesz czegoś z dobrym pozycjonowaniem to poszukaj Philips SHP9500.Za 350 zł można je spokojnie dostać (były ostatnio na forum na 250zł).Wygodne będą na pewno,z "napędzeniem" ich też problemu nie powinno być,do gier wybrałbym właśnie te SHP9500.

Edytowane przez Kiss_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dziękuję za odpowiedzi,
Przyznam szczerze, że w przypadku zarówno Takstar Pro80 i Philips SHP9500 nie umiem znaleźć żadnego większego (wiarygodnego) sklepu, a osobiście wolałbym obejść się bez kupowania używanych. Dodam jeszcze, że 300zł to granica absolutna której nie chcę już przekroczyć, a słuchawki nie muszą być ściśle gamerskie. Nie miałbym również nic przeciwko słuchawkom z dolnego pułapu jeśli są bardzo opłacalne ze względu na stosunek cena/jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

HD668B muszę przyznać bardzo zachęcające cenowo szczególnie patrząc po recenzjach. Wydaje mi się że bardziej kierowałbym się w ich stronę niż HyperX Cloud - i tak będą grały na integrze z płyty ASRock Z77 Extreme6 więc nie ma chyba co przepłacać. Te poduszki welurowe rozumiem nie są dołączane do zestawu i pewnie trzeba je kupić za niemały pieniądz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dziękuję za odpowiedzi,

Przyznam szczerze, że w przypadku zarówno Takstar Pro80 i Philips SHP9500 nie umiem znaleźć żadnego większego (wiarygodnego) sklepu

Bo nie znajdziesz, drugie nie są kontynuowane a pierwsze wyprzedane i raczej też już nie będzie, Filipsy nowe chyba już tylko na Amazonie, wychodzi ~310 zł

http://www.amazon.com/Philips-SHP9500-Precision-Over-ear-Headphones/dp/B00ENMK1DW?ie=UTF8&psc=1&redirect=true&ref_=ox_sc_act_title_1&smid=A3FQYQYKQGS7LP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zdecydowałem się na Superluxy hd668b. Muszę przyznać słuchawki naprawdę dobre za takie pieniądze. Grają o niebo lepiej od moich poprzednich Sennheiserów i ogólnie są całkiem wygodne nawet na oryginalnych nausznikach. Cała małżowina uszna mieści się w środku. Jedynie co to po godzinie słuchania dobrze je zdjąć na minutę, bo faktycznie trochę gorąco się robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności