Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Overwatch


Borsuczysko

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy wiecie ale dziś o pierwszej w nocy rusza beta nowej gry blizzarda - Overwatch , takie blizzardowskie Team Fortress 2.Jako że kupiłem grę w przedsprzedaży otrzymałem dwa klucze wcześniejszego dostępu do bety (normalna open beta startuje 5 maja).Tu dochodzę do meritum , drugi klucz mi zbędny więc łapcie : 8406639828091456402225610

Edytowane przez BamboszeK
Już dawno po becie więc zmieniam nazwę tematu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem takie cy cusi:

Seriously if you live in EU and have an Amazon account you should be able to log into Amazon.de (I used my Amazon UK log in) pre-order the version of your choice, upon doing that you'll get a confirmation email followed by another email with 2 beta codes. Simply cancel the pre-order and you're done. Did it for Xbox One last night and PS4 just now

 

Ale nie mam konta na amazonie.

Edytowane przez KaszaWspraju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pogrywam od 2 dni już 20 któryś poziom ze znajomymi z gildii z wowa gram tak zabawniej i łatwiej na TS3 niż z randomami.

Gierka moim zdaniem nie jakaś wybitna ale to dopiero beta więc liczę na więcej i na trochę niższą cenę bo teraz to jednak sporo jak za taką grę ale jak będzie z kim grać to pewnie i tak kupię :D

Edytowane przez Hakuri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda, trochę drogo jak na nasze warunki. Ale jak ktoś gra w inne tytuły od Blizzarda to dodatki cyfrowe zacne.

 

Bez ekipy z czatem głosowym ciężko. Grając we 4 pre-made z czatem głosowym wygrywamy 80% meczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupiłem preorder w empiku i czekam na premierę, żeby pojechać po pełne wydanie.

 

Fajna sprawa w sumie. Kupuje się w empiku pudełko z dwoma kluczami do otwartej bety i skórką do trupiej wdowy za 20 zł, a w dniu premiery jedzie się z tym pudełkiem i paragonem i kupuje się grę tańszą o te 20 zł i mamy pewność, że dostaniemy kopię dla nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykował bym w cpd.pl ale nie wiem czy wyślą na czas. Fajne jest to, że oferują dostarczenie paczki do kiosku ruch, a ma do takiego 5 min z buta. Jednak nie wieżę w dostarczenie paczki na 24 -go.

 

Przegapiłem też w euro rtv agd, nie ma już Overwatch na PC, a mogłem kupić w 10 ratach zero %.

 

Edit

Znowu jest dostępna PC wersja, właśnie zarezerwowałem w sklepie , kupię na raty :D

Edytowane przez KaszaWspraju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam to ja wolę chyba za 40 euro bezpośrednio na battlenecie nie potrzebuje tych cyfrowych dodatków ani mounta do wowa nie dali :(

Edytowane przez Hakuri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sad but true dlatego się waham ciągle niby fajnie było postrzelać ze znajomymi ale czy na dłuższy czas nie będzie to nudne jakoś nie ma tam mechanizmów które mogły by przyciągać i dawać zajęcia na długie godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności